Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa paliwa 1.8t 163km


NoJA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Koledzy, czy zatkany filtr paliwa wydawał taki dźwięk jak w załączonym filmiku ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobiega to spod tylnej kanapy (prawa strona) to możliwe, po filmiku trudno ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też pompa ucichła po wymianie filtra ;)

ale 2 lata temu była wymieniana w aso w szwajclandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabralem sie za wymiane filtra (dzieki erchi !), ale poki co nie mam pomyslu jak zdjac zlaczki z filtra i nie polamac ich przy okazji.

Z tego co widzę mam inne złączki u siebie niż tego typu:

CIMG6715.jpg

U mnie nie ma tej niebieskiej przesuwki, a co za tym idzie nie sciaga ich sie tak jak na tym filmiku:

Bede wdzieczny za wskazowki :-)

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz takie jak przy pompie paliwa

Tam trzeba włożyć taki drucik w oba otwory

Daj może zdjęcie twoich złączek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz takie jak przy pompie paliwa

Tam trzeba włożyć taki drucik w oba otwory

Daj może zdjęcie twoich złączek

Chyba mam pomysł jak to rozpiąć. Fotki pozniej, jak sie uda to opisze jak to zrobic dla potomnych!

EDIT:

wtyczka wygląda tak:

20150314_140100.jpg

Żeby ją rozpiąć należy wcisnąć ten widoczny na zdjęciu niebieski "pierścionek".

U mnie na dwóch wtykach pierścionki były zabrudzone i nie szło ich wcisnąć, ale w końcu udało się.

Filtr zmieniony, pompa przestała wyć!

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo się nie nacieszyłem spokojem. Podczas jazdy pompa jeszcze zawyła zazgrzytała ale po chwili ucichła, ale na amen, jeszcze nie zdawałem sobie sprawy tylko o 5 rano jak musialem wstać i gdzieś jechać to nie odpaliłem auta, więc jednak musze wymienić całą pompe, myślałem że czeka mnie jazda na lawecie, ale pogadałem z mechanikiem co mi LPG zakładał i powiedział że jest awaryjne odpalenie od razu na LPG wieć o własnych siłach dojade do mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, co ma wniesc twoj post ? zapytanie jest o jaka pompe, jak wiesz jaka to opisz to konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, co ma wniesc twoj post ? zapytanie jest o jaka pompe, jak wiesz jaka to opisz to konkretnie

przepraszam :( pompa mi padla chcialem sie tym podzielic :huh: , chodziło mi o cały temat a nie ostatnie zapytanie

w moim przypadku to SIEMENS VDO 228-228-008-001Z inaczej 8E0 906 087 N i to raczej jest do wszystkich 1.8T w quattro -dużo samych wkladów jest na allegro ale mi nikt do tej pory nie odpowiedział ze sprzedających skąd i jakiej jakości są te wkłady

Edytowane przez QuikSilver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pompę na wierzchu to wystarczy wyjąć wkład pomierzyć albo zabrać do warsztatu to Ci zamiennik dopasują cena nowej pompy kompletnej zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniałem sam wkład i kosztowało mnie to około 200 zł nowa (zamiennik), znalazłem pana z na allegro z Wrocławia musisz dokłdnie pomieżyć bo podobno są 3 rodzaje wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...