Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oświetlenia gleby przy otwartych drzwiach


Nurek_bagieNNy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, jak już można się domyśleć po samej nazwie tematu to pytanie brzmi tak: jak to wyrzeźbić? Wiadomo że w każdych drzwiach jest czujnik zamknięcia drzwi, pytanie czy da się to zrobić podłączając się pod owy czujnik i czy będzie to bezpieczne, i czy nie będą dziać się jakieś cuda, zmysł pesymisty podpowiada mi że trzeba dołożyć pewnie jakiś przekaźnik i pociągnąć dodatkowy prąd bo z tyłu korbki... na dodatek mówimy o przedlifcie :) dzięki za podpowiedzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że gdzieś w warsztacie widziałem coś na temat tych lampek tylko chyba w temacie z podświetleniem nóg

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

jak uda mi się znaleźć to podeślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem idace kable do lampki w podnozku , byly polaczone za soba. kolorystyki nie pamietam ale byly wszystkie czarne z paskami chyba czerwony zielony i bialy. W 2 z nich idzie plus staly i masa po otwarciu, trzeba miernikiem lub kontrolka znalesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-podswietlenia-nog-otwarciu-drzwi-50214/

Ja u siebie podłączałem to niedawno, też w przedlifcie i wszystko działa jak należy:wink:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Przekaźnika żadnego nie trzeba, wpinasz się w kostkę przy nogach kierowcy bądź pasażera, w zależności od tego co chcesz podłączyć:wink: W temacie któy wkleiłem jest wszystko opisane:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...