Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdjęcie listw dolnych z drzwi B5 Avant lift


koszykbb

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zdjąć dolne listwy z drzwi (te gumowe), poucinać mocowania i pomalować drzwi.

Czy ktoś już to kiedyś robił? Czy nie ma szumu w czasie jazdy (bo przecież to uszczelki)? Czy nie leci woda do wnętrza podczas mycia?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tych gum już 3 lata :facepalm: bo zawsze jest jakiś wydatek "mechaniczny" tak to nazwijmy. Woda nie leci, szumieć bardziej nie szumi, tylko wygląda nieszczególnie :decayed: u mnie stercza te dzyndzle i dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pousuwasz listwy dolne to też proponuje pozbyć się też list na środku drzwi:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pousuwasz listwy dolne to też proponuje pozbyć się też list na środku drzwi:naughty:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w przefliftach tego nie bylo? Widzialem kilka sztuk i zawsze mialy te listwy

Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk

ano:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed pierwszym liftem nie ma listew... ja swoje wyrzuciłem na tydzień i latałem bez ale jako że była to zima to zbierało się tam błoto i ogólnie syf:facepalm: wiec nie wiem czy tylko ja tak miałem ale nogawki za każdym razem upierdzielone gnojem:grin: ale wizulanie oczywiście na plus:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie auta z 95 roku na allegro, one od nowości nie miały tych listew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem te listwy i było ok poza małym szczegółem typu zakończenia tych listew na błotnikach. Problem polegał na tym , ze w przednim błotniku są wycięcia na mocowanie tych zakończeń , które później widać(możma szpachlować i zamalowac).Jakoś nie mogłem dokupić na szybko tych zakończeń (są inne do wersji z listwami i bez oraz tylnie sedan czy avant) więc zakupiłem po kilku miesiacach nowe listwy i na nowo zanitowałem te zatrzaski pod nie i założyłem jak było wcześniej. Po roku nie załuję , bo nowe listwy juz nie gniją gdyż mają już inną konstrukcję niż poprzednie. Fakt ,że trochę bolało wydać na takie coś ok 500 PLN ale warto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usuniecie listw to dosc droga sprawa, trzeba lakierować drzwi do listwy ozdobnej x4 + 2x błorniki(dół), zaspawac dziury, tylne błotniki również trzeba naspawać. Polecam polakierowac po tym zabiegu progi w kolor wraz z dokładkami zderzaków, ewentualnie pójsc na całosć o zamontować progi S4 bez listw

DSCF9087.jpg

1009349_485633458180204_1409643403_o.jpg

IMG_3618copy_zps17585c62.jpg


Ale montaz listw chromowanych na metry to druciarstwo 100% :kawa:


tak wyglada pomalowany próg A4 bez listw

image.jpg


axVR0cj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...