Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No masz wyżej napisane co trzeba zrobić. Jeżeli nie masz wyobraźni do tego co opisane to musisz stelaż z kanapy z B7 przełożyć do nowej. 

Opublikowano

sory moj błąd , chodzilo mi o oparcie tylne, opisane jest w przypadku skladanej , a czy w nieskladanym wchodzi p&p

 

Opublikowano

Wszyscy chcą składane i przeważnie każdy takowe ma, a co do pełnej nieskładanej to nie wiem, bo się nie zagłębiałem i nie pomogę :co:

P. S. Poproś kogoś o fotkę tyłu oparcia z A6 C6 na temacie B7 Crew i B6 DIVISION . 

Edytowane przez beny2303

Opublikowano

wlasnie tez bym chcial skladana ale troche jest z tym roboty ;/ a od a6 idzie dopasc fajne nieskladane .  No i teraz jest dylemat czy sie bawic i rzeźbić czy od a6 ;/

 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Czy ma ktoś kostki (gniazda) grzania foteli te co są w aucie lub zna nr katologowy ich? Chodzi o kostki z a6 c6. 

Opublikowano

Jeżeli chodzi o te co są w podłodze to zielony kolor odpowiada za grzanie i ma numer 4F0 937 741F? 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Koledzy. Wszyscy przekładają, a nikt nie mówi o wygodzie. Czy fotele z a6c6 są szersze od tych które siedzą w a4? Szczególnie chodzi mi o siedziska.
Może są wśród nas posiadacze masywnych ud którzy też z tego powodu chcieli zmienić?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie , przełozyłem wreszcie fotele z a6 c6 do a4 b7 :) wszystko oki , wtyczka od air bag to samo , kostke od pasów ( czarna ) wsadziłem swoją , ale mi została czerwona , sterowanie ledzwiami ( bez grzania i oswietlenia) i takie pytanie bo nie mam podciagnietej elektryki w podłodze , czy wystarczy tylko podciagnac do kierowcy i pasazera 2 kable plus i minus i powinno to działać ? i jaki bezpiecznik wsadzic na kablach od plusa 15 czy 30? 

.......................
Ten schemat bedzie ok ?

 

schemat foteli.jpg

Edytowane przez szalonyharry

Opublikowano

Dla potomnych :) fotele i kanapa nieskładana z a6 c6 pasuje prawie że p&p do a4 b7 sedan , w fotelach przednich nalezy tylko przerobić wtyczki , mi jeszcze doszło przełożenie czujnika zajecia fotela ( miałem fotele z anglika ) Odpinamy z tyłu fotela poszycie i przepychamy do przodu przez luke miedzy oparciem a siedziskiem , podciagamy troche do przodu az sie pokaze gabka i czujnik . Odginamy metalowy drucik zeby wyciagnac cały czujnik . Potem można urzuć trytytki zamiast tego drucika przy składaniu . Przekładamy wiazke z prawego na lewy , z lewego na prawy . Ja sie posłużyłem swoją ze starych siedzen plus przełozyłem Czerwone pasy bezpieczeństwa , tak ze mi wyszło tylko przeróbka wtyczki od zajecia fotela :) . Co do tyłu . w oparciu tylko zwezamy uchwyty mocujace na dole z wymiaru 71 na 69 cm ( czyli tniemy je na poł ) i oparcie pasuje prawie ze jak orginał . Troche stelaż przy montażu bedzie przeszkadzał ale jak minie boczny plastki to juz fajnie leży . W siedzeniu odginamy uchwyty mocujace w kierunku oparcia z 1cm-1.5 cm beda po skosie ale wskocza w zatrzask . Przy montazu dopychamy do oparcia i wciskamy . Można jeszcze zdemontować plastki na podwójnym pasie zeby sie wmiare układały . I finito, tylko przeprać ;) 

59809942_830668553983074_5801460863579717632_n.jpg

59705689_1007534549451361_4686979286207299584_n.jpg

59591904_597447887442948_7461660663459348480_n.jpg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

zakładam komplet z C6 do B6. Kanapa i oparcie już założone. Zostało przyrzeźbić boczki kanapy tylnej. Ściągnałem tapicerki z moich boczków i z C6. Co udalo mi sie ustalic to, że moje boczki są nieco węższe i dłuższe w stosunku do tych z B6. Jak ogarnialiście ten temat? Planuję przyciąć mój boczek aby go zrównać z długością boczka z C6 a później nałożyć na niego tapicerkę z C6. Jest szansa, że to wyjdzie estetycznie?

poniżej foto z porównania boczków

 

IMG20190908183853.jpg

Edytowane przez jaras99

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Kolego jak udało Ci się ogarnąć boczki tylnego oparcia? 

Mam. Pytanie. 

Komplet foteli i kanapy z c6 kombi wsadze do b6 kombi?  Z tym że telne oparcie kanapy i boczki będę musiał. Lekko przerobić.? 

 

 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, pako7 napisał:

Kolego jak udało Ci się ogarnąć boczki tylnego oparcia? 

Mam. Pytanie. 

Komplet foteli i kanapy z c6 kombi wsadze do b6 kombi?  Z tym że telne oparcie kanapy i boczki będę musiał. Lekko przerobić.? 

 

 

 

Zajrzyj do tematu mojej A4. Tam masz foto i wszystkie info

Opublikowano

ok widze widze . No to pytanko się nasuwa :)

1. Czy w sedanie b7 jest kanapa tylna p&p  do b6 Avant??

2. Czy  a6c6 sedan i avant  kanapa  też jest P7P do b6 avant??

 

Bo ceny z a6c6 są tańsze niż  z b6  z wersji S-line.

Opublikowano

Panowie prosze o opinie Czy kanapa z b7 sedan jest p&p do b6 avant??

I czy z a6c6 sedan lub avant  podejdzie  tylna kanapa do b6 avant?

Opublikowano
22 godziny temu, pako7 napisał:

ok widze widze . No to pytanko się nasuwa :)

1. Czy w sedanie b7 jest kanapa tylna p&p  do b6 Avant??

2. Czy  a6c6 sedan i avant  kanapa  też jest P7P do b6 avant??

 

Bo ceny z a6c6 są tańsze niż  z b6  z wersji S-line.

Ad 1. Tak

Ad 2. Nie do końca. Musiałem trochę porzezbic ale się da

Opublikowano
3 godziny temu, jaras99 napisał:

Ad 1. Tak

Ad 2. Nie do końca. Musiałem trochę porzezbic ale się da

A co z roleta w sedanie jej nie ma a mocuje się do siedzenia. 

Opublikowano
42 minuty temu, pako7 napisał:

A co z roleta w sedanie jej nie ma a mocuje się do siedzenia. 

Przekładka pleców oparcia. Jest gdzieś temat na forum opisujący ten zabieg. Lepiej szukać od razu od avanta. Jest tego od groma, napewno coś sensownego znajdziesz

Opublikowano

W wersji s-line jest niewiele a ceny kosmos. 

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam mam pytanie czy podłokietnik tylnej kanapy z a6 c6 będzie pasował do oparcia z a4 b6?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.