Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kilka pytań dotyczących założenia firmy


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Moja rada..kasę fiskalną kup tam gdzie masz najtańszy serwis jej. Nie kupuj przez internet ! Lepiej podjedź do kogoś w Twoim mieście.

Tak tylko chcą 1150zl:kwasny: A o zwrot ubiegał się chyba nie bede bo zwracają w ratach no i jeszcze kontroluja ponoć żeby tego zwrotu nie zrobić:whistling:

pier**l kup najtańszą, kompaktową. Ja mam dwie kasy po mojej działalności..kupiłem tanio w Warszawie i później musiałem dymać z serwisami i byle gównem do nich. Nie inwestuj dużo w kasę bo po zamknięciu działalności i tak będziesz mógł sobie nią ewentualnie wy***ać szybę w samochodzie jak zatrzaśniesz kluczyki. Bo- czyszczą pamięć, a żeby użyć kasy do innej działalności musisz kupić drugą pamięć, która kosztuje ze stówkę mniej od kasy fiskalnej :polew:

Redzinaldzie ale 1150zł to najtańsza opcja właśnie:whistling: Dla mnie to ona może w ogóle nie działać i kurz zbierać bo tyle będę używał pewnie:wink:

Wiesz jak dla mnie w wawie jakbym znalazł to nie problem bo mam 45km:wink:A na tym moim zadupiu tak się cenią. A to pudełko za 1150zł to mi komuną pachnie takie jest piękne:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę Ci moją sprzedać. Dowiedz się ile kosztuje pamięć jak ogarniesz tanio to zostanie Ci trochę na kox i dziwki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę Ci moją sprzedać. Dowiedz się ile kosztuje pamięć jak ogarniesz tanio to zostanie Ci trochę na kox i dziwki :decayed:

Kusząca propozycja:decayed: Namierzyłem sklep na Targówku i chyba się karnę w weekend bo 700zł chcą no i serwisowanie + gwarka na 5lat

http://img.myepicwall.com/2014/05/8fffe95c17ab181eb858a63e8c20758b.jpg?1399051842

Takie o będzie dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Ci ta kasa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Ci ta kasa ?

W zasadzie po to że przepisy tego wymagają:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...