Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, Marcin_G napisał:


A4 b8


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mam cały zestaw

tarcze klocki zaciski jarzma plyn

Opublikowano
mam cały zestaw
tarcze klocki zaciski jarzma plyn

Jaka cena z malowaniem na żółto? A przy wymianie płyn tez trzeba nowy zalać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

Mam całkiem nowy zestaw Przednie fabrycznie nowe z fabrycznie nowymi klockami + fabrycznie nowe tyły. 3.000zł z wysyłką. Mam też używany komplet do pomalowania za 1800zł

Opublikowano

Panowie czym się różnią tarcze 320mm OZ o symbolach  100.3331.20 i 100.3355.20. Mają te same parametry z tym, że te drugie są tańsze o ok 20 zł.

Opublikowano
3 godziny temu, czarek76 napisał:

Panowie czym się różnią tarcze 320mm OZ o symbolach  100.3331.20 i 100.3355.20. Mają te same parametry z tym, że te drugie są tańsze o ok 20 zł.

3331 były do 06.2011 a 3355 od 06.2011

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

3331 były do 06.2011 a 3355 od 06.2011

Sprzedawałem liftowe i przed i pasują zamiennie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dev napisał tylko czym się różnią :) Pasuja zamiennie jak piszesz potwierdzam

Opublikowano

Czy po wymianie klocków pedał hamulca powinien być przez jakiś czas miękko wchodzić?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Teraz, Marcin_G napisał:

Czy po wymianie klocków pedał hamulca powinien być przez jakiś czas miękko wchodzić?

jo

Opublikowano

Witam. Jestem przed zakupem tarcz, myślałem o zimmermann standard. Po przeczytaniu i usłyszeniu kilku negatywnych opinii mam obawy, podobno jest dużo reklamacji ze względu na krzywienie... Czy jakość zimmermana pogorszyła się w ostatnim czasie?

Opublikowano

1. Tarcze się nie krzywią,

2. Jakość Zimmermann'a nie pogorszyła się

Opublikowano
22 godziny temu, Adam-Lewian napisał:

1. Tarcze się nie krzywią,

2. Jakość Zimmermann'a nie pogorszyła się

1. To co się dzieje, że czasem bija?

2. Masz założone, zrobiony na nich jakiś większy przebieg, czy tylko tak uważasz?

Opublikowano
22 godziny temu, Adam-Lewian napisał:

1. Tarcze się nie krzywią,

2. Jakość Zimmermann'a nie pogorszyła się

1. To co się dzieje, że czasem bija?

2. Masz założone, zrobiony na nich jakiś większy przebieg, czy tylko tak uważasz?

Opublikowano
1 godzinę temu, Wojto napisał:

1. To co się dzieje, że czasem bija?

2. Masz założone, zrobiony na nich jakiś większy przebieg, czy tylko tak uważasz?

1. ludzka niewiedza,  lenistwo i głupota

2. wszystko razem

Opublikowano

1. J.w.

2. Jedynie jakieś kilkadziesiąt tysięcy kompletów :decayed:

Opublikowano

1. O montaż się nie obawiam, wszystko będzie tak jak należy. Nie chciałbym tylko żeby mimo tego się zwichrowały..

2. Po przeczytaniu negatywnych opinii myślałem czy nie zamienić na ATE. Skoro macie takie pozytywne doświadczenia to zostanę przy Zimmermann. Dzięki.

 

Edytowane przez Wojto

Opublikowano
6 godzin temu, Wojto napisał:

1. O montaż się nie obawiam, wszystko będzie tak jak należy. Nie chciałbym tylko żeby mimo tego się zwichrowały..

2. Po przeczytaniu negatywnych opinii myślałem czy nie zamienić na ATE. Skoro macie takie pozytywne doświadczenia to zostanę przy Zimmermann. Dzięki.

 

1. same z siebie nie pokrzywią się

2. zakładaj Ate

Opublikowano

to napisz jak wygląda u ciebie montaż

ATE kto ci to polecił?

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

Proszę o poradę, które lepsze pomijając prawidłowość montażu, w Krakowie kilku kumatych też ogarnia temat. Do Słupska nie pojadę bo trochę daleko ale fajnie byłoby zdobyć na forum konkretną odpowiedź od kogoś kto w tym siedzi. Skąd mam wiedzieć czy wszystkie negatywne opinie krążące w sieci o jednym i drugim producencie wynikają tylko ze złego montażu czy z usterek zacisków itp. Kiedyś reklamowałem tarcze montowane przez siebie bo po czasie zaczęły bić. Montaż jak w książce z wszystkimi pomiarami świetnymi wynikami, zaciski jak nowe i nie pomogło. Reklamację uwzględniono ale teraz już nie chciałbym mieć takich problemów, dlatego pytam...

Opublikowano

zimmermann ferodo

albo komplet ferodo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.