Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

215/55 r.16 ET45 jak beda wygladac na A4 B6 sedan ? Chodzi mi o to czy beda schowane , wystawac czy na równo z blotnikiem ? No i czy nie beda trzec o elem. zawieszenia.

Za odp. z góry dzieki .

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam .

215/55 r.16 ET45 jak beda wygladac na A4 B6 sedan ? Chodzi mi o to czy beda schowane , wystawac czy na równo z blotnikiem ? No i czy nie beda trzec o elem. zawieszenia.

Za odp. z góry dzieki .

Pozdrawiam.

Witaj,

Kolego sprawdź parametry kół i podaj szerokość felgi wraz z ET.

Jeśli masz 7,5 cala szerokie i ET45 to będą schowane głęboko w nadkolu.

Jeśli chcesz by były na równo z błotnikiem to musisz zastosować dystanse.

Przy 7,5 cala i ET45 na przód np. 13 mm a na tył 17 mm,

Pozdrawiam!

Opublikowano

Szerokość 7 cali ET45

Opublikowano

Przy tych parametrach trzeć nie będzie, ale będą dość mocno schowane.

Opublikowano

Ok dzięki

Opublikowano

Tutaj masz 215/55 R16 7,5J ET35, jakiś pogląd będziesz miał. Z tym parametrem też jest sporo schowana i spokojnie dystans 5mm mógłbym zastosować. U Ciebie będzie tak jak wyżej napisali, wejdzie głęboko w nadkole.

avek.jpg

Opublikowano

Dzieki za podgląd mniej wiecej u mnie podobnie bedzie to wygladalo jak na fotce wyzej .

Nie bedzie chyba tak zle ;)

Edytowane przez bishop1923

Opublikowano

Witam,

Mam pytanie odnośnie kół czy wejdą do A4 B6 Avant 235/40 R18 rozstaw 5x112 otwór 57,1 ET35 i 235/40 R18 rozstaw 5x112 otwór 66,6 (potrzebne będą pierścienie centrujące?) ET45? Nic nie będzie tarło z przodu przy skręcaniu i czy wsio będzie pasować? Zawieszenia 1BA.

Opublikowano

Na 1BA max 17 cali kolego.

Opublikowano

Mam pytanko odnośnie koła dojazdowego. Jeżdżę na kołach 16 cali, to w jakim rozmiarze powinienem kupić kolo dojazdowe?

Opublikowano

Jak pełnowymiarowe to takie same jak masz a jak zjazdówka to rozmiar jak na wlepce.

Opublikowano

Na 1BA max 17 cali kolego.

Czemu nie może być 18 cali? widziałem że montują.

Opublikowano

Jak pełnowymiarowe to takie same jak masz a jak zjazdówka to rozmiar jak na wlepce.

Nie mam wlepki. Dlatego pytam.
Opublikowano

Na 1BA max 17 cali kolego.

Czemu nie może być 18 cali? widziałem że montują.
Bo wyglada jak koza. Zobacz sobie u mnie w temacie jak wyglądał samochód na 1BA przy feldze 18. Na szczęście miałem w planach zmienić od razu na ori 1BE i dopiero po zmianie zawieszeni zaczęło to jakoś wyglądać. Jeżeli nie masz zamiaru obniżać samochodu to celuj w 17.

Wysłane z jabłka

Opublikowano

Jak pełnowymiarowe to takie same jak masz a jak zjazdówka to rozmiar jak na wlepce.

Nie mam wlepki. Dlatego pytam.

T125/80 R 17

Opublikowano

Jak pełnowymiarowe to takie same jak masz a jak zjazdówka to rozmiar jak na wlepce.

Nie mam wlepki. Dlatego pytam.

T125/80 R 17
Dzięki.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Upychał ktoś z Was felgi 19/9,5 ET32? Rolka ori Audi. Dużo będą wystawać i jak to się zgra z zawiasem 1BV?

Opublikowano

Witaj,

9,5 to raczej z ET 45.

Przy 1BV 9,5 ET32 będą bardzo wystawać.

Co innego na gwincie i negatywie...

Pozdrawiam!

Opublikowano

Na 1BA max 17 cali kolego.

Czemu nie może być 18 cali? widziałem że montują.
bo będzie wygladac jak wspomniany wyżej wóz drabiniok.

pasowało by założyć 1be albo gwint.

Opublikowano

Proszę o opinię:


chciałbym kupić felgi do mojej B6 (mają ET 56) opony jakie czekają przygotowane to 235/45/17 zawieszenie seryjne 1BA (poki co)


Czy do auta podejdą bez problemu... czy należy zastosować dystanse.. jeśli tak to jakie - sorki za takie blondynkowe pytania ale no taki jestem zielony...


Pozdrawiam !


Edytowane przez depechetom

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.