Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nowy nabytek :) 1.8T estate plus nowe RS6


Slawek954

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec w porowaniu z porzednim moim avanciorem zasadnicza roznicą jest moc czego bardzo mi brakowalo w 1.6 skrzynia tip tronic 6biegowa ktora sprawuje sie calkiem niezle nie odczuwa sie praktycznie wcale zmiany przelozen jedyne co mnie irytuje to jak szybko chce zmienic z pozycji R na D przy zawracaniu jest lekkie szarpniecie przy ruszaniu(lekkie opoznienie w zalaczaniu) ale podczas jazdy bajka no i 6 bieg rewelacja na trasie bardzo male obroty przy wiekszych predkosciach co wplywa korzystnie na cichsza prace silnika.Foteliki tez sa bardzo przyjemne fajanie trzymaja na boki gdyz jest to wersja sport :). Fele oczywiscie do wymiany no i szybki lekko przyciemniine beda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia tip tronic 6biegowa ktora sprawuje sie calkiem niezle nie odczuwa sie praktycznie wcale zmiany przelozen jedyne co mnie irytuje to jak szybko chce zmienic z pozycji R na D przy zawracaniu jest lekkie szarpniecie przy ruszaniu(lekkie opoznienie w zalaczaniu)

to normalne w kazdym automacie ze jest mala zwloka chyba ze u ciebie jest wiecej niz mala ale szanuj skrzynie to dlugo posluzy o ile to rzeczywiscie tiptronic a nie multitronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka super, kolor mnie powalił- niesamowity

Faktycznie polakieruj doły przy zderzakach - dodaje uroku

jak można mieć czerwonopodobny samochód...? :>[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 22:45_________________________________________________Auto do całkowitego lakierowania i będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor super :shocked:. Pomaluj dokladki, a wczesniej jeszcze dołóż dokładki s-line i bedzie masakra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie Beautifull!!!

Teraz masz dwa wyjścia:

albo dokładki w kolor nadwozia, albo ...

relingi + ramki od szyb +ramka grilla & ringi w kolor czarny - wtedy to wszystko będzie grało z czarnym spodem i będzie wyglądało :kox:

Może jeszcze lekka ściemka szybek - to depełniło by efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliczna!!!

na taka wlasnie poluje

super wygladaja srebne dodatki do tego koloru!!!!

gratulacje zakupu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne autko i fela jest kosa. jam może napisz mi na pw ile takie cacuszko w UK kosztuje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec w porowaniu z porzednim moim avanciorem zasadnicza roznicą jest moc czego bardzo mi brakowalo w 1.6 skrzynia tip tronic 6biegowa ktora sprawuje sie calkiem niezle nie odczuwa sie praktycznie wcale zmiany przelozen...

Nie odczuwa się przełożeń, bo ich nie ma - to skrzynia bezstopniowa multitronic. Biegi są tylko symulacją w trybie manualnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.....masz tipa? a nie multitronic? dziwne.....Jak 6 biegowa to raczej Multi :) i nie szarżuj nią z R na D i w pedał :) zresztą pewnie masz instrukcję jak się ze skrzynia automatyczną obchodzić, naprawa trochę droga. Kolorek soczysty :decayed: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...