Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hahaha Patryczku i tu się mylisz będzie santorinrat project :naughty::decayed: :>[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________

Z tyłu miałem to samo jak ogarniety lakiiernik to nie trzeb bedzie całosci tylko wcinka baza ale trzeba bedzie lakierowac cale

no to przed zimą musze to ogarnąć fakens szit :wallbash::kwasny:
Opublikowano

hahaha Patryczku i tu się mylisz będzie santorinrat project :naughty::decayed: :>[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________

:decayed:

W sumie ja kupowałem padlinę to nie biegałem z czujnikiem lakieru ,a po małej przecierce okazało się że błotnik prawie cały ze szpachli :naughty: więc luz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

przynajmniej wiem , że nie bity z przodu hyhyhy :decayed:

Opublikowano
da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!!

można tylko to zrobić i zcieniować błotnik ale ja polecałbym malowanie całego elementu :wink4:

mi popodginało błotniki od wjeżdzania na krawężniki z większą prędkośćią

Slepy :facepalm:

Opublikowano
da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!!

można tylko to zrobić i zcieniować błotnik ale ja polecałbym malowanie całego elementu :wink4:

mi popodginało błotniki od wjeżdzania na krawężniki z większą prędkośćią

Slepy :facepalm:

tak bylo, opona przy skrecie dobiła do błotnika, nie mówie tu o dużych prędkościach, to samo się działo na skręconych kołach, przy przypadkowej dziurze :decayed:

Opublikowano

Ive u ciebie jest loozik jeszcze... :naughty: u mnie są dopiero zwalone :decayed: Z tym że ja kupuje nowe żeby czasem szpachli nie kłaść, poszerzam, podginam i dopiero maluje :wink4: A ja malowałem rok temu i trzeba odnowa robić :thumbdown:

tak bylo, opona przy skrecie dobiła do błotnika, nie mówie tu o dużych prędkościach, to samo się działo na skręconych kołach, przy przypadkowej dziurze :decayed:

:facepalm:

Kto na gwincie i 18' wjeżdża na krawężniki? :facepalm:

I jeszcze z większą prędkością :blink:

Jak już muszę to w momencie wjazdu na chwilę prostuje koła :wink4:

Opublikowano

Ive u ciebie jest loozik jeszcze... :naughty: u mnie są dopiero zwalone :decayed: Z tym że ja kupuje nowe żeby czasem szpachli nie kłaść, poszerzam, podginam i dopiero maluje :wink4: Z tym że u mnie malowane były rok temu i trzeba odnowa robić :thumbdown:

tak bylo, opona przy skrecie dobiła do błotnika, nie mówie tu o dużych prędkościach, to samo się działo na skręconych kołach, przy przypadkowej dziurze :decayed:

:facepalm:

Kto na gwincie i 18' wjeżdża na krawężniki? :facepalm:

I jeszcze z większą prędkością :blink:

Jak już muszę to w momencie wjazdu na chwilę prostuje koła :wink4:

jak wjeżdzasz na parking to nie masz krawężnika? jest niższy ale jest, przy glebie z zeszłego sezonu nawet 2cm krawężnika dawało radę błotnikowi :naughty:

Opublikowano

No to wtedy na szybkiego prostuje koła albo walę dwoma na raz jak się da tylko bardziej zajeżdżam wtedy :decayed: nawet na wieś jak skręcam z głównej trasy to mam problemy :decayed:

Opublikowano

No to wtedy na szybkiego prostuje koła albo walę dwoma na raz jak się da tylko bardziej zajeżdżam wtedy :decayed: nawet na wieś jak skręcam z głównej trasy to mam problemy :decayed:

no właśnie ale po założeniu rozpórki górnej od a6, nie mam tych problemów, chyba sie tak nie gibie już :decayed:

Opublikowano

Ive na Twoim kolorze powinna się udać odcinka na samym tym ranciku.

Ja bym tak przynajmniej spróbował.

Opublikowano

:facepalm:

Kto na gwincie i 18' wjeżdża na krawężniki? :facepalm:

prwie codziennie parkuje na chodniku :tongue4:

Opublikowano

ive u mnie jest to samo ze na gwincie mi chacza koloa o blotniki i ten sam problem mialem i musialem malowac cale blotniki

Opublikowano

:facepalm:

Kto na gwincie i 18' wjeżdża na krawężniki? :facepalm:

prwie codziennie parkuje na chodniku :tongue4:

W sumie dobrze że u mnie na wsi nie ma krawężników :decayed: A tak na serio to ja unikam takich przygód bo już delikatnie rozerwałem nadkole tnąc przy tym trochę oponę i teraz nie wygłupiam się bo pasuje na tym przeturlać z miesiąc do wypłaty następnej :gwizdanie:

Muszę te rozpórki ogarnąć :wallbash:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

jak ktoś czasem trafiłby na taką felgę w 18" dajcie znać heh

5949407348_c0e314c4a9_z.jpg

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: Arek do 1500zł i to z przesyłką to to nie jest
Opublikowano

skoro masz takie wytyczne to możesz o nich zapomnieć :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

serwis przed zimowy czas zacząć :

img031aw.jpg

+ opony Nokian WR D3 205x5516''

n_nokian_wr-tyres.jpg

...nie mogę się przełamać więc dalej nic nie rezam :decayed::kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.