Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

He he he - no to wiem już trzemu wczoraj tak lekko nadprogramowo toasty spełniałem :decayed:

Gratulejszyn bryki :good:

A tak BTW. Czy bzykanie w bryce jest fajniejsze na skórze czy alcantarze? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Piękne auto :good: I znowu czarne :decayed:

takie moje małe zboczenie :naughty:

za***ista :) Dobrze że nie pobłądziłeś w strone 2.0 :) Na zlocie opijamy :good:

:drunk::dance:

He he he - no to wiem już trzemu wczoraj tak lekko nadprogramowo toasty spełniałem :decayed:

Gratulejszyn bryki :good:

A tak BTW. Czy bzykanie w bryce jest fajniejsze na skórze czy alcantarze? :mysli:

na skórce :decayed:

Ktoś pytał wiec odpowiadam : Audik kupiony w salonie AUDI w Niemczech,

Opublikowano

Jak po przesiadce, różnice w odejściu,prowadzeniu itd ?

PS. Ja wole na alkantarce ,hyhy

Opublikowano

Gratki :good:

będziesz dzis B7 na spocie?

Opublikowano
  • Autor

Jak po przesiadce, różnice w odejściu,prowadzeniu itd ?

co tu dużo pisac , różnice są i to spore pod kazdym wzgledem , QUATTRO i nic wiecej nie trzeba pisac :gwizdanie:

Gratki :good:

będziesz dzis B7 na spocie?

a jak myślisz?

jasne ze będe :naughty:

Opublikowano

No cuber, ale furka mmmm pogratulowac, udalo Ci sie , oby sluzyla nalezycie !! :good:

Opublikowano

no no ... furka kozak

b7 najladniejsza buda w a4 jaka kiedykolwiek byla wg mnie

avant

3.0tdi

quattro

s-line

skora

jak dla mnie same +

wiec teraz tylko czekac na mody

jeszcze raz graty :good:

Opublikowano

a co tu modzić ..zderzaki + wydech + białe kierunki + lusterka + c*p + ewentualnie kiera.. Cuber na spocie zrób kreseczkę z chłopakami i powiedz jak różnica :decayed::wink4:

aaa.. i pakiet oświetlenie :polew: + dokładka schowka zamiast 2 bezużytecznych włączników w kokpicie :)

+ dvd w schowku + odblokowanie TV + tv tuner :)

Opublikowano

a co tu modzić ..zderzaki + wydech + białe kierunki + lusterka + c*p + ewentualnie kiera.. Cuber na spocie zrób kreseczkę z chłopakami i powiedz jak różnica :decayed::wink4:

aaa.. i pakiet oświetlenie :polew: + dokładka schowka zamiast 2 bezużytecznych włączników w kokpicie :)

I ile sie nazbieralo.. :naughty:

Opublikowano

cuber jednym slowem piekna! :good:

Opublikowano

....kurfa to ja ze swoim paździerzem nawet nie wyskakuje-idealna zmiana gratuluję :notworthy::good:

Opublikowano

mówiłem 3.0TDI Q i super że wybrałeś tą opcje, napewno nie bedziesz żałowac :naughty:

Dziś porezamy na spocie :kox:

Gratki!!!

Opublikowano

Szpan na maks, ja ostro jeżdżę...

Strasznie mi się podoba no i jedynie poprawny kolor czyli czarny!

No i 3.0 z klekotem :good:

No i możesz już upgrade'ować swój dolny podpis, było B5, było B6, jest B7 :)

Opublikowano

ujmę to tak -> :kox:

Opublikowano

Brakuje OOOO z tyłu , :mysli:

Opublikowano

Nie ma pakietu oswietlenie? Ale pazdzierz :decayed:

Opublikowano

cuber graty ! Piękna sztuka ! :notworthy::good:

Opublikowano

Gratulacje pięknej A4 :good:

z pkt widzenia posiadania 6 tyg dziecka avant to jest to :good: :>

prezentuje się naprawde bardzo efektownie :good:

Opublikowano

Nie ma pakietu oswietlenie? Ale pazdzierz :decayed:

jezeli naprawde nie ma to posiadam kratki z podswietleniem na zbyciu...;]

Opublikowano

no i brakuje jeszcze fotochromu :) i czujnika deszczu :evil::slina::shocked::decayed::polew::notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.