Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale podobno nie wszystkie felgi nadają się do malowania proszkowego.

Opublikowano

Wiem że w lakierowaniu proszkowym , jest mniejszy wybór kolorów.

Opublikowano

zawiecha sline + te moje felgi w czerni:

iemTQ6t.jpg

gwint + orydinał

tWxTrMS.jpg

Opublikowano

Wiem że w lakierowaniu proszkowym , jest mniejszy wybór kolorów.

Wszystkie kolory ze standardowej palety RAL. Chyba, że malarnia lipna.

Edytowane przez barb123

Opublikowano

Siemanko! Mam do kupienia felgi, widoczne na zdjęciu poniżej. Moje pytanie jest takie.. Czy wejdzie opona o profilu 45? I czy przy skręcie opona nie będzie o nic ocierać? Są to ori od RS6 C5. Z tego co wiem, obecnie na tych felgach, które chce kupić jest opona 235 lub 225 / 40.

No i najważniejsze. Czy ori śruby z alu 16" będą pasować do felg 18" ET 35? Nie będą za krótkie? W 16" ET jest około 43.

RS6_3_zps3vcsm1es.jpg

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

Siemanko! Mam do kupienia felgi, widoczne na zdjęciu poniżej. Moje pytanie jest takie.. Czy wejdzie opona o profilu 45? I czy przy skręcie opona nie będzie o nic ocierać? Są to ori od RS6 C5. Z tego co wiem, obecnie na tych felgach, które chce kupić jest opona 235 lub 225 / 40.

No i najważniejsze. Czy ori śruby z alu 16" będą pasować do felg 18" ET 35? Nie będą za krótkie? W 16" ET jest około 43.

RS6_3_zps3vcsm1es.jpg

Śruby będą pasowały ,opony zakładaj 225/40 jest idealnie ,wcześniej miałem 235/40 i woziło po koleinach

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Profil 45 to do 17-stek, na 18-stki profil 40,poprzednio miałem 18/40/235 i jak wpadłem w koleiny to rzucało teraz jeżdżę na 225, i jest ok, tak jak przed mówca powiedział śruby są ok.

Opublikowano

A jakie dystanse wsadzic, zeby uzyskac ET 35? Bedzie trzeba zmieniac sruby? I czy na 18 nie bedzie za twardo? Mam zawias 1BE

Opublikowano

ET43-ET35=8?

Opublikowano

Jakie maxymalne ET moze byc? Bo z tego co wiem to nie ma dystansow 8mm...

Opublikowano

To daj 10.

Opublikowano

10mm do mnie nie wejdzie bo nie bedzie sie miala na czym felga trzymac czy jakos tak, z tego co zrozumialem od Pana, ktory sie tym zajmuje. 15mm bedzie za duzo bo bedzie trzec. Wiec trzeba szukac innych felg ;)

Opublikowano

Jakie maxymalne ET moze byc? Bo z tego co wiem to nie ma dystansow 8mm...

Dystanse to możesz mieć nawet i 1mm. Jedynie adaptery zmieniające rozstaw muszą mieć te min 17mm

Opublikowano

Polecacie firme felg TOMASON??

Opublikowano

Jeździ ktoś na 3SDM 0.01 18" 8,5J ET45??? potrzebowałbym foto jak fela z tymi parametrami prezentuje się na aucie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, mam felgi z S3
18" 7,5J ET 54 :(

IMG_1566.jpg

Jaki dystans będzie równał koła z nadkolem? :decayed:
Myślę nad 25 lub 30 mm :mysli:

Zawiecha na razie ori, ale przymierzam się do zmiany.
Co polecacie? Springi -30 czy lepiej pakowac jakiś gwint? ;)

Opublikowano
Zawiecha na razie ori, ale przymierzam się do zmiany.

Więc najpierw posadź samochód ile chcesz, a później kombinuj z dystansami bo Ci się odległości pozmieniają.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kamil załóż gwint będziesz zadowolony :wink:

Opublikowano

Jaki dystans będzie równał koła z nadkolem? :decayed:
Myślę nad 25 lub 30 mm :mysli:

Zawiecha na razie ori, ale przymierzam się do zmiany.
Co polecacie? Springi -30 czy lepiej pakowac jakiś gwint? ;)

Jeśli chcesz równać koła do nadkoli to odradzam sprężyny. Wtedy już wszystko musi być dograne porządnie i na sztywno.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

cześć zamierzam kupić koła koła do a4 znalazłem dość fajne na allegro tylko sprzedający nie podał ET będą pasować ?

oto one: http://allegro.pl/alufelgi-17-audi-a6-a4-s-line-lato-org-i5656085965.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.