Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szaleńcza jazda M3 po Warszawie


michosz

Rekomendowane odpowiedzi

z Wykop

To ja przy okazji polecam wypożyczalnie samochodów Diacom z Warszawy, której właścicielem jest Robert Noga ( NIP 5242641739 DIACOM, REGON 141431831 - Wincentego Witosa 31/120A, Warszawa ).

Zbieżność z nazwą użytkownika robnog007 ( https://www.youtube.com/watch?v=81AYC4EdRDM ) z YouTube jest oczywiście przypadkowa.

Nie zwraca pieniędzy za brak usługi - DodajOszusta.com

Uwaga na DIACOM - Warsztaty - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Wypożyczalnia samochodów Warszawa - forum.o2.pl

oo to mi sie udało bo kiedyś wypożyczyłem 911 od nich na 1 dzień i wszystko bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pokazano tą szaleńczą jazdę w Teleexpresie.

Długo nie potrwa zanim go znajdą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jego kanale jest 2 filmik jak holuje samochód przy 180 km/ h. Widać też rejestracje białego BMW. " S2 ZYBKI" . Jest na tacy podane ale mimo to policja prosi o pomoc w odnalezieniu go. Na WP piszą, że zatrzymują wszystkie białe sportowe BMW w Warszawie. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jego kanale jest 2 filmik jak holuje samochód przy 180 km/ h. Widać też rejestracje białego BMW. " S2 ZYBKI" . Jest na tacy podane ale mimo to policja prosi o pomoc w odnalezieniu go. Na WP piszą, że zatrzymują wszystkie białe sportowe BMW w Warszawie. :facepalm:

Tablice lewe niby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już go znaleźli a raczej 2 kierowców takiego bmw w najgorszym przypadku jeżeli nie będzie miał prawka dostanie 500zl mandatu lol

mandaty powinny w takich wypadkach być wystawiane od kwoty wartości auta np 10-15% a nie lata autem wartym min 100 tys to zapłacić 500zl za mandat to jak kupić kajzerkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw muszą wiedzieć kiedy ta jazda się odbyła oraz kto kierował, a z tym to wiadomo jak będzie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokołowski mówił że to BMW na słupie to prawdopodobnie to samo auto którym teraz szaleje po ulicach Wawy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że policja od początku nie wiedziała kto to. Wystarczy skojarzyć mustanga i cargo, i kto tam był to wiedział już po samej ksywie kto kierował.

Teraz by udowodnić kto kierował, musieliby przejrzeć wszystkie kamery po drodze jak jechał i szukać z widoczną twarzą, chyba, że się przyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś planują zatrzymać kierowcę.

Powinni dowalić mu taką karę aż by się obsrał.

Mówią coś o 5000 zł.

Ja bym mu zliczył każde wykroczenie z tego filmu,każde czerwone światło,linię ciągłą itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mówisz 5 tysi za 5 tysi to on się obsra ale ze śmiechu za tak niską opłatę za reklamę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja mówię o 5 tyś. tylko telewizja.

Ja bym mu dał z 50 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Gazeta.pl

Robert N., podejrzewany o nagranie swojego szalonego rajdu BMW po ulicach Warszawy, był już wielokrotnie zatrzymywany i karany przez policję. Kiedy w lutym br. po niebezpiecznym pościgu złapali go świętokrzyscy policjanci, miał na koncie aż 89 mandatów (mając przy tym 23 lata) i kilka wniosków do sądu o ukaranie - podaje policja. Tamta sprawa mogła zakończyć się karą więzienia. Mężczyzna usłyszał nawet zarzut, ale ostatecznie... prokuratura umorzyła sprawę.

Jak mogła prokuratura umorzyć sprawe. To było po tej akcji, gdzie jechał białym mercedesem c klasa, ścigali go 35km aż gdzies wypadł z drogi czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrać mu auto i tyle. Po filmie widać, że do pracy, życia dojazdów do ukochanej mu niepotrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...