Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny odgłos "bzyczenie" w kokpicie!!!POMOCY!!!!!dziwny dzwiek!!!!!


zielony0531

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy,

mam pewien problem zauwazylem ze po wyłączeniu silnika (wszystko jest wyłączone, w tym radio, cisza jak makiem zasiał) i naraz słychać bzyt bzyt trawa to okolo 3min... jakby coś pracowało, nie wiem przypomina to odgłos drukarki atramentowej. Słychać to w okolicach radia... Wszystko w pełni sprawnie pracuje, tylko ten głupi odgłos...oczywiscie przy wlaczonym silniku tez sie to dzieje i slychac tez ten dzwiek nawet jak nawiew jest na off, autko jakie posiadam to audi a4 b6 1.9tdi 130km opisal tez to inny uzytkownik ale nie dostal odp.:

"Od jakiegoś czasu zauważyłem, że po wyłączeniu zapłonu przez jakiś czas około 3 - 5 min. słychać jak "chyba" klapy w układzie nawiewu się nie mogą zamknąć.

I pytanie czy sterowanie tymi klapami jest realizowane przez sterownik klimatyzacji czy jest to realizowane przez inny układ, i pytanie drugie czy możliwe jest oberwanie "tych" lub jedej przysłony (klapy) ponieważ podczas jazdy ewidentnie z okolic deski rozdzielczej dochodzą dzwięki takie jak by coś się luźno przemieszczało. Dzwięk jaki słychać kojarzy mi się z dźwiękiem jaki wydaje dysk komputera podczas pracy, bardziej to takie trzaski."

bardzo prosze o jakos podpowiedz co to moze byc lub ktos mial juz podobny problem bo nie wiem za co mam sie zabrac a nie chce pol auta rozebrac dzieki z gory za odp pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa pewnie do wymiany tak? ile to moze kosztowac bo nie wiem czy oplaca sie pakowac w koszty jak wszystko dziala tak jak nalezy i dopiero cos z tym robic jak padanie calkiem-czy dalej tak mozna jezdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...