Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam do wymiany tarcze hamulcowe bo maja bicie i chce zamowic http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-hamulcowe-przod-audi-a4-b8-i5549866462.htmlmyslicie, ze to dobra opcja?

Na przodzie z wczesniej mam klocki hamulcowe Hella i nie sa zuzyte ale sie zastanawiam czy wymieniac od razu klocki pod tarcze zimmermana?

Opublikowano

Mam do wymiany tarcze hamulcowe bo maja bicie i chce zamowic http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-hamulcowe-przod-audi-a4-b8-i5549866462.htmlmyslicie, ze to dobra opcja?

Na przodzie z wczesniej mam klocki hamulcowe Hella i nie sa zuzyte ale sie zastanawiam czy wymieniac od razu klocki pod tarcze zimmermana?

Podeslij VIN, sprawdzę Ci czy dobry rozmiar wybrałeś.

Klocki obowiązkowo nowe, Ferodo Premier i będzie bajka ;)

Opublikowano

pewnie będzie 314mm :)

w razie czego także się polecam Kuba :)

Opublikowano

Tutaj vin WAUZZZ8K29A042665

Dzik, prowadzisz sklep z hamulcami? :) Jesli tak to chetnie od Ciebie kupie bo nie chce sie bawic w allegro i przynajmniej bede mial pewnosc co do czesci :D

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

314mm dziś takie Textary pojechały do klienta. Szczegóły PW.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy jakie tarcze na przód do mojego?

VIN: WAUZZZ8K4AN026089

Opublikowano

Koledzy jakie tarcze na przód do mojego?

VIN: WAUZZZ8K4AN026089

314x25

Opublikowano

Dzięki kolego :)

Opublikowano

Koledzy jakie tarcze na przód do mojego?

VIN: WAUZZZ8K4AN026089

Pakuj 320/30 bo to co masz jest straszną biedą

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Jako ze niedawno wpadło kilka "nowych" kucy do mojego avanta, chce wymienic seryjne hamulce na cos mocniejszego. Na poczatek mysle o swapie przodu z 314mm na 320mm (rozumiem ze zaciski i jarzma do wymiany) + tarcze OZ sport + klocki ferodo DS, dodatkowo nowe tarcze i klocki tyl (tez OZ + ferodo)? Widze ze duzo forumowiczow od razu idze w 345mm przy ~200KM, ale mam zimowki 16" i narazie nie chce wymieniac). Czy takie taki bedzie zestaw OK na poczatek?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie Tesciu sobie zanabyl a4 b8 lift 2013r 2.0 tdi 143KM - jakie ona tam ma rozmiar hebli przod/tyl ? C

Opublikowano

314/300

Opublikowano

Koledzy czy zestaw na przód 320 wejdzie pod felgę stalową ori "16" (mam takie na zimę)?

Mam do wymiany tarcze i klocki przód tył i zastanawiam się nad swapem.

Opublikowano

Wchodzi bez problemu,

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

2000km temu wymiana kompletu - tarcze i klocki przód/tył

z przodu zimmermann sport + ferodo, z tyłu zimmermann + ferodo

Pojawiło się bicie kierownicy przy hamowaniu z wyższych prędkości (jazda po autostradzie etc).

Diagnoza serwisu - tarcze przednie przegrzane.

Nie wiem tylko kiedy i jak mogłem je przegrzać, nie miałem nawet żadnego awaryjnego hamowania...

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

Krzywe lub zle wyczyszczone piasty

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A to sie bierze z kijowego serwisowania. Ja przy wymianie tarcz najpierw sprawdzam bicie piasty, jak jest w normie to zakladam tarcze i sprawdzam bicie tarczy na piaście. Czyszczenie to w ogole pomijaj bo to chyba oczywista oczywistosc ale wiekszosc nierobów w PL tego nie robi. Nawet jak tarcza jest malowana farba ochronna przed korozja moze przy mocnym dokreceniu odksztalcic sie i zejsc w pewnym miejscu i bedzie bicie. Druga sprawa ze czesto tarcze prosto ze sklepu hurtowni itp sa krzywe, czasami nawet 0,07 jest bicie i od razu trzeba takie gowno reklamowac, mialem kilka przypadkow z ate i textarem, teraz jestem uczulony na to.

Opublikowano

Ate nie biore nawet do ręki.

Opublikowano

Ate nie biore nawet do ręki.

Hahaha a co kult zimmermana na tym forum takze?
Opublikowano

Nie, mialem za duzo problemow z Ate.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.