Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nadszedł czas i na mnie :)
Mam do wymiany kpl. hebli (przód i tył)....
Zamiast iść w serie chciałbym wymienić na "Ski".
Jak by to cenowo wyszło ?
Lookałem na all...ro ale tam straszna bida jest :/

Opublikowano

szukajcie a nie znajdziecie :grin:

sa są tylko trzeba dobrze poszukac :wink:

zaraz znajde nr do goscia który na pewno ma zaciski i jarzma na przód i tył

zadzwon do mnie ok 12tej to Ci podam namiar

Opublikowano

ok

Opublikowano

Ja mam ten zestaw: http://allegro.pl/hamulce-jarzmo-tarcze-audi-s4-b8-s5-q5-oryginal-i5603014694.html

Do niego blachy z ASO (ok 200 zł) + nowe klocki i masz heble z S4

Ew. możesz sztukować z różnych aukcji i pewnie coś taniej Ci się uda. Ja wolałem nowe i pewne.

Edytowane przez MatteoAlessandro

Opublikowano

Ja mam ten zestaw: http://allegro.pl/hamulce-jarzmo-tarcze-audi-s4-b8-s5-q5-oryginal-i5603014694.html

Do niego blachy z ASO (ok 200 zł) + nowe klocki i masz heble z S4

Ew. możesz sztukować z różnych aukcji i pewnie coś taniej Ci się uda. Ja wolałem nowe i pewne.

"blachy z ASO" ??

A zaciski ??

Opublikowano

zakupiłem jakiś czas temu zestaw tarcze zimmerman i klocki ATE i powiem szczerze że szlak mnie trafia z tymi klockami jak one pylą, co niecałe dwa tygodnie mam całe szare koła,

z tego co pamiętam na poprzednim fabrycznym zestawie nie miałem w ogóle takiego problemu.

Możecie mi powiedzieć jakie ori klocki wkładają do B8 (jak przez mgłe pamiętam że chyba były to TRW???) - lub powiedzcie na co mam wymienić te - żeby tak nie pyliły ??

Opublikowano

Ja mam ten zestaw: http://allegro.pl/hamulce-jarzmo-tarcze-audi-s4-b8-s5-q5-oryginal-i5603014694.html

Do niego blachy z ASO (ok 200 zł) + nowe klocki i masz heble z S4

Ew. możesz sztukować z różnych aukcji i pewnie coś taniej Ci się uda. Ja wolałem nowe i pewne.

"blachy z ASO" ??

A zaciski ??

Zaciski są te same ;-)

zakupiłem jakiś czas temu zestaw tarcze zimmerman i klocki ATE i powiem szczerze że szlak mnie trafia z tymi klockami jak one pylą, co niecałe dwa tygodnie mam całe szare koła,

z tego co pamiętam na poprzednim fabrycznym zestawie nie miałem w ogóle takiego problemu.

Możecie mi powiedzieć jakie ori klocki wkładają do B8 (jak przez mgłe pamiętam że chyba były to TRW???) - lub powiedzcie na co mam wymienić te - żeby tak nie pyliły ??

Dlatego kupiłem czarno grafitowe felgi. Prawie wszystkie lepsze klocki bardziej pylą.

Edytowane przez MatteoAlessandro

Opublikowano

zakupiłem jakiś czas temu zestaw tarcze zimmerman i klocki ATE i powiem szczerze że szlak mnie trafia z tymi klockami jak one pylą, co niecałe dwa tygodnie mam całe szare koła,

z tego co pamiętam na poprzednim fabrycznym zestawie nie miałem w ogóle takiego problemu.

Możecie mi powiedzieć jakie ori klocki wkładają do B8 (jak przez mgłe pamiętam że chyba były to TRW???) - lub powiedzcie na co mam wymienić te - żeby tak nie pyliły ??

W oryginale szly: Ferodo Pagid Galfer Jurid Textar

Opublikowano

hmm a w sprzedaży są te modele które podałeś czy to tylko OEM na fabryke?

szukam czegoś bezpyłowego: przerabiał ktoś jurid white, lub ate ceramic?

Opublikowano

możesz załozyc jedne albo drugie

Opublikowano

trochę poczytałem i złych opinii o jurid white raczej nie znalazłem, wiec zaryzykuje i zamawiam, dam znać jak się sprawują.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam na klockach oznaczenie BE co to za ustrojstwo

Opublikowano

Troche mało :grin: Zrób foto jakieś :wink:

Opublikowano

Ori

Opublikowano

o dzieki a sie zastanawiałem co to jest

Opublikowano

A to to co za ustrojstwo :
ij3aap5b.jpg

Opublikowano

Jakiś tani szit.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a ja wciaz mam tarcze 345 do b8 na sell! :)

Masz jescze te tarcze???

Opublikowano

Witam Panowie!

Nie chciałem zakładać nowego tematu żeby nie zaśmiecać forum, mam jedno pytanie. Kończą mi się klocki z przodu, widać to z zewnątrz ze zostało już z prawej strony tylko tyle klocka ze mieści się jedynie paznokiec między tarcze a element niecierny klocka. Nic nie szoruje, kontrolka się nie świeci a szykuje mi się trasa blisko tysiąc kilometrów. Klocków jeszcze nie wymieniałem od zakupu także myśle że skoro auto było serwisowane to chyba klocki z czujnikami mam założone ale kiedy ta kontrolka w takim razie się zapala? Wymieniac klocki już teraz?

Edytowane przez pawel_wwy

Opublikowano

Wymien ale od razu pakuj swapa na.minimum 320mm seria to bieda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.