Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uff co masz na mysli..? Woodi tez masz skrzynie 5gang ?

Opublikowano
  • Autor

pytam sie jak wygląda dwumas w 6 biegowej skrzyni

jest taki sam jak w 5 biegowej ?

Opublikowano

inny wieniec pod rozrusznik

Opublikowano
inny wieniec pod rozrusznik

prawdopodobnie masz racje bo na stronie motorsporta jest kit na jednomas 240mm i :

"Fits all 5-speed B5 & B6 1.8T applications. "

także D***

Opublikowano

sprzeg_o.jpg

moze sie przyda

Opublikowano

Dev a jakie masz wrażenia na tym zestawie jeżeli chodzi o przyspieszenie ?? poprawiło sie cos?? skoro zestaw wazy 2kg mniej niż seria :) ma ktoś jakieś info gdzie można kupić najtaniej ten docisk ??

Opublikowano
  • Autor

Niejezdze bo wyebalo kompresor od klimy z przewodami, czekam na weze i rezzte

Opublikowano
inny wieniec pod rozrusznik

tylko tym one się różnią ?!

A wymiary dwumasów są takie same ???

To ja sobie bendiks przełożę od 5 biegów i powinno chodzić. Co wy na to.

Opublikowano

wodi87 złożone masz juz ?

Opublikowano

nieee...:) dzis dopiero przyszedl mi nowy docisk z lt 2.8 wyszedl mnie 320zl jutro bede dzwonil i pewnie wysylal wszystko lub w piatek oczywiscie zrobie fotki i wstawie po obróbce i w trakcie montażu :)

Opublikowano

ja wyslalem swoj do otoczaka wczoraj juz je miał... ciekawe kiedy przyjdzie, może montaż niedługo

Opublikowano

nooo ja musze jednak wysylac wszystko czyli docisk kolo i tarcze zeby wszystko ladnie zrobili jak chce a ty same kolo tylko wyslales ??

Opublikowano

wszystko, bo calosc musi byc wywazona...

Opublikowano

dlugo sie zastanawiałem nad tym ale chyba zalowac nie bede;D mam nadzieje ze noga od twardosci sprzegla mi nie odpadnie :P

Opublikowano

powiedzcie mi lepiej jaki jest sprawdzony sposob wyjecia lozyska igielkowego sprzegla

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

aaa... i kazdorazowo powinno sie dawac nowe sruby do kola zamachowego, nowe krotsze sruby do jednomasu SACHSA wyszly mnie 11zł / komplet... wiec grosze

fajnei jakby ktos podal moment dokrecania tych srub do jednomasu, a moment dokrecania docisku do zamachu to 25nm, dokrecanie naprzemiennie

Opublikowano

dev chyba zakładał stare sruby z dwumsy ale nie wiem czy pasowaly na dlugosc bez przerobki

Opublikowano

Do jednomasa są krótsze i maja 19mm długości

Opublikowano

25Nm to tak raczej lekko...

Co sie moze stać jak mocniej dokrecisz?

Opublikowano

ale to gwint m8 i jest ich az 6

hmm mocniej, nie wiem, ale kolo zamachowe nie jest chyba specjalnie utwardzane (wieniec owszem) i trzeba uważać żeby gwintów nie pozrywać

tak w ogole, mozna by zrobic troche porzadku w watku...

jest masa pytan o sruby - dlugosc - ktora jest podana pare razy

sporo tez pytan o kevlar czy moze zwykla tarcze, co wiecej, duzo ludzi zadaje to pytanie majac powiedzmy 190-200km i nie planujac wiecej... gdzie zwyczajne sprzeglo seryjne o mniejszej srednicy da sobie rade.... wiec samo to juz daje do myslenia

przydalo by sie w 1 watku zamiescic pare takich informacji z grubsza a reszte wywalic :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.