Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś na Witosa pod Carefourem ok 13-14 . B7 avant czarna KR ...88 ,czarne alusy , :wink:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj o 17 kogo w wieliczce pod hertz widzialem ? Niebieska b6 w sedanie na niezlej rolce chyba vossen ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

moja chyba :hi:IMG_20160221_155017.jpg
Taa Ciebie musialem widziec pieknie sie prezenci fura skrecalem na swiatlach i zauwazylem fajnie porobiona b6 i przes chwile wydawalo mi sie ze na vossenach jest bardzo ladna furka pozdro

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

~ godz. 14.15, Wielicka/Wlotowa, srebrny(?) B6 Avant w dyzlu, białe ramki klubowe :).

12.00 Pwst. Warszawskiego => Mogilskie, czarne B7 w sedanie, KOL M&*9 :).

P.S. Kto Ci tak auto skrzywdził i wlew od "podtlenku" umieścił w zderzaku? :decayed:

Edytowane przez X18XET

Opublikowano

Dziś koło 10 na Nowotarskiej, czarna b7 w sedanie.

ed748ace9ad828f8med.jpg

Opublikowano

6 kwietnia kraków wielicka-nowohucka okolice 21

1. pozdrawiamy Pana z bliźniaczej lava grey a4 b8 na blaszkach NKE

2. niebieska RS3 KR

Opublikowano

Pozdrowienia dla czerwonego kombi a4 b5 na czarnej stali . Albo oryginal s4 b5 albo tylko pakiet ;) widziany ktoregos pieknego dnia na Krakowskich numerch jadac na sacz , ja jechalem z justu

Opublikowano

Czarny Avant B6 rej KWI widziany dziś w Myślenicach pod restauracją :wink:

Opublikowano

Czarny Avant B6 rej KWI widziany dziś w Myślenicach pod restauracją :wink:

Kumpel :)

Opublikowano

Dziś w Zielonkach zaparkowana Audica A4 B7 avant czarna na klubowych ramkach o rej Kr..PS nie daleko banku spółdzielczego :)

Opublikowano

dziś na Witosa pod Carefourem ok 13-14 . B7 avant czarna KR ...88 ,czarne alusy , :wink:

Moja :)

Opublikowano

Dziś 8.30 na skrzyżowaniu Brożka z Lasek widziana biała B6 Avant na ramkach klubowych. Pozdro dla Kierownika!

P.S ładnie to tak blokować skrzyżowanie ? :)

Opublikowano

Dzisiaj koło 12 na skrzyżowaniu Mogilskiej z Meissnera A4 B5 srebrny sedan na klubowych ramkach TKA.

Koło 16 na światłach od Krokusa/Obi A4 B6 grafitowy avant na klubowych ramkach KR.

;):hi:

Edytowane przez luk.22222

Opublikowano

Dzisiaj koło 12 na skrzyżowaniu Mogilskiej z Meissnera A4 B5 srebrny sedan na klubowych ramkach TKA.

Koło 16 na światłach od Krokusa/Obi A4 B6 grafitowy avant na klubowych ramkach KR.

;):hi:

O 16 to prawdopodobnie moj :)

Opublikowano

Dzisiaj koło 12 na skrzyżowaniu Mogilskiej z Meissnera A4 B5 srebrny sedan na klubowych ramkach TKA.

Koło 16 na światłach od Krokusa/Obi A4 B6 grafitowy avant na klubowych ramkach KR.

;):hi:

12 na Meissnera to moje :hi:

Opublikowano

Dzisiaj okolo 14 obok orlenu w Bochni widziany sedan b5 na bialym five flat, kierunki ala usa,rej WOS jak dobrze zapamiętałem. Ja zatrzymalem się srebrna b6 . Pozdrowieniadla kierownika.

Opublikowano

IMG_20160221_155017.jpg

Widziana dzisiaj na Nowohuckiej o 6:45

Pozdro od białego skuterka :)

Opublikowano

Przed chwila srebrna b8 avant z klubowymi ramkami pod biurowcem MPK . Pozdrawiam

Opublikowano

Kogo dziś mijałem omijając krakowskie korki około godziny 14?

Bordowe B6 KRA sedan, jasny środek, ramki klubowe.

Jechałem czarnym Audi S3

Opublikowano

Byłeś w Krakowie dzisiaj? Eeeee, czemu nie dzwoniles :-)

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

Omijaliśmy Kraków bo czas nas gonił, tak to bym dzwonił.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.