Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szaleńcza jazda M3 po Warszawie


michosz

Rekomendowane odpowiedzi

POlska Policja i jej skuteczność działania.. :decayed:

Nie tyle Policja co Sądy i Prokuratorzy. Policja zrobi swoje, złapie, odda sprawę do Sądu, doprowadzi na rozprawę jak trzeba to siłą a Sąd? Sąd puści wolno, bo gość się rozpłaczę, że nie ma dochodów, że jest jedynym żywicielem rodziny itd itp.. takie oto prawo w tym kraju.

Krew mnie zalewa jak widzę na mieście osoby, które za pobicia, rozboje i włamania chodzą wolno bo dostali grzywnę i dozory od Sądu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Sąd i Prokuraturę to też. Dowody mają. Wystarczy postawić zarzuty, żeby je odczuł na własnej skórze, ale znając życie nic mu nie zrobią :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien dostac taki sam wyrok jak za usiłowanie zabójstwa i to wielokrotne usiłowanie. Inaczej nie można wytłumaczyć jego szaleństwa.

Wówczas na pewno by się obsrał i to nie jeden raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo rzucać co mu się należy i jeśli tego nie dostanie zwalić winę na Sąd ( bo się rozpłacze) prokuraturę tudzież policję. Nie chcę w tym miejscu wchodzić w polemikę z przedmówcami i bronić powyższych organów jednak zwracam uwagę ze organy działają one na podstawie przepisów a jakie one są to kierować pretensję do polityków.

Samochodu nikt nie skonfiskuje, gdyż przepisy tego nie przewidują

kodeks wykroczeń przewiduję karę grzywny do 5 tys zł, i żaden sędzia prokurator czy nawet sam Tusk tego nie przeskoczy jeśli nie zmieni się prawo.

Kolega powyżej napisał, iż powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa, przepis art. 148 kk wymaga udowodnienia że ktoś " podejmuje czynności z zamiarem bezpośrednim zabicia człowieka" - powodzenia w udowadnianiu że wsiadł za kółko bo chciał zabić człowieka.

Przepis karny jaki może tutaj mieć zastosowanie to mówiący o sprowadzeniu bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia osób, ale to też nie takie proste jak się laikowi wydaje. Trzeba wskazać konkretnie który manewr czy też odcinek jazdy bezpośrednio zagrażał życiu i zdrowiu osób, ustalić których osób itp.

Bo pośrednio to cała jazda zagrażała życiu i zdrowiu wielu osób i nikt nie ma wątpliwości ale między pośrednim zagrożeniem a bezpośrednim jest kolosalna różnica.

Ps. co by nie zarzucono mi ze bronie tego kierowcy, oświadczam iż z całą stanowczością potępiam jego zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik Ty chyba nigdy nie miałeś do czynienia z sądem, i jeśli tak to się ciesz,i nie pisz o przepisach,bo tym razem to ja się rozpłaczę ze śmiechu nad twoją naiwnością. Oczywiście nie każdy sędzia to bezduszny łapuwkarz,tak jak nie każda planeta to gazówka' lub niezamieszkała skałówka, ale na razie tylko z Ziemi znamy życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem zrobi się z tego taka komercha, że zobaczymy "bogusia" w jury"must be the music" albo innym podobnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik Ty chyba nigdy nie miałeś do czynienia z sądem, i jeśli tak to się ciesz,i nie pisz o przepisach,bo tym razem to ja się rozpłaczę ze śmiechu nad twoją naiwnością. Oczywiście nie każdy sędzia to bezduszny łapuwkarz,tak jak nie każda planeta to gazówka' lub niezamieszkała skałówka, ale na razie tylko z Ziemi znamy życie.

nie jestem naiwny tylko naświetalm ci problem jak to wygląda troche od kuchni, ale nie będziemy drążyć tematu:wink:

miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie ten filmik cały...

Według mnie ten typ to jakiś nieudany rajdowiec. Widać ze ma parcie zeby go podziwiali za to jak jeździ, bo wrzuca filmy ze swoimi "wyczynami" do netu, próbuje sie mierzyć z motocyklami...

Niestety- nigdy nim nie będzie, bo nie ma do tego Psychiki.

Prawdziwy racer potrafi kalkulować ryzyko i nie naraża umyślnie niewinnych na smierć.

Ten typ jest tylko tępym wieśniakiem- niczym wiecej.

Prawdziwego wyścigu nawet by nie ukończył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto weryfikować bo w necie jest masa niesprawdzonych informacji:wink: Jaruzelski umierał chyba ze 3 razy:whistling:

:polew::polew::polew: dokladnie...

co do M3 i kierowcy :facepalm::facepalm::facepalm: to juz wiekszosc sie wypowiedziala... i rowniez jestem tego samego zdania :wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w wiadomościach widziałem, ze nie widzą podstaw do postawienia zarzutów :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo rzucać co mu się należy i jeśli tego nie dostanie zwalić winę na Sąd ( bo się rozpłacze) prokuraturę tudzież policję. Nie chcę w tym miejscu wchodzić w polemikę z przedmówcami i bronić powyższych organów jednak zwracam uwagę ze organy działają one na podstawie przepisów a jakie one są to kierować pretensję do polityków.

Samochodu nikt nie skonfiskuje, gdyż przepisy tego nie przewidują

kodeks wykroczeń przewiduję karę grzywny do 5 tys zł, i żaden sędzia prokurator czy nawet sam Tusk tego nie przeskoczy jeśli nie zmieni się prawo.

Kolega powyżej napisał, iż powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa, przepis art. 148 kk wymaga udowodnienia że ktoś " podejmuje czynności z zamiarem bezpośrednim zabicia człowieka" - powodzenia w udowadnianiu że wsiadł za kółko bo chciał zabić człowieka.

Przepis karny jaki może tutaj mieć zastosowanie to mówiący o sprowadzeniu bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia osób, ale to też nie takie proste jak się laikowi wydaje. Trzeba wskazać konkretnie który manewr czy też odcinek jazdy bezpośrednio zagrażał życiu i zdrowiu osób, ustalić których osób itp.

Bo pośrednio to cała jazda zagrażała życiu i zdrowiu wielu osób i nikt nie ma wątpliwości ale między pośrednim zagrożeniem a bezpośrednim jest kolosalna różnica.

Ps. co by nie zarzucono mi ze bronie tego kierowcy, oświadczam iż z całą stanowczością potępiam jego zachowanie.

jakoś dla trynkiewicza wymyślili sposób by go spowrotem posadzić:whistling: takze daruj sobie te wybiegi:wink: ten gosc ma plecy i póki nie zawiedzie to będą go chronic:whistling: na tak wielką mase wykroczeń, niejasności w firmie prokuratura umarza sprawe to o czym mowa, to kolejny pajac taki sam jak ta co do metra wjechała:whistling: normalny krawęznik dawno by juz sie czołgał po posadzce więziennej:whistling:

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Obejrzałem sobie ten filmik cały...

Według mnie ten typ to jakiś nieudany rajdowiec. Widać ze ma parcie zeby go podziwiali za to jak jeździ, bo wrzuca filmy ze swoimi "wyczynami" do netu, próbuje sie mierzyć z motocyklami...

Niestety- nigdy nim nie będzie, bo nie ma do tego Psychiki.

Prawdziwy racer potrafi kalkulować ryzyko i nie naraża umyślnie niewinnych na smierć.

Ten typ jest tylko tępym wieśniakiem- niczym wiecej.

Prawdziwego wyścigu nawet by nie ukończył...

a ja bym powiedział psychike to ma, bo nie kazdy jest w stanie tak prowadzic autem, gdyby to była pierwsza lepsza ciamajda w szybkim aucie to po 10min juz by spowodował wypadek... jedyne czego nie ma to popychacza(tata ma, tata dał, ale nie zainwestuje) który go we własciwe miejsce by skierował( tor na sponsoringu) tam by sie dopiero okazało czy da sobie rade:wink:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

Dzisiaj w wiadomościach widziałem, ze nie widzą podstaw do postawienia zarzutów :facepalm:

to nie byle pajac poprostu, ktos za nim stoi i ustawia odpowiednio, póki nikogo nie zabije będzie łapał mandaty, odbijał sprawy do umozenia i dalej świrował:thumbdown: aż "góre" zlikiwidują i zostanie bez wsparcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nim będzie tak samo jak z pijakami za kierownicą.

Teraz wielka nagonka, a za jakiś czas sprawa ucichnie.

Koleś co najwyżej dostanie 5 tys grzywny i po temacie.

On zyska reklamę na całą Polskę, a my kolejnych idoitów którzy za "przyzwoleniem" naszego systemu będą go naśladować :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donosi tvnwarszawa, prokuratura chce mu postawić zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Grozi za to kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano mówili ze prokuratura nic mu niż zrobi do puki nikogo nie zabije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ten cep ma umiejetnosci .widzial kiedys ktos rajd/jezdzi w rajdach .on tylko zapier... Po obwodnicy jakiejs tam autostradzie i miescie .typowy mistrz prostej .drogi ciekawe jakby sobie poradzil np. Z oesem michalkowa daje mu pare kilometrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...