Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

IVE landa furka :good: kiedy macie jakiegoś spocika bo luknol bym sobie w realu na nia :cool1: A cisza tam jakas u was w rejonie ,jak nie to przylec do nas do ostrowca daleko nie masz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, :notworthy: , Dudi więcej przebywam w Kaliszu niż w Tbg ale dzięki za zaproszenie , na pewno skorzystam. Ha spoty u nas, to rzeczywiście bolączka , ja czasami nie mam czasu , czasami mi się nie chce , w listopadzie będę miał więcej wolnego to coś zorganizuję , to zapraszam Waszą ekipę :good: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Kaliszu? :naughty: ja tam jestem baaardzo często! może jakiś mikro spocik kiedyś na pizzy czy coś :)

to jak będziesz następnym razem to napisz , wczesniej to się ugadamy gdzieś :przebiegly::)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJU hihi ja praktycznie codziennie w Kaliszforni a Ivera ostatni raz spotkałem w Poznaniu :)

haha no tak to już jest :decayed::wink4:

łoo to będę się odzywał, daj numer na priva, w pzn też jestem co tydzień :naughty:

poszło :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najbliższym czasie swap hamulców na 312mm i wreszcie dekielki niestety nie Porsche (szkoda siana jak ktos sobie przywłaszczy) a RH , szykuję się też na kupno opon na lato , miałem robić lekki naciąg opon ale w moim użytkowaniu auta, to bezsensu. także na mikołaja pewnie parę gratów pod maskę się pojawi...hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najbliższym czasie swap hamulców na 312mm i wreszcie dekielki niestety nie Porsche (szkoda siana jak ktos sobie przywłaszczy) a RH , szykuję się też na kupno opon na lato , miałem robić lekki naciąg opon ale w moim użytkowaniu auta, to bezsensu. także na mikołaja pewnie parę gratów pod maskę się pojawi...hyhy

A co tam pod mach planujesz wcisnac GT22 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana marki dopiero wtedy , jak dizla do szczęścia nie będę potrzebował :cool1::decayed:

pierwsze zakupy dotarły , 1/3 stage I-breaks , poznajcie mojego nowego kolegę OTTO von Zimmermann :decayed:

Ts1tuam0.jpg

Ts1turP0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...