Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Musicie to zobaczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W związku z tym że lubuje się w audi 80 dzisiaj przeglądałem ogłoszenia.

A nóż widelec jakiś ładny egzemplarz. Aż tu nagle :

NIEPOWTARZALNE AUDI CABRIO ELBLĄG!!!!! (4079402516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

skuś baba na dziada...

Opublikowano

jak dla mnie auto petarda:decayed:

Opublikowano
:polew: razi po oku w nocy:)
Opublikowano

Powinni karać za takie profanacje :facepalm:

Opublikowano

Przeczytajcie opis ze przerobiła to profesjonalna firma:shock3:

Chyba że klient przyszedł i zażyczył sobie :

"zróbcie z mojej starej 80 a4 b8"

i wyszło coś takiego:whistling:

Opublikowano

Pany, przecie to stworzyla profesionalna firma Monster Garage. Oni pewnie jeszcze blagali wlasciciela, zeby zgodzil sie na taki body kit :D Gosciu chcial tylko b6 zrobic a tu masz, wyszlo b8 :)

Opublikowano

jak zaczął rezać to nie umiał skończyć :grin:

Opublikowano

I pomyslal sobie: "kuzwa jak juz wstawilem taki zderzak to jak tu nie zapodac LED-ow :)

Opublikowano

Ze tez sa jeszcze ludzie ktorym sie takie cos podoba:shock3:

Opublikowano

Jak można tak sp***dolić jednego z najpiękniejszych kabrioletów :facepalm:

Za takie coś powinna być kastracja żeby genów dalej nie posłać :facepalm:

Opublikowano

nfs pełną gębą, wystał się pewnie na jakimś belgijskim szrocie pod plandeką swoje lata, aż trafił konesera znad wisły :decayed:

Opublikowano

"NIEPOWTARZALNE AUDI CABRIO ELBLĄG!!!!! "

Niepowtarzalne ... to fakt :decayed: i chyba nikt temu nie zaprzeczy .

Mógł jeszcze napisać że wzbudza ogromne zainteresowanie wśród innych uczestników ruchu , jadąc przez miasto wszyscy się za nim oglądają :shock3:

Opublikowano

ale srodek ladny :)

Opublikowano

Panowie 2lata temu jechałem do Elbląga na zlot Audi 80 jednakże to coś tam się nie pokazało...Chyba właściciel zrozumiał, że coś poszło nie tak gdy zobaczył jak powinno wyglądać Cabrio. Spotkaliśmy te "cudo" na mieście i jedyne co wzbudziło ono w nas to śmiech :D

Opublikowano

masakra środek ładny ale ten body kit to przegięcie:grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma to tamto. Wieczorem pod remizą co druga blachara myśli że to najnowszy model audi, jeszcze cabrio.

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

Pany dzisiaj przeglądając ogłoszenia znowu odkryłem perełkę. Ale UWAGA!!! Jedyne takie w POLSCE

Tym razem ktoś się najwidoczniej postarał.

Audi 80 10990.00 PLN. Boguszów-Gorce - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Teraz to już się poddaje

http://img118.imageshack.us/img118/451/jb4kv4.jpg

Opublikowano

Nie znacie się, przecież jest napisane:

"Nie jest to jakiś WIEŚTUNING tylko przebudowa wykonana precyzyjnie i z głową."

:polew::whistling:

Opublikowano

a że głowa chora...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.