[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?

adi55

Orientuje się ktoś ile w b5 przekłamuje średnio licznik ? w week na autostradowej obwodnicy Wrocławia z ziomeczkiem na kołach 205/55/16

liczinkowe 218km/h seria AFN i to już był chyba max :)

Edytowane przez Bartollo

Koła 205/55/16 trzy osoby na pokładzie autostrada w niemczech i ~235/h (licznikowe) bez problemu, dodam że przed i po wirusie prędkość max. taka sama tylko po trochę szybcięj uzyskana :wink:

liczinkowe 218km/h seria AFN i to już był chyba max :)

u mnie przy 100 km?h przekłamuje okolo 7 km?h czyli jade 93 pokazuje 100

205/55/16 AVF Quattro w serii 210 km/h i grama więcej nie chciał się bujnąć, tak więc sie zastanawiam czy z moim autem jest coś nie tak bo widzę że niektórzy takim samym silnikiem w quattro w serii 230 :)?

W b5 łatwo sprawdzić prawdziwą prędkość wchodząc w odpowiedni kanał w climatronicu, nie pamietam juz jaki bo 4 lata jezdze b6 a tu takich bajerów nie ma.

Moja prędkość: AVF koła 235 prękość 230km/h ale bujałem sie naprawde długo. 210km/h łapie bez mordowania.

w b6 tez mozna to zobaczyc ale w radiu, ale to co widac to tez nie jest prawdziwa predkosc.

najlepiej pokazuje gps, ale trzeba jechac pare sekud stala predkoscia.

ostanio zauwazylem, na tacho 180, a navi pokazywalo 165-166.

oświeć mnie bo nie wiem o co ci chodzi z tym radiem ????

Edytowane przez lukaszooo

oświeć mnie bo nie wiem o co ci chodzi z tym radiem ????

Nacisnij przycisk pierwszej stacji i trzymając ten wlacz radio, teraz nacisnij tone , teraz 7x nacisnąć przycisk 1 stacji i bedziesz widział prędkość, działa tylko podczas sluchania radia. Edytowane przez januszm41

najlepiej pokazuje gps, ale trzeba jechac pare sekud stala predkoscia.

ostanio zauwazylem, na tacho 180, a navi pokazywalo 165-166.

A w B7 da radę taką opcję uruchomić ?

Ja na 235/40 18" 1.9 TDI 116km - 207 km/h

Jak masz BNS 4.2 to działa. Wyłącz radio przyciskiem przytrzymaj pierwszy przycisk od stacji radiowych i jednocześnie włącz radio pojawi ci się inny fejs w radju przyciśnij 7 razy "tone" i masz takie coś: 00.00 pierwsze to prędkość a drugie gala:)

Niestety (nie dopisałem) 5.0 :(