Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglądają normalnie, może nie są najpiękniejsze z anten, ale odbiór jest bardzo dobry..

W końcu zdecydowałem się na Alana 101 + ml 145 - sprawa homologacji wzięła w końcu górę, chociaż nie mówię, że nie zmienię tego radia w przyszłości na Unidena, ale jestem bardzo zadowolony, nic mi nie trzeszczy, nie szumi, czysto odbiera "mobilki"... zasięg na trasie jaki udało mi się czysto wyłapać to ok 12km także :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakieś zdjęcia jak wyglądają antenki ML-145 (max do 1m) w B5 :naughty:

jesli chcesz do 1m to polece ci moja http://allegro.pl/item412433520_antena_magnesowa_sirio_turbo_800_warszawa_sklep_cb.html jutro jak sie uda wrzuce fotki mocowania radia jak i "wygladu" anteny na dachu[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 22:38_________________________________________________tak jak było obiecane :)

IMG_0059.jpg

IMG_0061.jpg

Sorka za jakość ale byly robione tel komorkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna kwestia .. gdzie macie zamontowane radyjka CB w B5 ...

W półce poniżej kierownicy po lewej stronie jakie mieszczą się radia oprócz Unidena 520/510 i Harrego II? Jakie radia tam się mieszczą? W poprzedniej niuni miałem tam Alana, ale zmuszony byłem wycinać wewnątrz dziurę. Tego nie chciałbym robić w obecnym samochodzie choć żal mi Alana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) panowie do radyjka uniden 520xl ktora lepsza antenka?? sirio ml 145 czy president new alaska??? ja chce dlugiego bata:) jakos tak a4 z krotkim mi sie nie podoba... z gory dzieki za odpowiedz i pozdro dla wszystkich posiadaczy 4 pierscieni na masce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

President, ale Siro tez da radę .. :good:

Czemu akurat taka kolejność? Założę się że nie odczujesz róznicy w odsłuchu/nadawaniu zamieniając jedna na drugą :wink4:

pablo90 chesz długiego bata i mega zasięg zapodaj sobie Sirio Turbo 5000 dł. bata 1.8m :naughty: , niedawno taka sprzedałem jednemu z naszych klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

President, ale Siro tez da radę .. :good:

Czemu akurat taka kolejność? Założę się że nie odczujesz róznicy w odsłuchu/nadawaniu zamieniając jedna na drugą :wink4:

zgodzę się z przedmówca że niema różnicy a nawet niektóre anteny nawet są lepie wykonane . Ja bym brał sirio bo bo za duża przepaść cenowa a jak kolega chce długą antenę to polecam

http://www.allegro.pl/item496622292_sirio_megawatt_4000_torun.html

http://www.allegro.pl/item487340775_uwaga_antena_sirio_turbo_5000_magnes_16cm_wawa.html

tą sam mam i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena Presidenta, pomijam marke i wykonanie, wg. mnie ma lepsze mocowanie..

Siro jest nierozbieralna, z podstawką magnesową - Mam tą właśnie antenę, odbiór/nadawanie naprawdę super.. Jestem bardzo zadowolony, jednak przy tej długości w większości miejsc czuję się jak trolejbus :gwizdanie:

Przydałby się przy podstawie jakiś motylek, żeby ją w razie potrzeby pochylić.. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. raczej zdecyduje sie na radyjko unidena 520xl tylko sie boje o kontrole:/:/ a antene sirio ml145 tylko powiedzcie mi jak wyglada sirio ori??? pozdro dla szczesliwych posiadaczy 4 pierscieni na masce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zielony w temacie ... a czym się różni - tak dla laika ten 510xl od 520xl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

520 ma ANL i RF GAIN

510 też ma ANL. 520 na dodatkowo RF GAIN i wyście na tzw. "papugę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANL-redukuje hałas jaki generowany jest rzez silnik auta lub zewnętrze żródła

RF GAIN-wzmocnienie odbioru

MIC GAIN-czułość mikrofonu

PA-zewnętrzny głośnik jeśli chcesz użyć radia jako wzmacniacza audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...