Skocz do zawartości
IGNOROWANY

domykanie szyb z pilota


stasiu1971

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem a mianowicie nie domykają mi się szyby z pilota , więc podjechałem do elektryka zeby zobaczył alarm i powiedział że wszystko w poządku i sprawdził że szyby nie domykają się z kluczyka (wczęsniej nigdy tego nie sprawdzałem czy działało) ale z pilota działało , więc tu pytanie co się mogło stać ?? dodam że rozładował mi się akumulator ( ale nie wiem czy przed tym wyładowaniem akumulatora , domykało szyby , no bo od lata tego nie sprawdzałem) , może coś trzeba zaprogramować czy co?

---------- Post dopisany 14-03-2014 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 22:06 ----------

panowie nikt nic nie podpowie w w/w temacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zakodować moduł konfortu. W B5 to w centralce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak na włączonym zapłonie naciśniesz tylko na krótko przycisk od szyby to otwiera się do końca tak jakbyś trzymał czy nie? :wink:

Tak przy okazji... Kupiłeś już przyczepkę? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy działa Ci domykanie automatyczne szyb z pozycji kabiny, jeśli nie to otwórz okno na maxa a później zamknij.. i wtedy sprawdź czy z pilota działa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się i zapytam czy można zakodować tak by po naciśnięciu na pilocie zamkniecie auta, automatycznie zamykaly sie szyby? w tym momencie muszę przytrzymywać. chodzi o Audi A4 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się i zapytam czy można zakodować tak by po naciśnięciu na pilocie zamkniecie auta, automatycznie zamykaly sie szyby? w tym momencie muszę przytrzymywać. chodzi o Audi A4 B7

Według mnie bez dodatkowego układu na przekaźnikach się nie obejdzie ale poczytaj o modułach komfortu w B7 bo może tam akurat jest taka możliwość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cyknę w kabinie przycisk do szyby jadą do oporu dół - góra

Nie nie kupiłem jeszcze cepki jutro jadę oglądać

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 17:16 ----------

no i się stało właśnie kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...