Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tuning Komory silnika Unikat A4 B5 AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja koncepcja na tuning komory silnika wkrótce kolejne puzzle

29xf9j7.jpg

:hi:

Dalsza część układanki

142fz3a.jpg

2ik48y9.jpg

15d53jp.jpg

1yoles.jpg

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Też tak zrobiłem jak moja artystka skończyła :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hmm chyba bedzie mroczny klimat :kwasny:

Opublikowano

szczerze? jestem na nie... aerografy i inne podobne rzeczy jak takie rysunki nie pasuja totalnie... osobowki to nie jakies TIRy na ktorych czasem mozna spotkac jakies impresjonistyczne grafiki i wizje...

juz lepiej zrobic clean look, pochowac wszystkie zbedne przewody i ladnie wymyc komore, wiecej nic nie trzeba

Opublikowano

a weź tu zrób clean looka w a4 jak tam nawalone wszystkiego -,-

Opublikowano

mało widziałeś chyba, nie mówie o hardkorowym usunięciu większośc np. elektroniki ABSu ale da się to ogarnąć

a nawet jeśli, można zainwestować w poliftowe podszybie, osłone z VR5 od kierowcy, ładnie wszystko wymyć albo odmalować w czarny mat i też będzie to miało ręce i nogi

motor2.jpg

dziś na trzeźwo jeszcze raz spojrzałem na ten rysunek, ale z całym szacunkiem, wydał mi się nawet śmieszny :) sam lepiej bym nie namalował zapewne ale po prostu mi to nie leży :decayed: - taka moja opinia

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

tu masz v6 z clean lookiem, i jakos sie dalo

9420009077_1a3c5d846d_b.jpg

Opublikowano

Koniec świata :doh:

Opublikowano
  • Autor

No tak właśnie robię panowie dziś dodam kilka nowych fot bo zaniedbałem wątek a gratów coraz więcej :wink:

---------- Post dopisany 03-06-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 10:32 ----------

Tą mam do opylenia bo się mi koncepcja zmieniła :whistling:

10ii7n7.jpg

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Nowe zdjęcia będę dodawał w 1 poście żeby wszystko było na widoku :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajny pomysl na bialo tylko utrzymac to w czystosci :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No obudowę filtra pomalowałem osłonę silnika też założyłem na spota i uwaliła się od wygłuszenia maski 15 min starczyło :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

do czegos takiego trzeba miec cierpliwosc i zaciecie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam wypucowałem :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

I jak tam, skończone? :decayed:

Opublikowano

Też nad takim czymś myślę ale w hydrografice wszystko

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dużo jest rezania żeby założyć obudowę zbiorniczka wspomagania od VR5 tej dużej ?

Opublikowano

dużo nie ale weź dorwij ja szukałem 1,5 r i mam :banan:

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano

dużo nie ale weź dorwij ja szukałem 1,5 r i mam :banan:

A jak już są to po ile chodzą ? I jaki numer ma ta osłona ?

mało widziałeś chyba, nie mówie o hardkorowym usunięciu większośc np. elektroniki ABSu ale da się to ogarnąć

a nawet jeśli, można zainwestować w poliftowe podszybie, osłone z VR5 od kierowcy, ładnie wszystko wymyć albo odmalować w czarny mat i też będzie to miało ręce i nogi

motor2.jpg

dziś na trzeźwo jeszcze raz spojrzałem na ten rysunek, ale z całym szacunkiem, wydał mi się nawet śmieszny :) sam lepiej bym nie namalował zapewne ale po prostu mi to nie leży :decayed: - taka moja opinia

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

tu masz v6 z clean lookiem, i jakos sie dalo

9420009077_1a3c5d846d_b.jpg

Co to za obudowa filtra powietrza na zdjęciu u góry ??

Edytowane przez Mario82A4

Opublikowano

Custom

Opublikowano

Custom

Niezły bajer , faktycznie ciężko namierzyć tą maskownice VR5 po stronie zbiorniczków

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.