Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iphone 5 warto?


Rekomendowane odpowiedzi

To podziwiać

Duzy minus to jednak bateria, a w zasadzie brak możliwości wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.23 brutto przy jakim abonamencie? bo dla jednego 50zł w miecha na abonament to dużo a dla drugiego 150zł to nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.23 brutto przy jakim abonamencie? bo dla jednego 50zł w miecha na abonament to dużo a dla drugiego 150zł to nic.

odpowiednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z grzaniem się? podobno 5s lubi sie przegrzewac... prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z 5S, ale 5tka mi się nigdy nie przegrzała, a używam od prawie roku :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W iphonie płacimy tylko i wyłacznie za jabuszko cały telefon jest dnem!

Powiedzmy, że Iphone 5s kosztuje około 2tyś wiec poszukajmy za tę kwotę telefonu z antkiem lub z Windowsem.

Sony z1 świetny aparat, wygląd, marka bije na łeb na szyje Iphona

Oczywiście nie mówie, że iphone to szit czy coś ale dobry był lata temu teraz jest srednim telefonem co widać po sprzedaży najnowszych modeli.

Jego wyświetlacz jest za mały, najnowsze oprogramowania kiepskie, wszędzie trzeba zakładać konta i nie ma on żadnej funkcji jakiej by nie miał telefon z antkiem albo windowsem

TELEPOLIS.PL

chyba kolego mowisz o sprzedazy w polsce:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z grzaniem się? podobno 5s lubi sie przegrzewac... prawda to?

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tablet Apple 7,9" i go nawet lubię,ale ma wiele problemów np:przesyłanie plików blutaczem ktoś ma plik chcesz żeby ci przesłał i co?masz szukać kompa żeby przez niego to zrobić?W ogóle komunikacja z innymi urządzeniami (innych firm)za***iście utrudniona nawet karty pamięci wsadzić nie można.Dziecku bajkę z neta ściągnąć,czy piosenkę na dzwonek również lipa.W iPhonie jesze dochodzi ten niestety za mały ekran.Dodam jeszcze że iPhony są coraz bardziej popularne wśród młodzieży.Kolega ma 13 letnią córkę i większość jej znajomych ma iPhone więc ubłagala tatusia i kupił jej na raty za ponad 3000zł.Tak prawdę mówiąc to nie wiem do czego ten iPhone net.męczarnia na takim ekranie,ściągnąć jaki kolwiek plik z neta czy blutaczem nie da rady,dobrze że chociaż dzwonić można.Prawde mówiąc to myślałem że bateria w tych urządzeniach trzyma bardzo dobrze ja z iPada mini pod tym względem jestem zadowolony.Największymi zaletami jest szpan i jakość wykonania urządzeń z jabłuszkiem,niestety ja używam fona do czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przesyłanie plików jest rowiązanie.... Spokojnie można za pomocą aplikacji takiej jak SKYPE, WHATSAPP, czy VIBER.

Żaden problem to ogarnąć w dobie WIFI czy pakietów danych. Nie potrzeba żadnego komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm co do sprzedazy to iphone 5s bije wszystkie rekordy :)

nadal posidam 4 , 5 i 5S i oczywiscie nie ma sensu co porownywac bo i Apple ida do przodu z rozwojem.

Czy 5S jest lepsza od 5 ? tak , chociazby po przez czytnik lini papilarnych, super podczas odblokowywania, nie sadzilem ze bedzie "pomocny"

Wyglad iPhona kontra innehmm kwestia gustu, ale nie moza porownywac plastikow do aluminum

Posiadlem tez tel z Androidem i Win , i powiem NO THANKS , iPhone jeszcze nigdy mi sie nie zawiesil :) i z tego jestem bardzo zadowolony !

....tak w nawiasie to widac, jak marki samochodowe decyduja sie na integracje telefonow z HiFi somochodowym, to za jaki system operacyjny biora sie najpierw......bo to po prostu dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem wczesniej Samsunga z Androidem od 2 do 4 i szczerze... ten telefon nie oferowal mi niczego wiecej niz iP. Sam system byl niestabilny - zrywanie polaczen, zawieszenia sie, samoczynne wylaczanie bylo standardem. Nie jestem niestety nerdem zeby siedziec i pałować się nad zmianą romu, reinstalowaniem... w dodatku przywracanie ustawien fabrycznych / backupowanie telefonu tez nie bylo proste.

W IP cenie sobie prostote oraz bogaty Appstore, ktory ma same DZIALACE aplikacje (googleplay niestety ma mase dziurawych appek lub niekompatybilnych z wiekszoscia urzadzen [rozne systemy]). Cenie sobie to, ze przesiadajac sie z IP4 na IP5S w banalny sposob przenioslem wszystkie dane [zdjecia, kontakty, aplikacje, save'y gier etc] z jednego telefonu na drugi - wystarczylo zalogowac sie do iCloud'a.

Sam telefon, czy iPad sa stabilne, nie wieszaja sie, nie mam z nimi zadnych problemow. Pracuje tez na iMac'u w pracy i w domu, wiec wszystko mam bardzo fajnie zintegrowane.

Jesli ktos nie ma wygorowanych wymagan od telefonu, lubi miec miliard niepotrzebnych ustawien do dyspozycji, wyswietlacz o wielkosci malego tabletu oraz nie chce wydawac kasy, to windows, czy android w tym momencie oferuja bardzo dobry sprzet. Pare lat temu jeszcze mialy swoje problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że są osoby które sa zafascynowane iPhonem i rozumiem je bo telefon jest prosty itp.

Ja mam sam iPhona 4s brat również znajomy ma 5 i wszyscy jesteśmy niezadowoleni.

Fakt ios nie ma możliwości aby telefon sie przywiesił. Ale antek w wersji kitkat równiez działa bez zarzutu.

Może to dlatego, ze wcześniej każdy z nas miał antka nie wiem.

Prawda jest taka że jak ktoś sie waha polecam sprawdzić antka i ios.

Wszystko to kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tablet Apple 7,9" i go nawet lubię,ale ma wiele problemów np:przesyłanie plików blutaczem ktoś ma plik chcesz żeby ci przesłał i co?masz szukać kompa żeby przez niego to zrobić?W ogóle komunikacja z innymi urządzeniami (innych firm)za***iście utrudniona nawet karty pamięci wsadzić nie można.Dziecku bajkę z neta ściągnąć,czy piosenkę na dzwonek również lipa.W iPhonie jesze dochodzi ten niestety za mały ekran.Dodam jeszcze że iPhony są coraz bardziej popularne wśród młodzieży.Kolega ma 13 letnią córkę i większość jej znajomych ma iPhone więc ubłagala tatusia i kupił jej na raty za ponad 3000zł.Tak prawdę mówiąc to nie wiem do czego ten iPhone net.męczarnia na takim ekranie,ściągnąć jaki kolwiek plik z neta czy blutaczem nie da rady,dobrze że chociaż dzwonić można.Prawde mówiąc to myślałem że bateria w tych urządzeniach trzyma bardzo dobrze ja z iPada mini pod tym względem jestem zadowolony.Największymi zaletami jest szpan i jakość wykonania urządzeń z jabłuszkiem,niestety ja używam fona do czegoś więcej.

ja uzywam iphona od 3 lat i nigdy nie mialem problemu z netem

tak samo jak kolega napisal przesylanie plikow za pomoca wifi i aplikacji jest prostsze niz piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam s4 mini dual który ma wyświetlacz taki jak iphon czyli 4" i stwierdzam że jest za mały do neta.Niestety potrzebuję tel. dwu simowy bo tak pewnie bym kupił zwykłe s4 z 5"okienkiem i zadowolenie by było 100%.Andr3i będe miał chwilę wolnego to skrobne do ciebie pw.i może jakoś mi ułatwisz obsługę ipada. Jak tylko pomyśle żeby coś przesłać na to urządzenie albo ściągnąć to mnie telepie.Dla mnie ios to jak czarna skrzynka w samolocie brak dostępu.Jeszcze jedno da rade ściągnąć coś np.z chomika filmy itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sprzęcior! Nic, tylko brać! :wink:

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 02:14 ----------

Kolego Carire, musisz zatem zdecydować czy wybrać ten jeden jedyny czy też nabyć dwa http://i.imgur.com/1TGZ5.jpg i wtedy będziesz miał komplet oraz pełne zabezpieczenie.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Siema :naughty: myślę nad iphonem 5 lub 5s i jakie sa wasze opinie? Mam teraz lg optimus g. Jakie plusy, minusy? Dziękuję za pomoc: )

Ilu użytkowników tyle opinii. Na temat telefonów czy systemów android / iOS można się rozpisywać. Brak możliwości dołożenia pamięci w iPhone to zapewne polityka firmy. Zatem decydując się na iPhona musisz odgórnie wybrać model 16, 32 czy 64 GB. Kolejna rzecz to bateria zamontowana na sztywno więc nie wymienisz jej ot tak. Jeśli dużo korzystasz z internetu wyświetlacz 4 cale może okazać się za mały. Jeden z moich znajomych klnie na mały ekran czy szybko rozładowującą się baterię w iPhone 5. Kolejny, który był zapalonym fanboyem Apple wyrzekł się iPhone i kupił Samsunga. iPhone zaliczał zwiechy, kumpel psioczył na brak możliwości personalizacji pulpitu, brak kompatybilności z innymi fonami - nie prześlesz ot tak po prostu na innego fona dowolnego pliku - jak stwierdził z góry narzucone przez programistów Apple rozwiązania. Według niego było więcej pieprzenia niż to warte. Jeden narzeka inny zachwala. Poczytaj sobie opinie na myapple.pl czy odwiedź stronę applefobia. :wink: Sam miałem okazję przez jakiś czas korzystać z iPhone 4s i mnie osobiście wkurzała dość szybko rozładowująca się bateria oraz niemożność przesłania plików na inny telefon niż iPhone, jednak jeśli chodzi o samo funkcjonowanie to byłem pod wrażeniem i pomimo wgrywania wielu aplikacji telefon działał cały czas płynnie. Również strony internetowe wolałem przeglądać chociażby na netbooku - większy komfort. Dla mnie cena iPhone 5s jest stosunkowo zbyt duża jak na jego możliwości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam iP (prywatny) i Samsunga w wersji mini (służbowy) i... zdecydowanie iP. Po prostu jest... prosty. Nie ma w nim najebane miliarda różnych bzdur, których i tak nigdy się do niczego nie użyje. Fakt że np tworzenie dzwonków w iP trwa dłużej niż na S-ce (bo nie wystarczy zrzucić mp3 i tyle) ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Nie zgodzę się z tym, że wyświetlacz jest za mały np do neta (mam iP 5). Według mnie jest ok i w zupełności wystarczający. Pewnie, że większy byłby lepszy ale nosząc dwa telefony w jednej kieszeni szukałem czegoś co nie będzie wielkie jak tablet. Co do softów to iP nigdy się nie zwiesił pomimo że maltretuję go z każdej strony (samych rozmów potrafię zrobić nawet 120 godzin w miesiącu nie mówiąc o internecie, zdjęciach, filmikach i różnych aplikacjach od prostej pogody do giełdy) a android... no niestety lekkie zawiasy zaliczył już kilka razy. Jak będę brał następny telefon prywatnie to zdecydowanie iP i służbowy chyba też przywalę iP.

Wiadomo, że każdy wybierze to co mu odpowiada. Generalnie oba telefony są fajne i godne polecenia. Nie rozumiem tylko ludzi, którzy są tylko i wyłącznie na tak za iP bo nie ma na świecie nic lepszego i tych, którzy są na kategoryczne nie bo to tylko dla szpanu jest (a kilka takich postów tu już było przy czym założę się, że żadna z tych osób iP nie miała pewnie nawet w ręku także ich ocena jest warta tyle co...).

Nie można powiedzieć że jeden z nich jest za***isty a drugi to gówno (w jakąkolwiek stronę). Po prostu samemu trzeba zobaczyć co komu odpowiada. Ja lubię telefony proste i gdyby nie to że do pracy przydaje się internet w telefonie, wygodne odbieranie maili na fonie i niektóre aplikacje a na prywacie to co wymieniłem plus zdjęcia i filmiki to w ogóle najchętniej zostałbym na telefonie ze zwykłą klawiaturą bo były najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kilka dni temu przesiadłem się z iP 5s na Xperie Z1 Compact(to samo co Z1 tylko mniejsze;))

Zdecydowanie na plus Xperia!! Funkcjonalność przede wszystkim, aparat również na korzyść Xa, bateria przy normalnym użytkowaniu - 1,5 do 2 dni.

IPhone z najnowszym softem - o 6:30 odcięty o ładowarki - godz 18-19 dziękuje za wspolprace.

Jakby ktoś chciał iP właśnie wystawiony na aukcji ;)

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4140198966

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPhone z najnowszym softem - o 6:30 odcięty o ładowarki - godz 18-19 dziękuje za wspolprace.

kwestia konfiguracji telefonu [przede wszystkim zablokowanie dzialania aplikacji w tle, pushowania etc.], moj 5S trzyma spokojnie 1,5-2 dni, a jak malo uzywam nawet 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...