Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 B7 S-Line V6 2.7TDi BPP

Chciałbym "zaprezentować" swoje autko które właśnie kupiłem.

Silnik V6 2.7 TDi 132Kw 180KM BPP

Pełny pakiet S-Line wew/zew.

Wyposażenie :

- Fotele skóra S-Line

- Audi RNS-E z Navi i Blouttoh

- Kierownica z S4 z łopatkami F1

- Pełna elektryka

- 10 x Airbag

- Pełny FIS

- Tempomat

- Multitronic

- Klimatronic

- Czarna podsufitka S-Line

- Xeon

Planowane mody :

- Przyciemnienie wszystkich szyb - ZROBIONE

- Alufelgi R18 z oponami Dunlop SP Sport - ZROBIONE

- Lepszy wydech - ZROBIONE - wizyta w ULTER

- Chip-tuning silnika - ZROBIONE

- Filtr K&N ZROBIONE

- Kamera cofania pod RNS-E

- DVD w zagłówkach

- Wymiana na lepsze głośniki np. HERTz - ZROBIONE

- Wymiana świateł DRL na LED-y - ZROBIONE

- Loga S-4 zamiast S-Line - ZROBIONE

- Nakładki na pedała z podstopnicą Alu - ZROBIONE

- Lampy tylnie LED - ZROBIONE

- Oświetlenie wewnętrzne LED - ZROBIONE

- Zawieszenie np. Bilstein B6 + Eibach ProKit - 30MM

A tak się prezentuje na fotkach

0003678mini.jpg

0003672mini.jpg

0003688_Bmini.jpg

0003694mini.jpg

0003686_Bmini.jpg

Opublikowano

multitronic wypas :slina:

Opublikowano

Ładny sedan i dobry wypas.

Końcówki sam robiłeś ? Masz może jakieś foto z boku, od spodu jak zamontowane to dokładnie jest.

Opublikowano
  • Autor
Ładny sedan i dobry wypas.

Końcówki sam robiłeś ? Masz może jakieś foto z boku, od spodu jak zamontowane to dokładnie jest.

Byłem w firmie Ulter i wyszło na to że usunęliśmy wydechy bo nic nie dawały.

Foto z spodu:

IMG_0695mini.jpg

Opublikowano

A to to autko, widziałem na ich stronie foty :decayed:

Opublikowano

Ładna i widać że zadbana A4 z ciekawym silnikiem i skrzynią :wink: Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności :hi:

Opublikowano

No fajna sztuka! Bezawaryjności! I powodzenia w rezanku bo coś się będzie działo. :wink4: Masz już jakieś konkretne fanty do rezania zagłówków? :wink:

Opublikowano

też się nad tym zastanawiałem. ale nie wiem czy nie było by lepiej podłączyć te zagłówki pod rns-e i czy się da tylko trzeba było by się zastanowić nad funkcjonalnością

Opublikowano

Eleganka sztuka:) Witamy Kolejnego Audikowicza :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

IMG_0746.jpg

Kolejny mod, hamulce Nawiercane Sport z klockami Ferodo DS Preformance i pomalowanymi zaciskami.

IMG_0756.jpg

Głośniki HERT ESK 165.5 ze zwrotnicami i tweterami .

Opublikowano

Ładne autko!

Jakie masz żarówki w DRL?

Opublikowano
  • Autor

LED-y kupione w motohid.pl - super świecą .

Ładne autko!

Jakie masz żarówki w DRL?

Opublikowano

A coś bardziej konkretnego? model/parametry? Sporo tego jest a nie chce się naciac

Opublikowano

Podejrzewam że samsungi tak jak ma akjam

Opublikowano
  • Autor
A coś bardziej konkretnego? model/parametry? Sporo tego jest a nie chce się naciac

Symbol BA15S 4x1.5W 5500K + Xeon Philips 6000K . Świecą super .

Opublikowano

Jaka moc po chipie?

Opublikowano

tez mam pytanie o chip-tuning..o ile zwiększono moc..i co na to skrzynia :decayed: pytam bo mam podobną konfigurację tzn silnik+skrzynia tyle że w avancie

i jeszcze jedno miałeś problemy z klapami kolektora ssącego? bo to bolączka w tych silnikach

pozdro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

210KM 480Nm Półki co skrzynia spokojnie sobie radzi, choć nie katuję auta bo szkoda mieszać kołami przy ruszaniu :) .

Co do klapkami od kolektora ssącego to nie mam pojęcia jak to się nawet objawia, był w ASO i na kompie podłączany i półki co wszystko OK.

---------- Post dopisany 23-05-2014 at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 15:52 ----------

Foto z kolejnych modów

Subofer + Wzmacniacz

IMG_0896.jpg

IMG_0897.jpg

Folia Carbon dach + tylni pas

IMG_0998.jpg

IMG_1001.jpg

Opublikowano
http://s14.postimg.org/k01meywbh/IMG_0746.jpg

Kolejny mod, hamulce Nawiercane Sport z klockami Ferodo DS Preformance i pomalowanymi zaciskami.

http://s21.postimg.org/5yam0m66b/IMG_0756.jpg

Głośniki HERT ESK 165.5 ze zwrotnicami i tweterami .

Hejka! Super fura, z jakiej firmy masz te tarcze? Bo prezentująnsię konkret :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.