Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 2/16/2017 o 14:46, simon__75 napisał:

OK

Zawartość dodana 56 minutes later

Mam dylemat odnośnie montowania nowych wentyli :/
Zamówiłem w sumie 2 komplety : jeden - chowane/ukryte i drugi - metalowe 

20170219_202205.jpg

Teraz co do samego ich wykonania....Oba zestawy wyglądają solidnie mimo, że te chowane/ukryte są tak jakby delikatniejsze.
Sama konstrukcja przemawia bardziej za montażem tych "wystających". Całość wentyla montowana jest od wnętrza felgi i z zewnątrz tylko dokręcana

20170219_201507.jpg

20170219_201610.jpg

20170219_201647.jpg

Dokręcenie od zewnątrz sprawia wrażenie bezpieczniejszego - nawet jak się odkręci to wentyl nie wystrzeli z felgi :)

Chowane wentyle są przykręcana od wnętrza felgi - brak kontroli w jakim stopniu są dokręcone :/
20170219_201954.jpg

20170219_202100.jpg

20170219_202116.jpg

Słyszał ktoś kiedyś o sytuacji żeby się takie wentyle komuś odkręciły ???

 

Jeżdzę na wentylach Alcar kilka lat i nigdy nie miałem żadnego problemu:hi:

Opublikowano
Dnia 13.04.2017 o 21:18, simon__75 napisał:

Siemka.
Opony REWELACJA !!
Cichutkie i dobrze trzymają (przynajmniej takie mam wrażenie :) ).
Nie pozostaje nic tylko polecić :)

Ja w końcu kupiłem Michelin street pilot3 też cichutkie :D

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Tyle czasu nakładki leżały w pudełku.... W ostatnim czasie w wolnej chwili przy zupełnie innej robocie (podłączenie zasilania do kamerki samochodowej) zmobilizowałem się do ich założenia :) Efekt ....powiedzmy WOW ;) 
20160117_191030.jpg

20161001_160643.jpg

20161001_165441.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor

Przy tak zwanej kontroli stanu oleju pojawił się problem z osłoną silnika :/
Gąbka która jest przyklejona od spodu delikatnie rzecz ujmując wykruszyła się :(
Zdjęcie poglądowe poniżej:
pokrywa.jpg

Pytanie w związku z tym....czym przywrócić to wygłuszenie ? Co nakleić zamiast tej gąbki ???
Polecicie coś ??

Coś takiego się nada ?
Mata z aluminium

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
13 godzin temu, simon__75 napisał:

Przy tak zwanej kontroli stanu oleju pojawił się problem z osłoną silnika :/
Gąbka która jest przyklejona od spodu delikatnie rzecz ujmując wykruszyła się :(
Zdjęcie poglądowe poniżej:
pokrywa.jpg

Pytanie w związku z tym....czym przywrócić to wygłuszenie ? Co nakleić zamiast tej gąbki ???
Polecicie coś ??

Coś takiego się nada ?
Mata z aluminium

Wczoraj oklejałem u siebie 

Pianka o grubości 10mm

 

jdkdkdkdkd.jpg

Edytowane przez DŁuGI a4 AVANT

Opublikowano

odporna na temp :) ?

Opublikowano

Tak link na pw

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.09.2017 o 12:20, DŁuGI a4 AVANT napisał:

Tak link na pw

Mata zamówiona....do końca tygodnia okejamy pokrywę :)

Opublikowano

W zasadzie za późno ale ja wyklejałem u siebie pianką wygłuszającą gumową K3s z klejem z firmy Bitmat,  mineło 6 miesięcy jak to robiłem i ładnie się trzyma, nic się nie odkleja ani nie odkształca, nic się z nią nie dzieje.

Edytowane przez zabiello

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, zabiello napisał:

W zasadzie za późno ale ja wyklejałem u siebie pianką wygłuszającą gumową K3s z klejem z firmy Bitmat,  mineło 6 miesięcy jak to robiłem i ładnie się trzyma, nic się nie odkleja ani nie odkształca, nic się z nią nie dzieje.

Dziś odebrałem matę do pokrywy silnika.
20170919_130151.jpg

20170919_130237.jpg

Do przyklejenia - odrywam żółtą warstwę....
Czarna "folia" POZOSTAJE NA GĄBCE....- info od sprzedawcy.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.09.2017 o 09:56, DŁuGI a4 AVANT napisał:

Wczoraj oklejałem u siebie 

Pianka o grubości 10mm

 

jdkdkdkdkd.jpg

Dziś przeprowadziłem operacje oklejania na swojej osłonie....

Koło wlewu oleju już się nie bawiłem ;)
Po lewej stronie jakoś mi ta czarna folia odeszła od pianki.....odciąłem luźny kawałek ;)



Tak czy inaczej nie jest łatwo idealnie okleić ten element :(
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z dzisiaj :)
W tle budowa nowego bloku w Elektrowni Turów.

IMG_1230.jpg

IMG_1248.jpg

IMG_1291.jpg

IMG_1307.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dotarła paczka "w żółtej kopercie" :)
A w niej "AMI MMI Bezprzewodowy Bluetooth Adapter".
ADAPTER do AMI
Powiem , że z dużym dystansem podchodziłem do tego zakupu. Jednak adapter działa całkiem fajnie !! Wszystko co robisz z dźwiękiem na telefonie przenosi sie na głośniki w aucie...czy słuchasz YT....Spotify....czy cokolwiek innego wszystko czysto i wyraźnie jest przenoszone do auta :)
20171018_182933.jpg

20171018_182922.jpg

20171018_182956.jpg

Opublikowano
W dniu 18.10.2017 o 20:42, simon__75 napisał:

Dotarła paczka "w żółtej kopercie" :)
A w niej "AMI MMI Bezprzewodowy Bluetooth Adapter".
ADAPTER do AMI
Powiem , że z dużym dystansem podchodziłem do tego zakupu. Jednak adapter działa całkiem fajnie !! Wszystko co robisz z dźwiękiem na telefonie przenosi sie na głośniki w aucie...czy słuchasz YT....Spotify....czy cokolwiek innego wszystko czysto i wyraźnie jest przenoszone do auta :)
20171018_182933.jpg

20171018_182922.jpg

20171018_182956.jpg

Nie byłem pewny czy zamawiać. Dzięki za opinię. Jak możesz to poślij sprawdzony link do "majfrenda" na pw ;)

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, bodas napisał:

Nie byłem pewny czy zamawiać. Dzięki za opinię. Jak możesz to poślij sprawdzony link do "majfrenda" na pw ;)

Link masz w opisie. Zamówione było "pod w.w. linkiem".

Opublikowano

Szkoda że nie podejdzie pod 2G :( 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, leewang napisał:

Szkoda że nie podejdzie pod 2G :( 

Niestety :/

Opublikowano

coś jeszcze oprócz tego kabla potrzeba żeby działało przy mmi3g high? 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, TOM3K napisał:

coś jeszcze oprócz tego kabla potrzeba żeby działało przy mmi3g high? 

AMI i ten przewód.  

Opublikowano
  • Autor

Będziem woskować :)
SOFT99 Fusso Coat 12 Months Light Colour Wax  na pokładzie.

20171026_180921.jpg

20171026_180933.jpg

Edytowane przez simon__75

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.