Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?


adi55

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ja tak spokojnie to 300 km/h sobie po mieście jeżdze...........ludzie zejdźcie na Ziemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a moj pujdzie 190km/h max,co moze byc przyczyna ze wiecej niepojdzie?dodam ze to awx,5 biegowa skrzynia,kapcie mam 17',seria 130km,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamknąć szafę i to bez problemu, czy to awx czy też avf... Lewarek, przód do góry i jedziemy :grin:. Pewnie tak Time Bandit robi bo innego wytłumaczenia nie mam na serie, która leci 260km/h - toć to jest z 5,5k obrotów. Ja na skrzyni HCK mam 3800 obr przy 200km/h i za ch*ja nie chce więcej lecieć (235/45/17 1BV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamknąć szafę i to bez problemu, czy to awx czy też avf... Lewarek, przód do góry i jedziemy :grin:. Pewnie tak Time Bandit robi bo innego wytłumaczenia nie mam na serie, która leci 260km/h - toć to jest z 5,5k obrotów. Ja na skrzyni HCK mam 3800 obr przy 200km/h i za ch*ja nie chce więcej lecieć (235/45/17 1BV)

auto masz serię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z Włocławka? Zrób softa to będzie lepiej... Jak coś to mogę dać Ci namiary na kolegę z forum, będziesz miał blisko, a i robi to profi :thumbup1: Wykres u mnie w temacie.

Swoją drogą to swojego awx-a nie mogłem kiedyś rozbujać wiecej jak 180, pod nogą jeszcze gazu było, ale już nie chciał przyspieszać :decayed: Wyszło na to że nawet nieduże wzniesienie i auto już nie chciało przyspieszać przy takiej prędkości... Później serie rozbujałem do 210 w dwie osoby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszę ogarnąć wałek i hydro, później turbo, pompki i fmic dopiero soft. Jak na razie zhamowane jest 132,5Km/328Nm troche słaba seria ale to przez to co napisałem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zamknąć temat bo już niektórzy takie bajki piszą, że się czytać nie chce....

Za chwilę jakiś cycek napisze,że 300 km/h jechał AWX-AVF

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda moj silnik to bke w b6 i narazie seria 115km bez dpf.

nie wiem jak wasze liczniki w b6 ale moj bardzo zawyza predkosc.

tacho 140 a gps poazuje 129.

tacho 180 a gps 165

tacho 220 (wiecej nie leci) a gps 202.

ogolnie mowiac tacho pokazuje 8,5% wiecej jak gps.

tak wiec przy tacho 260 to by bylo okolo 239na gps. troche duzo jak na serie, chyba ze bylo za***iście z gorki bo przy tej predkosci silnik 131km z 6.-biagami kreci okolo 4700u/min.

janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na autostradzie w DE 220km/h przy ok 3900obr/min. skrzyna HCK(przy GBA było by ok. 4100) i seria AVF:banan:. Nie wiem czy to nowa turbawka czy diesel spulung tak zadziałały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszę ogarnąć wałek i hydro, później turbo, pompki i fmic dopiero soft. Jak na razie zhamowane jest 132,5Km/328Nm troche słaba seria ale to przez to co napisałem wcześniej

Jak mało, duzo ci wydmuchał na tej hamowni, moj przy 260tyś pokazał 129km i 319nm to tuner powiedział że zdrowa maszyna i lekko 175 po czipie i 370nm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avf seria+cieknacy egr 220 licznikowe, 203 gps

Afn seria bez kata 210 licznikowe, 206 gps

Trasa ta sama, pogoda trochę zimniej mial afn.. z 5 stopni.

paliwo to samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mało bo zdrowy AVF/AWX powinien te 140KM wypluć( a nawet i 145KM), mój miał wtedy 275kkm teraz ma 294kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skrzyni HCK i mocy okolicach 200koni można próbować zamknąć licznik. Mi na takim zestawieniu udało się osiągnąć 250km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awx seria 235 skrzynia dqs poki co seria tylko przegieg ori 122. Kola 225 35 19 a6 c5 lift,obroty jak pamietam 4100

A afn na dqs moc okolo 180-190 248kmh i zlapal awaryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim avf-efem na AOW 240 przekroczyłem i musialem hamowac ale jeszcze by poszła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim avf-efem na AOW 240 przekroczyłem i musialem hamowac ale jeszcze by poszła ...

A swistak siedzi...

Ludzie ogranijcie sie bo czytac nie idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim avf-efem na AOW 240 przekroczyłem i musialem hamowac ale jeszcze by poszła ...

A swistak siedzi...

Ludzie ogranijcie sie bo czytac nie idzie...

Bieniek no przeciez sobie tego nie wymysliłem... bo po co? Tyle jechałem to tyle napisalem, chyba ze licznik przekłamuje ale watpie bo jak kiedys jechalem z navi to predkość sie pokrywała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...