Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radzyń Podlaski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanko na marginesie...jest ktos z okolic międzyrzeca moze byc w odległosci nawet 50 km od mca, kto ma pełnego vaga? albo dobrego mechanika ktora sie zna, bo mam problem z przyspeiszeniem i moi mechanicy powiedzieli ze sie konczy turbina a w to mi sie nie chce wierzyc...

Opublikowano

juz sie wylamujecie lol. to nie wypali bo -4audi zal to oni by sie smaili z nas

Opublikowano

Na ostatnim spocie było chyba 5 aut i było okej :)

Opublikowano

Jak najbardziej jestem za spotem. Od sierpnia br mam Audi, cały czas coś kombinuję także jak najbardziej bym się dołączył i podyskutował bo tak naprawdę dopiero poznaję ten samochód :) Tylko zależy kiedy chcecie się spotkać - w weekendy mam zjazdy na uczelni ewentualnie pstrykam foty na weselach także różnie u mnie z nimi bywa :) Na bank w dwa najbliższe weekendy odpadam - w najbliższy jestem w Warszawie, a za tydzień mam wesele.

mam pytanko na marginesie...jest ktos z okolic międzyrzeca moze byc w odległosci nawet 50 km od mca, kto ma pełnego vaga? albo dobrego mechanika ktora sie zna, bo mam problem z przyspeiszeniem i moi mechanicy powiedzieli ze sie konczy turbina a w to mi sie nie chce wierzyc...

Karpiński na ulicy Warszawskiej nie ma pełnego VAG-a? Ewentualnie w Zaściankach - jak wylatujesz z Drohickiej (jedziesz cały czas prosto) to na samym końcu (chyba przedostatni dom) po prawej stronie jest zielony dom - on może mieć :)

Opublikowano

100zl kosztuje dobry kabel od viakena obd2, to dwie wizyty u mechanika

Opublikowano

Chetnie bym sie przejechal do Radzynia na spocik bo juz dawno nie bylem jesli mnie nie wygonicie z a6 ;) W sumie tak daleko nie ma. Sluze vcds w razie potrzeby. Jesli bedzie jakis konkretny termin dajcie znac prv

Opublikowano

ten weekend jednak odpadam sobota i niedziela na 100%. Miłego spotowania.

Opublikowano

100zl kosztuje dobry kabel od viakena obd2, to dwie wizyty u mechanika

daj mi link do tego kabla od viakena ktory podejdzie pod auta vag z lat 2002 i wzwyż bo szukam czegos w rodzaju interfejsu hex can zeby poszło pod pełnego vcds ale nikt nigdzie nie sprzedaje.

Opublikowano

To panowie może zrobimy spota w następną niedzielę, może będzie więcej chętnych :) Co Wy na to?

Opublikowano

100zl kosztuje dobry kabel od viakena obd2, to dwie wizyty u mechanika

daj mi link do tego kabla od viakena ktory podejdzie pod auta vag z lat 2002 i wzwyż bo szukam czegos w rodzaju interfejsu hex can zeby poszło pod pełnego vcds ale nikt nigdzie nie sprzedaje.

napisz do sprzedawcy na stronie viaken, maja duży wybór kabli, do B6 wystarczą can+kkl, gorzej jest z kablami do aut 2007->, kable drogie a klonów nie mozna legalnie dostać

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

To panowie może zrobimy spota w następną niedzielę, może będzie więcej chętnych :) Co Wy na to?

jestem za ;)

Opublikowano

mi w nast nie pasuje ;p w sumie niedziell wolna to bede mial dopiero w listopadzie;/

Opublikowano
  • Autor

Następna niedziela to zakończenie sezonu w Lublinie. Zastanawiam się czy jechać więc... :decayed:

Opublikowano

O może i ja bym się przejechał :)

https://www.facebook.com/events/747637878624570/

W sobotę w Stolicy też zakończenie sezonu, planuję pojechać :)

https://www.facebook.com/events/773943969328513/?ref=4

Opublikowano

Ale w stolicy to bardziej dla klasyków jest

Opublikowano

No tak, tak :) Klasykiem się pojedzie :)

Opublikowano

aaa fakt :facepalm:

Opublikowano

Mam nadzieje że "babcia" się jakoś dotoczy :)


Kilka fotek z zakończenia sezonu w Lublinie :)

1524304_1565501753672748_803911648702079
1796974_797084810332797_5401629047774514
10421217_1565503927005864_10650408154180
10537198_1565495520340038_60541398816176
10623823_1565493587006898_34111181952352
10628730_1565501757006081_74489320427373
10687239_1565493893673534_51377025076308
10687365_1565493943673529_46628337850510
10704225_1565493653673558_36056174217903

Edytowane przez piotrek94

Opublikowano

się żaba prezentuje ;) a babcią się dotoczyłeś do Wawki ?:D

Opublikowano

A nie byłem w stolicy :) Miałem jechać razem z kolegą ale coś mu wypadło, a samemu jakoś nie chciało się jechać i tak o :) Podobno ciekawe autka były :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.