Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zegarki nosicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualnie mam

Aviator 3105 ( czarne PVD )

i-aviator-3105-6974645.jpg

Automatyczny chińczyk

IMAG0871_zps27ee4b7f.jpg

Mechaniczna pilotka też ryżowy, ale werk zerżnięty od Ruskich

IMAG0739_zps9d724500.jpg

Adriatica pilotka na kwarcu

IMAG0693.jpg

Fossil

IMAG0600.jpg

c**jowata guma do pracy

IMAG0598.jpg

Było ale się sprzedało bo się znudziły..

Kozhedub od Juriego Levenberga

IMG_20121130_171603.jpg

Alpha Multical

IMAG0647.jpg

IMAG0604.jpg

Ogólnie to dawno nic nie nabywałem..ale mam postanowienie- tylko pilotki i następny będzie Steinhart ! :decayed:

Opublikowano

Ja przez kilka lat nosiłem zegarek Lorus (własność i mechanizm Seiko):

1ab78041db0bd0dff6cd932bf701d475--mmf350x350.jpg

Zjeździłem z nim kawałek świata i katowałem go w wyjątkowo ciężkich warunkach, praktycznie nigdy go nie ściągałem z ręki (tylko do czyszczenia i dwukrotnie do zmiany paska).

Niestety szkiełko było już poszczerbione i pewnego pochmurnego dnia potrzaskałem je, a gdy wreszcie chciałem zanieść do naprawy to go zgubiłem :facepalm:

Obecnie szukam następcy :wink:

Opublikowano

Obecnie dwa:

dsc02798b.jpg

dsc02745ij.jpg

Choć głównię Omegę.Mam jeszcze bransoletę oryginalną do niej.

Marzeniem jest oczywiście manufaktura Patka.Ten niestety nie mój.

2ipu.jpg

Opublikowano

Omega fajna..nosiłbym!

Opublikowano

Seiko 5 Automatic- zegarek po ojcu z 1969 roku. jak na razie mial jeden przeglad 3 lata temu. chodzi jak zloto.

Opublikowano

Seiko to i ja se muszę kupić tylko jakiegoś divera na gumie ewentualnie nato bo ciepło idzie :decayed:

Opublikowano

Ja też lubię Seiko :decayed: a noszę coś takiego:

Zdj_cie0527.jpg

Opublikowano

Też seiko... Ogólnie na codzień. Brakuje tylko szafirowego szkła, w poprzednim zwykłym casio miałem i po paru latach jak nówka, z tym tak nie będzie niestety...

593514d1325667757_seiko_sndc89p2_quartz_chrono_sndc89p2_3.jpg

Teraz musze zapolować na alpha taką jak u Raggi siedzi...

Opublikowano

dziś na ręku.

image.jpg

Opublikowano

Dopiero raczkuje w temacie zegarków, ale myślę że się to rozwinie ;) Miałem w swoim życiu parę casio, adidas, jakieś malboro ale większość albo pogubiłem albo popsułem:facepalm: Aktualnie mam 2 z których korzystam na codzień

1. Casio Edifice ef-543

EF-543D-1AVEF.jpg

2. Do sportu Zegarek pulsometr Beurer PM 70

zegarek-pulsometr-beurer-pm-70_0_b.jpg

Dodatkowo czekam na parę chińczyków w automacie:whistling:

Opublikowano

zawsze wierny marce ten od od miesiąca

zegarek_meski_casio_edifice_efa_121d_1avef.jpg

Opublikowano
Też seiko... Ogólnie na codzień. Brakuje tylko szafirowego szkła, w poprzednim zwykłym casio miałem i po paru latach jak nówka, z tym tak nie będzie niestety...

http://s9.postimg.org/87cmu8rvv/593514d1325667757_seiko_sndc89p2_quartz_chrono_sndc89p2_3.jpg

Teraz musze zapolować na alpha taką jak u Raggi siedzi...

Kuchwa fajne to Seiko..podaj mi dokładny model :wink:

Szafa pochwal się jakie masz chińczyki :naughty:

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

Gizmo :decayed:

Alpha Steel Watch PVD Coating Case New | eBay

Opublikowano

Reggi, Seiko SNDC89P2. Mógłby mieć koperte ciut większą.

Alpha pvd, hmmm, jak nic nie wypacze z tej wersji a'la tytanowej to może skończy sie na tej, ale niech otrzeźwieje troche.

Opublikowano

a mnie tissot uwiera ,chętnie bym go wymienił

tiss.jpg

Opublikowano
Reggi, Seiko SNDC89P2. Mógłby mieć koperte ciut większą.

Alpha pvd, hmmm, jak nic nie wypacze z tej wersji a'la tytanowej to może skończy sie na tej, ale niech otrzeźwieje troche.

45 mm to nie jest mała koperta..no chyba, że się ma łape jak drwal kanadyjski :grin:

Stalową ma koleś na innych swoich aukcjach..ale chyba czarna jednak ładniejsza :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

Dzisiaj dostałem pasek, więc wrzucę foto chińczyka - Edifice do tyrania na co dzień:wink:

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/DSC_2563a.jpg~original

Pasek Pattini ? :naughty:

Opublikowano
Reggi, Seiko SNDC89P2. Mógłby mieć koperte ciut większą.

Alpha pvd, hmmm, jak nic nie wypacze z tej wersji a'la tytanowej to może skończy sie na tej, ale niech otrzeźwieje troche.

45 mm to nie jest mała koperta..no chyba, że się ma łape jak drwal kanadyjski :grin:

Stalową ma koleś na innych swoich aukcjach..ale chyba czarna jednak ładniejsza :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

Dzisiaj dostałem pasek, więc wrzucę foto chińczyka - Edifice do tyrania na co dzień:wink:

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/DSC_2563a.jpg~original

Pasek Pattini ? :naughty:

Co Ty, szkło na ok 36mm, całość ok 40-41mm.... 45 Było by idealnie.

PS też zamówiłem 2 szt na pattini.pl ;) Ciekawe jak to wyjdzie.

Opublikowano

.

Edytowane przez Michał

Opublikowano

Poznałem bo wszystkie pachy miałem od nich. Zawsze profi zrobione, masywne, twarde, ale układają się za***iście na łapie :wink:

Ja kupiłem tę Adriaticę na forum za jakieś 3 paki ( kawarcyk) w stanie używanym, ale jak nowa.. a za dwa tygodnie ktoś wystawił taką samą tylko że automat chyba w tej samej kasie :doh:

Moja jest tyle fajniejsza, od tych nowszych wersji że ma ładniejsze wskazówki..bo te nowsze to takie proste zapałki. Ogólnie warto przeglądać forum czwartego wymiaru bo idzie tam kupić dobry sikor w dobrej kasie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.