Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8]Moja Audi A4 B8 po założeniu nowych felg CONCAVE 19" ET40 i 9,5 szerokie


Tomikar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem posiadaczem Audi A4B8 rok 2010,Saloon. 2.0 TDI 136 km.Mieszkam w UK,i też kupiłem tutaj samochód.Poprzednio miałem VW Golk MK6 rok 2009, 2.0 GT TDI 140 km.Muszę powiedzieć,że Golfik był duuuużoooo lepiej wyposażony niż moje Audi.Ale za to jazda Audi jest dla mnie bardziej komfortowa......no i ten wygląd:wink:Jeżeli chodzi o sprzęt grający to porażka(audi concert) w odbiorze:facepalm:Co byście polecili.....czy wstawić dodatkowe tweetery(takie małe głośniczki)bo jest mało wysokich tonów,i jak tak to gdzie?Bo raczej o wymianie sprzętu,to chyba nie ma mowy............tam nic chyba innego się nie da wstawić,oprócz oryginalnego Audi?Chciałbym zaprezentować mój pojazd po dzisiejszej wymianie kół z oryginalnych 17" na nowe felgi z oponkami 19" z ET-40 i szerokie 9,5 wszystkie cztery kóka.Oponki 245/35/19.Zrobiem już dzisiaj trochę milek i .....................o dziwo jezdzi się lepiej niż na tamtych 17".Czytaem tutaj na forum i co niektórzy odradzają zakup dużych kół o niskim profilu........bo drogi....bo lansik haha.Polecam przejechać się na 19" i wtedy opiniować:grin:Proszę o wasze uwagi........

Au_DII.jpg

IMG_4641.jpg

Wczoraj przyszły kółeczka..........

IMG_4661.jpg

Zabieram się do wymiany,przy pięknej pogodzie jak na UK haha

IMG_4670.jpg

jedno już jest........różnica widoczna gołym okiem haha

IMG_4667.jpg

IMG_4673.jpg

IMG_4674.jpg

IMG_4676.jpg

IMG_4680.jpg

a_Ud_I.jpg

IMG_4692.jpg

IMG_4695.jpg

IMG_4699.jpg

IMG_4702.jpg

IMG_4703.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu i bezawaryjności życzę:decayed:

A teraz do roboty i ubierać tego golasa:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne felgi - lepiej wybrać nie mogłeś

Sam bym chętnie takie 20 cali przygarnął - pięknie wygląda na czarnym sedanie

jaki to model i producent ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na google Autoalloys.com.Felgi są(FLORIDA 2)firma jest w Irlandi,dobra komunikacja z nmi i płaciłem Pay-Pal.Dzięki za opinie pozdr. Sorki....napisałem wcześniej Felgi(AXE).przez pośpiech.Felgi są Florida 2 DEEP CONCAVE.Jeszcze raz przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest agresor z tą felgą, szkoda że zwykła lampa z przody...graty zakupu i bezawaryjności :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środkiem tez się pochwal nie bądź żyła:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje ! Czy to ja mam takie wrażenie ale felga jakoś dziwnie odstaje od opony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamiana,też myślę nad zamianą 17''NA 19'' ale jak na razie zjezdzę oponki które mam i zobaczymy.Sedanik idento jak mój nie wiem jak z wypozażeniem w środku no i koników mniej ale to normalka w U.K .Życzę bezawaryjności:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela fajna ale jak Grześ napisał zawias w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gresus napisałeś,felga dziwnie odstaje?Dziwnie to ona nie odstaje,tylko wystaje bo szerokość 9,5 a oponki 245.....myślę że gdyby była szersza oponka np.265 to była by schowana...............ha.........muszę uważać na krawężniki haha

---------- Post dopisany at 01:22 ---------- Poprzedni post napisany at 01:04 ----------

No napewno pasowałoby obniżyć...........ale tu w UK?:facepalm:Tutaj kiedyś na myjni dość popularnej(było to zimą bo normalnie zawsze sam autko pucuję)umyli mi samochód z jednej strony.Dopiero jak wysiadłem pod domem to zobaczyłem:facepalm:Byłem też kilka razy w serwisie Audi....Vw.....i szkoda słów haha.Najpierw chcę włożyć lampy przód od s-line ledy,ale niewiem co potrzeba oprócz lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oponie 265 będzie dodatkowo opona wystawała wiem bo miałem 265 a teraz mam 245 tak jak ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela fajna , szkoda ze nie 20'' :wink: , troszke faktycznie trzeba by znizyc zeby ladnie ,,siadla,, :naughty::decayed: Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki rozmiar opony byłby odpowiedni żeby fela nie wystawała?:eusathink:

Jeśli chodzi ci o wystawianie poza błonnik to trzeba zmieniać et felgi a jak ci chodzi o odsłonięty rant felgi na szerokość 9,5 cała to chyba 265 lub 255 opona musi być .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 255 i jest ok delikatnie rant opony wystaje poza felgę, dlatego jakoś mi się to w oczy rzuciło. No ale to tylko małe spostrzeżenie żadna krytyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciąg fajny i taki musi być :) Granie wkładaj B&O chyba że nie masz mmi

Z obniżeniem celuj w Airride a nie jakieś sprężynki, w uk masz bagyard albo airlift performance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dzwon do Czesia to ci zrobi gotowa zabudowę i wyślę , tak jak to robił do A6 C6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kolka :)

Albo dzwon do Czesia to ci zrobi gotowa zabudowę i wyślę , tak jak to robił do A6 C6 :wink:

Ile trzeba liczyć "na gotowo"(bez kosztów zabudowy) za dmuchaną zawiechę? Bo s-line jest w zimie dla mnie za niskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...