Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 avant 1.9 tdi


tomekxp2

Rekomendowane odpowiedzi

Jest różnica, czerwony jest jaśniejszy i jest mocniejsze światło. Jak patrzy się z bliska to widać 6 punktów led na płytce modułu w środku, nawet fajnie to wygląda. Wrzucę zdjęcie w wolnej chwili.

Witam, kolejne zmiany. Nowa kierownica i gałka zmiany biegów. Zamówienie u kolegi z forum. Robota pierwsza klasa, materiał również - :)

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zakładam to zrobię foto w całości. Czekam jeszcze na rączkę hamulca ręcznego w skórze, która ma jutro przyjść. Obszycie w/w elementów w porównaniu z podstawą to niebo a ziemia. :). Niezdecydowanym mówię za taką kasę warto.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałeczke ten bym musial tak obszyć, mysle o tym juz od dluzszego czasu, ale nie mam drugiego auta zeby sie poruszać :D A skad brales ledy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy - komplet w sumie - mam od kolegi z forum - sam robi moduły led i daje na nie 2 lata gwarancji. Żadnych błędów no i konkretna robota a nie jakieś chińskie badziewie.

Z racji wolnego czasu założyłem kierownice i gałkę zmiany biegów ( starą kierownicą mam w b. dobrym stanie, jak ktoś jest chętny to odstępie). Po założeniu jest super, pod kątem wyglądu i jakości wykonania, aż się ciągle buźka uśmiecha :)

image.jpg

image.jpg

Za jednym zamachem uzupełniłem osłony pod maską - pod natchnieniem kolegi "instruktor83" :)

qqqqq.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, a w wolnym czasie odświeżę sobie wszystkie plastiki, wtedy będą wyglądały jak nowe no i będzie jeszcze lepszy efekt :)

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s30.postimg.org/p56a40u8h/image.jpg

Tak sobie mysle, czy ten dekielek nie powinien być lepiej spasowany?:) jest tak jakby wklesly, a powinno być tak ze ten dekielek jest "nalozony" na ta skóre ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest tak dlatego ze nowa skóra została nałożona na starą i teraz nic się z tym nie zrobi.

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu może widać, że mocno siedzi w "dole" ale na żywo nie ma takiej różnicy. Jest trochę niżej jak w originale ale mi to nie przeszkadza. Do obszycia dałem zwykłą gałkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie jaki koszt i gdzie dokonałeś obszycia tych elementów . Wracając do tematu DPF- u to u mnie też nie ma a rocznik 2006 BRB 1,9 - odczytac mozna to po kodach na tabliczce w książce serv. 9 jest tylko przystosowany do DPF- u pozdrawiam Norbi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszywanie u kolegi Reggi :
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289494-obszywanie-kierownic-galek-zmiany-biegow-uchwytow-recznego-i-mieszkow/

Natomiast u kogo zakupiłeś komplet ledów ? ;)

Edytowane przez Koralgol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie ledów pisz na adres:

[email protected]

Nie pamiętam nicka ale jest na forum. Napiszesz do niego to wyśle Tobie cały opis, cennik i zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już wszystko ogarnięte :wink: wydaje mi się, że jego nick to Tomnik, ale jest z nim dobry kontakt mailowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, nie ma sprawy, tak jak mówisz, kontakt jest ok, szybko robi i wysyła.

A tak na marginesie, to spodobała mi się gałka s-line, także na początku nowego roku i muszę w nią się zapatrzeć :). Jeśli ktoś chcę gałkę niedawno obszytą skórą z mieszkiem to mogę sprzedać.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, a kierownica trójramienna + ręczny w pikowanej skórze, nie podoba się ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, nie ma sprawy, tak jak mówisz, kontakt jest ok, szybko robi i wysyła.

A tak na marginesie, to spodobała mi się gałka s-line, także na początku nowego roku i muszę w nią się zapatrzeć :). Jeśli ktoś chcę gałkę niedawno obszytą skórą z mieszkiem to mogę sprzedać.

No to org. gałka s-line trochę kosztuję ale warto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica mi się podoba dlatego ją zostawiam, ale gałkę zmienię na s-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...