Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gwint na seryjnych alu ?


tomacho

Rekomendowane odpowiedzi

napewno będzie o wiele lepiej niż teraz :wink: z czasem wrzucisz większe koło i będzie kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma 15-tki alu na obniżeniu tak ok. -50mm i całkiem autko inaczej wygląda niż moje na seryjnej kozie... Także warto, tym bardziej że masz 16-tki :wink: No i gwint będzie inwestycją pod większe koło tak jak mówi Oli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działaj pierw gwint a od tego ta choroba się zaczyna później będzie koło moc itp:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany podczepię się pod temata

Mam już obniżonego Avanta, właśnie na seryjnych 16 jak kolega wyżej, fajno wygląda lecz jakiś kolo przede mną naciągnął 215 55 :kwasny:

Teraz na lato szykuje zmianę na 205 50 16

Jest nisko lecz za wąsko, co polecacie na poszerzenie ? Dystanse ile mm ?

Nigdy nie miałem do czynienia z dystansami, więc liczę na poradę

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz poszerzyc dla wygladu ? Od tego czy kolo jest blizej czy dalej blotnika decyduje szerokosc felgi a nie opony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ET ciężko mi powiedzieć, ale tak jak napisałem felgi takie jak kolega na powyższym zdjęciu

Auto jest niżej około 40 mm i opony są lekko schowane, więc wstępnie myślę że jakbym dal 15 mm na każde kolo to lepie by wyglądało :wink:

No i po błotnikach chyba by nie cięło :naughty: bo na 20 - 25 to już bym się chyba nie odważył... no chyba ze dał bym węższe opony, ale to by była chyba lekka przesada :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zeby kola byly mniej schowane to dystanse :) ale tu juz nie wiem dokladnie jaki rozmiar dac .. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak fele miałem na zimę 7.5szerokie 16" opona 205X50 i dystanse 25mm z tyłu przy zawiasie be i z pełnym bagażnikiem dwójką ludzi z tyłu waga około 100 i 80kg do tego moja mała 23plus fotelik 10-15kg obcierało bo śniegu nastało w nadkole:kwasny:

Także wyżej od Twojego o 2 cm.

Ostatnio widziałem a6 na gwincie i 16" powiem ze lepiej to wygląda od kozy ale jak dla mnie lipa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko trzeba dostosowac wg potrzeb, wiadomo... moja duzo lepiej wygladala na 16" i gwincie niz na 16" i 1BA :) Tez trzeba wziac pod uwage to, ze gwint jest twardszy duzo niz 1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest fajny widok bo im mniejsza felga przy gwincie tym auto niżej siedzi

Ale felga ginie przy takim zestawieniu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...