Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber luxowne to twoje autko :) szczegónie podczas czyszczenia RNSa :) z płytą w środku :)

Opublikowano

vario-tech

podczas czyszczenia RNSa smiley z płytą w środku smiley

Takie rzeczy tylko w ERZE i na zlotach po kilku piwkach... :polew: Ale grunt że chodzi :naughty:

Opublikowano

Cuber luxowne to twoje autko :) szczegónie podczas czyszczenia RNSa :) z płytą w środku :)

a no z tego to nawet sam moderator inkognito sie smial :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

moderator inkognito sie smial

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 01:24_________________________________________________cuberaudi.jpg

reszta fotek z dzisiejszej sesji niebawem :gwizdanie:

Opublikowano

Świetna fora Cuber !! Super klimat. :good: Tylko nie wystawiaj jej do konkursu na marzec, bo wtedy to już w ogóle nie będę miał cienia szans żeby powalczyć o wygraną... :gwizdanie:

Opublikowano

W samochodzie też masz taki syf... :mysli::tongue4: Widzę, że panowie z Karkowa zrobili sobie solidną sesję :good: :oklaski:

Opublikowano

W samochodzie też masz taki syf... :mysli::tongue4: Widzę, że panowie z Karkowa zrobili sobie solidną sesję :good: :oklaski:

fotki fajne tylko nie chcą powiedzieć u kogo w domu robione :decayed:

Opublikowano

fotki fajne tylko nie chcą powiedzieć u kogo w domu robione :decayed

ja myślę, że u Tszczenia w garażu :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:good:

Opublikowano
  • Autor

dzieki Kamil :notworthy::good:

Fotki dodane do 1 posta :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

coś pieknego :kox:

gratuluje pięknego auta :decayed:

pozdrawiam coti

Opublikowano

za***iste foty :good: Świetne oświetlenie do wyeksponowania zalet ciemnego lakieru.

Opublikowano

a co Wy się tam znacie :) miejsce do fot pierwsza klasa :evil: każdego paździocha tam wstawić to będzie miała zdjęcie jak lalunia :gwizdanie: :kox::decayed:

Opublikowano

Fura KOX Cuber :naughty: fele są za***iste hehe, sam myślałem o takich ale jednak zdecydowałem się na bardziej "przejrzyste" :kox:

Opublikowano

A mi się wydaje, że to w Kraku pod "POLONIĄ" miejsce :> Hehe - jak się będę wybierał znów na wypoczynek do Kraka, to musimy na browka się umówić i mojego paździerza zrobicie Krakusy - hehehe.

A tak poważnie toładna furka i w tych syfach tez klimat jest konkretny :good: Słowem MIODZIO

Opublikowano

Witam mozesz mi powiedziec jaka jest roznica w osiagach pomiedzy 2.5 tdi a 3.0tdi.Wielkie dzieki.Pozdrawiam:))))))

Opublikowano

2.5 + soft to praktycznie 3.0 seria.

Opublikowano

2.5 + soft to praktycznie 3.0 seria.

cos w ten desen... mysle ze jeszcze bedzie 2.5 lekko z tylu...

Choc byly przypadki (tomeks chyba) ze seria 163 bdg nie bardzo odstawala od 232 z tipem... :gwizdanie:

Opublikowano

No ja minimalnie odstawalem od 3.0 serii w manualu :)

Opublikowano

W tych autach to dziesiętne ew. setne sekundy różnicy, jedna kiepska zmiana biegów i Goliat przegrywa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.