Opublikowano 10 Stycznia 20242 l 1 godzinę temu, krzysztof jerzy napisał(a): Przepraszam , chodziło mi o olej do skrzyni biegów Gościu, ogarnij się trochę. Tutaj nikt nie ma szklanej kuli i nie wie co to za skrzynia siedzi w Twoim aucie a jest ich kilkanaście. Podstawa to VIN auta jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, pamiętaj o tym tutaj.
Opublikowano 10 Stycznia 20242 l 59 minut temu, Dev napisał(a): Gościu, ogarnij się trochę. Tutaj nikt nie ma szklanej kuli i nie wie co to za skrzynia siedzi w Twoim aucie a jest ich kilkanaście. Podstawa to VIN auta jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, pamiętaj o tym tutaj. VSSZZZ3RZ9R005599
Opublikowano 16 Stycznia 20242 l Ponawiam, do HCF jaki olej? 911 czy 532? VIN nic nie da bo auto po swapie
Opublikowano 17 Stycznia 20242 l W dniu 16.01.2024 o 18:02, majten8 napisał(a): Ponawiam, do HCF jaki olej? 911 czy 532? VIN nic nie da bo auto po swapie G 052 911 A2
Opublikowano 24 Stycznia 20242 l Panowie 330tys przebiegu zf 8hp QZW Skrzynia pracuje bez problemów, ale olej od nowosci. Warto wymienic statycznie? Czy moze nie ryzykować wypłukania osadów?
Opublikowano 27 Stycznia 20242 l zmieniaj, nie pytaj ale najpierw spusc olej, wlej do stanu i pojezdzij z dzien potem spusc oliwe, zmien filtr i uszczelkę i zalej swiezym
Opublikowano 29 Stycznia 20242 l Cześć, Audi A4 B6 2003r. 1,9TDI kod silnika AVF, skrzynia 6 biegów. VIN: WAUZZZ8E24A030227. Przebieg 320000km, ja przejechałem 120000km tym autem i jeszcze nie wymieniałem oleju w skrzyni biegów. Domyślam się że olej do skrzyni to G052911. Zastanawiam się nad: Castrol TRANSMAX Manual Transaxle 75W-90 a LIQUI MOLY Hochleistungs Getriebeöl GL4+ 75W90 20462 Prośba o podpowiedź który olej lepiej zastosować i czy nie mylę się z doborem oleju.
Opublikowano 30 Stycznia 20242 l 15 godzin temu, Dev napisał(a): wg VINu wychodzi ze to automat według wlepki w bagażniku też wychodzi że automat, ale jednak ma manualną skrzynię, być może przerobiony w Niemczech albo przez handlarza, raczej z fabryki tak nie wyszedł. Pewnie bez kodu skrzyni nie doradzisz?
Opublikowano 31 Stycznia 20242 l W dniu 28.01.2024 o 00:20, Dev napisał(a): zmieniaj, nie pytaj ale najpierw spusc olej, wlej do stanu i pojezdzij z dzien potem spusc oliwe, zmien filtr i uszczelkę i zalej swiezym A ile kupic litrow na wymianę bez filtra zdjemowania? Wezme Ravenol na to, a pozniej już komplet zf 7litr z filtrem
Opublikowano 31 Stycznia 20242 l 4 godziny temu, luk_99 napisał(a): Wezme Ravenol na to, a pozniej już komplet zf 7litr z filtrem Nie kombinuj, kup zestaw ZFa i wymień tak jak Ci kolega wyżej napisał (ja przy podwójnej wymianie jeżdżę do drugiej wymiany 1000km). Do zestawu dokup dwa litry takiego samego oleju jak w zestawie i na bank Ci wystarczy, jest nawet duże prawdopodobieństwo, że zużyjesz tylko olej z zestawu i jeden dodatkowy litr, a drugi zwrócisz do sklepu.
Opublikowano 12 Lutego 20242 l Witam, jaki olej do Ibizy 3? Fuchs 75W FE będzie dobry? VIN: VSSZZZ6LZ8R078581
Opublikowano 12 Lutego 20242 l 2 godziny temu, Asao napisał(a): Witam, jaki olej do Ibizy 3? Fuchs 75W FE będzie dobry? VIN: VSSZZZ6LZ8R078581 G 055 512 A2 - 2.1 litra
Opublikowano 12 Lutego 20242 l Dziękuję, ten Fuchs 75FE nada się jako jego zamiennik? Edytowane 12 Lutego 20242 l przez Asao
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto