Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaka pojemnosc zbiornika ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie może ktoś mi pomoże w tym temacie > a mianowicie jestem posiadaczem audi a4 b6 sedan 2.5 tdi 180 km quatrro.Mam pare pytan :

- jaki zbiornik paliwa mamy w tym cacku (66-65 L ??? ) ostatnio gdy rezerwa sie zapalila a wskazówka oparła sie o dno (fis pokazuje 0 ) wlałem 55litrow ropy i mialem full pod korek ..... i tu nasuwa sie kolejne potanie czy rezerwa ma 10 litrów ??

-kolejne pytanie to ile wam pali ? ( u mnie 7 - 9 )

Opublikowano

66 litrów.

Opublikowano

na trasie 6l a w mieszanym 8,5l

Opublikowano

okolo 66l mi pali w miescie 10 11 a trasa 7-9

Opublikowano

w mieście 10 -11 na trasie 6 -8 zależy czy grzecznie czy szybko :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

2.5 tdi v6 193 po chipie miasto 11, mieszane 8,5 trasa do 140km/h 6,7

Opublikowano

Quattro ma mniejszy zbiornik o ok.2 l.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

- srednie spalanie po 800km 10.1, 4 podroze po 60km do krk, po krakowie i spowrotem do domu. Ok 300-400km po miejscowosci gdzie mieszkam bardzo krotkie odcinki.

- jak jechalem 70km/h przez 10km w ciagu aut, spalanie 5.9 (prawie gazu nie dotykalem chyba nizej nie zejde)

- jezdze po miescie malym, bardzo krotkie trasy (do 2km), odpalanie, gaszenie i krotkie odcinki - 11/12

- jade w trase 50-100km w zaleznosci od tego ile wyprzedzania robie i jak agresywnie jade 7-8.5

Zakladam ze za 50zl robie 100km, czyli ok jak na automat i 180koni w 10 letnim aucie.

pytanie: czy oplaca mi sie 500zl inwestowac w czipa/wirusa ? (cena kolegi z okolicy) O ile zmniejszyc sie moze spalanie? 1l/100km?

@giezo

Rezerwa bedzie miala ok 10 litrow albo ciut wiecej, okolo 100km max powinienes zrobic , ja poki co zrobilem 85 na rezerwie i jakos sie nie balem ze braknie, zatankowalem za 50zl i wskazowka wskoczyla ponad rezerwe na 15-20km jazdy (potem spowrotem rezerwa)

Edytowane przez ilear

Opublikowano

Tak jak kaju napisał i dodam że lepiej nie schodzić poniżej 33L,szkoda zapowietrzyć układ przy nie sprawnej pompce w baku :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja cały czas praktycznie trasy robię 940km w tym 800 autostrady niemieckie predkość praktycznie cały czas 180-220. Spalanie 9-10 litrów. Średnie ogólne z 1tys km wychodzi 8.5 litra.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

po mieście 11-12 na uszkodzonym wtrysku sterujacym 19-22 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.