Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

3.0 TDI to chipowane 2.0 TFSI może objechać tylko jak też ma chipa. A takie gadanie ma taki sens jak porównywanie, że 3.0 TFSI objedzie je razem wzięte.

Hamulce porażka? Może jak ktoś nie zna zdrowego rozsądku i w mieście od świateł do świateł rozpędza się do 150 km/h czy szybciej. A nawet na drodze ekspresowej/autostradzie w tym kraju szybciej niż 160 km/h nie ma sensu jechać - bo ludzie nie mają szacunku do lewego pasa. Porażką mogą być hamulce w 2.0 TDI i wszystkich słabszych silnikach - skoro hamulcowy forumowy guru namawia do zmiany na 320/30.

Niektórzy sobie nie zdają chyba sprawy do jakich konsekwencji może prowadzić takie chwalenie się, szczególnie zdjęciami. Ale to temat rzeka, tak jak i to ile prywatnych danych ludzie udostępniają w inny sposób.

Wskażcie mi gdzie tak krytykowałem setup Diesel + Quattro? Nieporozumieniem jest dla mnie setup typu CAHA (i to jeszcze chipowana) z FWD.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :)

Dajmy sobie spokój z drążeniem tego tematu, bo widzę że szkoda czasu.

Niech każdy będzie zadowolony z tego co lubi. Bo jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ... :wink:

Kolego Arturze nie zrozum mnie zle ... ale wydaje mi się... i pewnie większości z nas, że mylisz trochę pojęcia : co to obiektywna opinia a obrażanie innych ;)

Jest tu naprawdę wielu znakomitych rezaczy zarówno PB jak i ON ale nikt nikomu nie wytyka co robi ze swoim autem. A zawsze jakakolwiek sugestia odmiennego zdania oczywiście w dobrym stylu i guście może faktycznie polepszyć całokształt. Ale nie chodzi o to żeby z góry na rzucać swoje zdanie i kogoś obrażać.

I z tego miejsca muszę Ci powiedzieć że po raz pierwszy, czytając Twój wpis w moim temacie poczułem się jak DEBIL :(

Reasumując myślę że powinniśmy skończyć zaśmiecać ten Temat Koegi.

Oczywiście pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej nocy :sexinbed: .

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu kogoś obrażam?

Przekazuję swoje merytoryczne zdanie.

Personalne wycieczki to mieli co najwyżej niektórzy w moją stronę.

Przykro mi, że się tak poczułeś bo nie taki był mój cel. Ale spójrz na to z innej strony - może to jednak okazja, żeby ten włącznik "wyrezać"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z kim kto lubi: dziewczyną, chłopakiem................... :huh: psem :eusathink: ???

Przesadziłem sory :P:grin:


W którym miejscu kogoś obrażam?

Przekazuję swoje merytoryczne zdanie.

Personalne wycieczki to mieli co najwyżej niektórzy w moją stronę.

Przykro mi, że się tak poczułeś bo nie taki był mój cel. Ale spójrz na to z innej strony - może to jednak okazja, żeby ten włącznik "wyrezać"? :D

Akurat włącznika nie miałem na myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oni się tu pieknie kłucą :D

Kristof wywal ich stąd na zbity pysk niech Ci nie robia śmieci w wątku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieporozumieniem jest dla mnie setup typu CAHA (i to jeszcze chipowana) z FWD.

Można wiedzieć dlaczego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w sporej ilości sytuacji, nie ma fizycznej możliwości skutecznego przeniesienia na koła momentu na poziomie 350 Nm czy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 2.0TFSI bez Q to ok ? czy też nie porozumienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w sporej ilości sytuacji, nie ma fizycznej możliwości skutecznego przeniesienia na koła momentu na poziomie 350 Nm czy więcej.

Bo w sporej ilości sytuacji, nie ma fizycznej możliwości skutecznego przeniesienia na koła momentu na poziomie 350 Nm czy więcej.

Ok, to dlaczego znani i chwaleni dobrzy chip tunerzy nam użytkownikom diesli tego nie mówią, nie odradzają, tylko tak chętnie czy ty 120.140. 170KM chipuja i umieszczają wykresy logi na swoich stronach blogach i fanpageach. Czyżby $$$ im na to nie pozwal??? potracili by klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w sporej ilości sytuacji, nie ma fizycznej możliwości skutecznego przeniesienia na koła momentu na poziomie 350 Nm czy więcej.

no widzisz dlatego ładujemy 19-20 " i szerokość 255 i więcej żeby nie tracić trakcji ,a ty możesz sobie na ładnych 17 pojeździć i ten komfort. a my się musimy męczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnie pytanie do ciebie: jeśli moja audi na kołach 20" i mocy 260KM czyli tyle co posiada twoja audi chciała by stanąć na linii Start z twoją podjął byś wyzwanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 2.0TFSI bez Q to ok ? czy też nie porozumienie ?

Jak najbardziej, również nieporozumienie.

Widać, że nawet producent miał wątpliwości skoro 2.0 TFSI bez quattro ma sporo mniejszą moc.

Bo w sporej ilości sytuacji, nie ma fizycznej możliwości skutecznego przeniesienia na koła momentu na poziomie 350 Nm czy więcej.

no widzisz dlatego ładujemy 19-20 " i szerokość 255 i więcej żeby nie tracić trakcji ,a ty możesz sobie na ładnych 17 pojeździć i ten komfort. a my się musimy męczyć

Nawet opony 255 nie pomogą, jak droga jest nierówna albo śliska. Poza tym opony 255 + koleiny to połączenie, które może sprawiać duże problemy.

Mam ostatnie pytanie do ciebie: jeśli moja audi na kołach 20" i mocy 260KM czyli tyle co posiada twoja audi chciała by stanąć na linii Start z twoją podjął byś wyzwanie?

Oczywiście, że tak. I jestem pewien co wygra.

Nie wiem tylko, ile elementów trzeba by wymienić w 2.0 TDI aby osiągnąć taką moc :)

Diesel będzie cięższy.

Ciekawe ile ważą Twoje 20tki w porównaniu do fabrycznych 17tek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze leży ta nowa fela, gdyby nie zgłoszenie na Pagorie to bym tu nie trafił :decayed:

Gdzie ten Airride? Bo poza nazwą tematu nic nie widać :P

Jakiś pomysł na inne hamulce już jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze leży ta nowa fela, gdyby nie zgłoszenie na Pagorie to bym tu nie trafił :decayed:

Gdzie ten Airride? Bo poza nazwą tematu nic nie widać :P

Jakiś pomysł na inne hamulce już jest?

Dzięki

Air będzie montowany w maju

Hebel tak inny ttrs :-)

Dzięki komoornik za odpowiedź, więcej pytań nie mam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam montujesz czy oddasz firmie co się tym zajmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zainteresowany: posiadam do sprzedania z mojego auta zestaw mmi 3g low

Zdjęcia na stronie mojej Fb, tu coś nie mogę wgrać, cena za wszystko 2000.

https://m.facebook.com/AUDI-A4B8-Do4Love-154767478210529/

Moi drodzy czy wrzucę sufit do sedana przez bagażnik jeśli wymontuje tylnia kanapę ? Ktoś cos...??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie spróbowałbym wyciągnąć przedni fotel i wjechać przez tylne drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki temat na forum gdzie kilka osób wskazywało, że tylko cięcie przedniej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...