Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogr dziś rano na czerwonym :)

Hmmmmm, a jom Cię nie widział ;-/

w lusterko wsteczne czasem należy spojrzeć :D

Tylna szyba tak brudna że i tak bym Cię nie zobaczył ;-) Poprawię się ;-)

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ogr dziś rano na czerwonym :)

Hmmmmm, a jom Cię nie widział ;-/

w lusterko wsteczne czasem należy spojrzeć :D

Tylna szyba tak brudna że i tak bym Cię nie zobaczył ;-) Poprawię się ;-)

wstyd ! za rzadko przyjeżdżasz do aquaauto

Opublikowano

Ogr dziś rano na czerwonym :)

Hmmmmm, a jom Cię nie widział ;-/

w lusterko wsteczne czasem należy spojrzeć :D

Tylna szyba tak brudna że i tak bym Cię nie zobaczył ;-) Poprawię się ;-)

wstyd ! za rzadko przyjeżdżasz do aquaauto

To fakt, aż wstyd.

Opublikowano

Ogr dziś rano na czerwonym :)

Hmmmmm, a jom Cię nie widział ;-/

w lusterko wsteczne czasem należy spojrzeć :D

Tylna szyba tak brudna że i tak bym Cię nie zobaczył ;-) Poprawię się ;-)

wstyd ! za rzadko przyjeżdżasz do aquaauto

To fakt, aż wstyd.

że brudna czy że nie przyjeżdżasz ?

Opublikowano

Ogr dziś rano na czerwonym :)

Hmmmmm, a jom Cię nie widział ;-/

w lusterko wsteczne czasem należy spojrzeć :D

Tylna szyba tak brudna że i tak bym Cię nie zobaczył ;-) Poprawię się ;-)

wstyd ! za rzadko przyjeżdżasz do aquaauto

To fakt, aż wstyd.

że brudna czy że nie przyjeżdżasz ?

Że jeszcze u Was nie byłem. Niestety ostatnio coraz częściej wracam do domu około 20-stej :/

Opublikowano

Kerczi w czwartek pod decathlonem :)

Opublikowano

Dziś w Bochni czarny avant b6 KLI na klubowych ramkach i z flagą za tylną szybą skręcający od wiśnickiej w kierunku łapczycy. pozdrawiam.

Opublikowano

Dziś po 16, ul. Jabłonkowska, b5 sedan z ramkami

Opublikowano

Dziś godzina 12:20 miejscowośc Tworkowa-Tymowa czarny sedan b8 na klubowych ramkach. Rejestracje KN pozdro dla kierownika :hi:

Tam cały czas jest ciągła :D

Opublikowano

Dziś godzina 12:20 miejscowośc Tworkowa-Tymowa czarny sedan b8 na klubowych ramkach. Rejestracje KN pozdro dla kierownika
Tam cały czas jest ciągła

Pewnie Trzeźwy

Opublikowano

Pozdro dla Adika widzianego pod M1.

Trochę mnie zbiło z tropu, że nie miałeś ramek...

Opublikowano

Dziś około godziny 20:45 Kraków na Opolskiej , skręcający w Lublańską na rondzie Polsadu A4 B6 srebrny Avant na klubowych ramkach KR ( podwójny wygar , usunięte znaczki na klapie ) Pozdrawiam

Opublikowano

Ramek jeszcze się nie dorobiłem :) pozdrawiam.

Opublikowano

Gregf wczoraj ok 15.45 na Mogilskim ?

Opublikowano

Dziś w godzinach popołudniowych niebieskie b7 sedan RS4 ? KPR XXLM

Opublikowano

Troszke OT ale nurtuje mnie to pytanie niesamowicie :) Jaka tu zasada postowania spotow panuje? Tylko spotkania klubowiczow sie tu wrzuca? (jak zobacze naklejke/ramke klubowa)

Czy po prostu pelna dowolnosc, jak mam ochote zaznaczyc ze kogos widzialem, to tu postuje?

Pytanie dla niektorych moze i glupie, ale w moim 10tys miasteczku, jest ze 100 audi w okolicy!! i to wiekszosc b6-b7, codziennie wyjedzajac na "miasto" widze 3-5 audiczek w ciagu 5-10min... i moglbym zaspamowac ten temat :P

Jest jakis klubowy znak rozpoznawczy na drodze? Np mrugniecie dlugimi i blysk awaryjnymi czy cos w tym stylu :)?

Opublikowano

rzuć kamieniem w szybe. jak odrzuci to znaczy że od nas :decayed:

Opublikowano

I raportuj hehehe ;-)

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano

Czyli jednak dobrze zrobilem ubezpieczajac szyby w AC :P Rozumiem ze reguly nie ma, pozostaje mi zatem wypatrywac w okolicach znajome logo klubu :)

Opublikowano

dzisiaj ok 18. b5 kombi KR ...LU koło shellla na stojałowskiego ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.