Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B6


Shhaddoww

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prośba o poradę osób z doświadczeniem -> interesują mnie felgi o parametrach 17x 7,5 cala ET 25 (opony 225/45/17) - do Audi Cabrio B6 3.0 z 2002 roku;

podejrzewam, że prawie wszystkie parametry są ok, tylko ET może być problematyczne -> czy nie będą wychodziły poza obrys błotników tył/przód, no i czy nie będzie obcierało przy skręcie z przodu?

proszę o odpowiedź, bo mam ciekawy pomysł na zimę :)

mam 8,5' przy et 27 na przodzie ;) bedzie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moge kupic w dobrej cenie felgi z merca ale roznia sie parametrami. Czy cos to bedzie przeszkadzac w maszych audikach?2x7Jx16 et37 2x8jx16. Dodam ze chce je pod zaciski 320mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moge kupic w dobrej cenie felgi z merca ale roznia sie parametrami. Czy cos to bedzie przeszkadzac w maszych audikach?2x7Jx16 et37 2x8jx16. Dodam ze chce je pod zaciski 320mm

Bez przymiarki wróżenie z fusów, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi! Felgi założone - 17 cali, szerokość felgi 7,5, ET25, zaś opona 225/45/17 - przód i tył bez problemu, wygląda spoko, zwiększyłem tym samym rozstaw o 40 mm bez używania dystansów (tego nie lubię, po przykrej przygodzie);

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępne mam tylko takie na szybko robione telefonem:

qu9nva5j.jpg j9rj2sid.jpg 65c955ca.jpg ryqgvvhg.jpg obhm9m73.jpg

Z tyłu jest jeszcze "potencjał", z przodu na fotce może się wydawać, że też coś da się jeszcze ugrać, ale ja bym nie ryzykował :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem dziś felgi 8j et35 r18. Założyłem felge po prostu żeby sprawdzić czy pasuje wszystko i zauważyłem że sama felga już jest blisko i obawiam się że po założeniu opon (225/40) może ocierac. Czy ktoś jezdzil na takich oponach przy podobnych parametrach felgi ? Dodam że zawieszenie nie jest sline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym założyć felgi z pierwszego postu, a mianowicie 17x7,5J ET28, z tego co wyczytałem nic nie będzie obcierać itp; jednak mam pytanko, miał by ktoś fotkę jak taka felga (lub inna z ET28) leży na aucie? Najlepiej zawieszenie 1BV/BE.

3995501531.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na zimę 16 cali z et 45 będzie dobrze czy mocno schowane koło

Jeszcze zależy od szerokości felgi, ale pewnie max 7cali, więc będą schowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na zimę 16 cali z et 45 będzie dobrze czy mocno schowane koło

Jeszcze zależy od szerokości felgi, ale pewnie max 7cali, więc będą schowane.

No właśnie jest schowane ale już na ten sezon za późno szukać felg zostaje tak jak jest :facepalm:

Bo lato mam właśnie na 17 et 35 i jest spoko

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...