Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie długo będzie dziwne kupowanie na raty samochodów za 20-30tysi.

Opublikowano
Nie długo będzie dziwne kupowanie na raty samochodów za 20-30tysi.

+5

Opublikowano

Wydaje mi się że jeżeli ktoś się decyduje na wydatek rzędu 5-8 k na mody to powinien w swoim budżecie przewidzieć koszty programu .Bez którego właściciel tylko i wyłącznie będzie miał wątpliwości czy aby dobrze zrobił. Po programie jeśli wszystko zostało dobrze poskładane wątpliwości miną od razu :wink:

Opublikowano
  • Autor
a dla mnie Pan Waldek wyraził się jasno i myłśę ze jego wypowiedź nie dotyczyła żadnego z was;P.

Wracając do tematu możecie se robić FMIC czy GTB1756 i jeździć bez korekty ile się wam podoba. Po prostu moc będzie taka jak była przed montażem no może z 5 koni Więcej:)

Mi o te 5 koni najbardziej chodzi :polew:

Chłopaki dla mnie temat jest wyczerpany. Zakładam GTB nie od T-B tylko jednego z forumowiczów.

Już wiem co wiedzieć chciałem . Serdecznie dziękuję wszystkim udzielającym się w tym temacie.

A najbardziej Tym którzy powstrzymali mnie od zakupów u T-B tej niepasującej GTB.

Opublikowano

Co myślicie o tych turbinach ?

TURBO 3.0 tdi GTB2260VK 1.9 Tdi PORTING TUNING (4113524092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

TURBO GTB2260VK KOLEKTOR TUNING 1.9 TDI STROJENIE (4130321347) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Na razie to tylko pytanie, ale myślę o wsadzeniu jej do mojej B5 ;p

Ogólnie to chodzi mi o takie gotowce, bez męczenia się

Opublikowano
Co myślicie o tych turbinach ?

TURBO 3.0 tdi GTB2260VK 1.9 Tdi PORTING TUNING (4113524092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

TURBO GTB2260VK KOLEKTOR TUNING 1.9 TDI STROJENIE (4130321347) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Na razie to tylko pytanie, ale myślę o wsadzeniu jej do mojej B5 ;p

Ogólnie to chodzi mi o takie gotowce, bez męczenia się

Przez 4 strony tego tematu masz jasno napisane. Jedz do kogos kto ogarnia temat i daruj sobie gotowce.

Opublikowano
Co myślicie o tych turbinach ?

TURBO 3.0 tdi GTB2260VK 1.9 Tdi PORTING TUNING (4113524092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

TURBO GTB2260VK KOLEKTOR TUNING 1.9 TDI STROJENIE (4130321347) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Na razie to tylko pytanie, ale myślę o wsadzeniu jej do mojej B5 ;p

Ogólnie to chodzi mi o takie gotowce, bez męczenia się

Zaryzykowałbym stwierdzenie, żadna z tych turbin nie wejdzie z oryginalnym filtrem.

Opublikowano

Potwierdzam żadna nie wejdzie a miałem w swojej B5 GTB2260VK przerobioną pod ori filtr powietrza

Opublikowano
  • Autor

dotarło do mnie gtb17 więc jak znajdę czas zapodam zdjęcia pasującej turbawki pod avf-a bez konieczności wywalania obudowy filtra.

Opublikowano
  • Autor

skąd wiesz ??? myślałem że to jakaś tajemnica a tu wszyscy wszystko wiedzą:grin:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Dokładnie taka sama:banan:

Opublikowano

Dokładnie taka sama:banan:

nie mylić z ta sama:) ta ze zdjęć gdzieś w Tarnobrzegu.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

adrian998998 ma racje kupować ze sprawdzonego źródła. Właśnie kupiłem taką z niesprawdzonego tzn u lokalnego turbiarza - zwykłe turbiny robi dobrze tzn działają jak powinny. Twierdzi że ta też działa dobrze, ale zobacz na te logi z geometrią zaciągnietą na full bez n75:

Thursday,11,September,2014,19:36:40:62939,VCDS Version: Release 12.12.0,Data version: 20130910
038 906 019 FP,,1.9l R4 EDC G000SG 1438,

,Group A:,'011,,,,Group B:, Not Running,,,,Group C:, Not Running
,,Engine speed,Spec. intake press.,Actual intake press.,D.cycle MAP,,,,,,,,,,
,TIME,2850-3150,2200-2400,2100-2600,35-80%,TIME,,,,,TIME,,,,
Marker,STAMP, /min, mbar,, %,STAMP,,,,,STAMP,,,,
,0.03,945,1060.8,1053.0,19.9,,,,,,,,,,
,0.35,924,1060.8,1053.0,19.9,,,,,,,,,,
,0.71,924,1060.8,1053.0,19.9,,,,,,,,,,
,1.07,945,1346.4,1053.0,19.9,,,,,,,,,,
,1.43,966,1346.4,1064.7,19.9,,,,,,,,,,
,1.78,987,1346.4,1076.4,19.9,,,,,,,,,,
,2.14,1029,1377.0,1088.1,19.9,,,,,,,,,,
,2.50,1071,1438.2,1099.8,19.9,,,,,,,,,,
,2.86,1113,1499.4,1123.2,19.9,,,,,,,,,,
,3.23,1155,1560.6,1134.9,19.9,,,,,,,,,,
,3.58,1197,1621.8,1158.3,19.9,,,,,,,,,,
,3.95,1239,1683.0,1181.7,19.9,,,,,,,,,,
,4.31,1302,1734.0,1205.1,19.9,,,,,,,,,,
,4.67,1344,1785.0,1228.5,19.9,,,,,,,,,,
,5.03,1386,1836.0,1263.6,19.9,,,,,,,,,,
,5.38,1449,1887.0,1322.1,19.9,,,,,,,,,,
,5.74,1512,1948.2,1380.6,19.9,,,,,,,,,,
,6.10,1554,2050.2,1462.5,20.7,,,,,,,,,,
,6.46,1638,2172.6,1556.1,23.1,,,,,,,,,,
,6.81,1701,2295.0,1649.7,24.3,,,,,,,,,,
,7.17,1764,2417.4,1755.0,25.1,,,,,,,,,,
,7.53,1848,2550.0,1872.0,26.7,,,,,,,,,,
,7.89,1953,2601.0,2082.6,30.7,,,,,,,,,,
,8.25,2058,2601.0,2340.0,33.5,,,,,,,,,,
,8.61,2184,2601.0,2609.1,35.9,,,,,,,,,,
,8.97,2289,2601.0,2878.2,49.8,,,,,,,,,,
,9.32,2415,1009.8,2983.5,56.2,,,,,,,,,,

Taki zestaw jak był pokazany na zdjęciach 1500zł to jest jak za free. Dolicz większy intercooler + silikony.

A Adrian mówił: "ja ci załatwie będziesz zadowolony" a ja chciałem być mądrzejszy. :kwasny:

Teraz trace czas i pieniądze na jakieś gówna.


Edytowane przez barteczekk

Opublikowano

Podepnę się pod temat skoro autor dowiedział się już wszystkiego, Panowie możecie kogoś polecić z Wrocławia kto zajmuje się turbinami. Chodzi mi o to aby posłuchał, przejechał się i wydał werdykt, może jest ktoś taki wśród społeczności z a-4 klubu.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli przy zakladaniu GTB17 nie ma koniecznosci przerabiania puszki filtra?

Natomist zmienic trzeba splyw olio, DP, dolozyc fmica (a czy mozna by zostawic ori kanalizacje, a zapodac tylko fmic w zderzak i wyjscie z niego, a reszte wpiac w ori uklad?) czy ori dolor powietrza do turbo tez bedzie pasowal? Czy grucha ma byc na dol czy do gory? No i czy moglibyscie podac jakies konkretne zrodelko z ktorego mozna bez obaw zamawiac GTB17 do wzdluzniaka. :) sa gdzies tematy na forum, zdjecia/relacje osob ktore zakladaly to GTB ? Z gory dzieki za odpowiedzi. :)

Edytowane przez KoJ@K

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odświeżam bo widzę, że temat stoi. Zaczynam zbierać graty na 2xx KM i chętnie bym się dowiedział czy np. na forum ktoś ma pewne turbawki GTB przerobione pod wzdłużniaka i ori puchę filtra.

Opublikowano

Odświeżam bo widzę, że temat stoi. Zaczynam zbierać graty na 2xx KM i chętnie bym się dowiedział czy np. na forum ktoś ma pewne turbawki GTB przerobione pod wzdłużniaka i ori puchę filtra.

odezwij sie na PW

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Podepnę się pod temat skoro autor dowiedział się już wszystkiego, Panowie możecie kogoś polecić z Wrocławia kto zajmuje się turbinami. Chodzi mi o to aby posłuchał, przejechał się i wydał werdykt, może jest ktoś taki wśród społeczności z a-4 klubu.

Dołączam się do pytania. Co prawda trochę starawe, ale mi pomoże :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.