Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

zycze wszystkim udanego sobotniego wieczoru bez papierosa :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 01:59_________________________________________________ups,a u Was to juz prawie druga w nocy-dobranoc :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie mi się nie chce ale chyba przez to, że jestem chory :mysli:

Oj w chorobie faja śmierdzi 8 razy gorzej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman-jak tam samopoczucie?

angela-? u ciebie ,to niedlugo maly jubileusz bez papierosa... :wink4:

tomaszust-?jak leci?

xandmar-pierwszy weekend bez papierosa-jak tam?

kolkov,nosfer-kogos pominalem?jesli tak to przepraszam...

...ostatnio odwozilem najebanych kolezkow z pracy do domu do miejscowosci oddalonej kawalek ode mnie i podczas jazdy jeden z nich wpadl na pomysl,zeby zajarac :shocked: :shocked:....szybko wybilem im to z glowy... :evil: ...wystarczy ,ze w pracy jak zajaraja w aucie,to atmosfera prawie jak po interwencji policyjnej ,przy pomocy gazu lzawiacego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman-jak tam samopoczucie?

U mnie dobrze..tylko choroba bierze :thumbdown:

Wczoraj pojechałem po kobiete do szkoły .. postała chwile wśród palaczy to normalnie w aucie smród jak cholera :sick3:

Wczoraj byłem na imprezie - oczywiście bez papierosa. :)

Ty to co tydzień imprezujesz :D:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to co tydzień imprezujesz :D:tongue4:

No chyba po to są weekendy, nie..? :wink4: A wczoraj była taka fajna domówka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..tylko choroba bierze

no to szybkiego powrotu do zdrowia :wink4: wiesz jak jest-gorace luzko i goracy sex powinien pomoc w wypoceniu... :wink4:,bo cwiczenia na zewnatrz-na razie odpadaja... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xandmar-pierwszy weekend bez papierosa-jak tam?

na razie spoko tylko cały dzień coś za mną chodziło, czego to ja nie jadłem-to chrupki,batony,a paluszki właśnie jem i ćwiczę swoją silną wolę-postawiłem sobie opakowanie z fajkami na tv i obok zapalniczkę-zobaczymy ile wytrzyma :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cwiczylbym silnej woli w taki sposob,''...bo czlowiek z natury slaby jest...''-one beda tam lezec ,a Ty chodzac kolo nich bedziesz bil sie ze samym soba,znajdujac dziesiatki powodow,zeby zapalic i tyle samo naprzeciw...ktoregos dnia tych pierwszych moze byc wiecej i staniesz przed wyborem-utrzymac stan dotychczasowy,lub zajarac i znalezc wytlumaczenie przed samym soba,na tyle dobre,by moc z tym zyc...jesli znajdziesz wytlumaczenie-to bedziesz na wlasciwej drodze do powrotu w nalog,a jesli nie bedziesz potrafil tego zamachu na wlasna wole wytlumaczyc,to znaczy,ze upadles,ale sie nie staczasz w dol-latwiej sie bedzie podniesc znow... :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 22:31_________________________________________________...to tak ,jakbys walczyl z wiatrem,stawiajac mu najmniejszy opor,trzymasz sytuacje pod kontrola,pozwalajac poniesc sie wichrom-nie wiesz gdzie,ani jak daleko odlecisz od miejsca,w ktorym cie wiatr porwal.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff....uratowany...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 22:52_________________________________________________nic sie nie odzywacie? zaczynam sie martwic... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj była taka fajna domówka. :)

Domówki sa najlepsze :yeee::krol::pali::vaglogi::guma:

..tylko choroba bierze

no to szybkiego powrotu do zdrowia :wink4: wiesz jak jest-gorace luzko i goracy sex powinien pomoc w wypoceniu... :wink4:,bo cwiczenia na zewnatrz-na razie odpadaja... :gwizdanie:

hyh..dzięki ..z sexem to nie przejdzie ..narazie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna tam, mnie już nie ciągnie do palenia. Tzn czasem jak jestem z kimś kto pali to przychodzi mi chęć na zajaranie, ale na szczęście potrafię to opanować.

Mimo wszystko przede mną kolejny test we wtorek - spot warszawski. :decayed: Ale się nie boję, bo główny palacz spotowy, czyli raggaman też teoretycznie nie pali, więc to będzie bułka z masłem. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się nie boję, bo główny palacz spotowy, czyli raggaman też teoretycznie nie pali, więc to będzie bułka z masłem. :naughty

Drżyj Siust .. we wtorek zafajczysz :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy - przetrwałem wieczór kawalerski z napierdalanką :evil::bokser: bez papierosa.. Już nic mi nie straszne !! :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...