Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szaleńcza jazda M3 po Warszawie


michosz

Rekomendowane odpowiedzi

Ale powinno sie to rozwinać teraz o kwestie wyścigów po ulicach, wsżedzie blokują inwestycje typu tory wyscigowe, a przez ich brak na ulicy sie wyzywają mniej czy bardziej bezmyslnie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik gdzie gonią i zatrzymują kolesia w białym BMW M3 to jest STARA sprawa, która miała miejsce miesiąc temu i nie mylcie tego z tematem "Bogusia" :facepalm: Tam na filmiku gonili i zatrzymali tylko kolegę "Bogusia", a "Boguś" jest na filmiku, ale wśród kolegów, którzy przyjechali w miejsce zatrzymania z dokumentami i po auto :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumie osob ktore mysla ze jest kozak...

dla mnie to kolejna kariera frajera... zaden kozak nie zyje z " pieniedzy rodzicow " lub powoluje sie na ich znajajomsci :wink:

tylko bierze sprawy i zycie w swoje rece... wtedy jest szacun :wink: jak cos sam osiagnie od zera :whistling:

malo tego ktory kozak wezmie kamere i nagra oraz udostepni :grin: swoje wykroczenia :polew:tylko kompletny frajer :wink:

Ktos powie nie widac kierowcy... a to przemyslowych kamer WAWA nie ma ? :grin: ale fakt polskie prawo jest dosc specyficzne :wink:

Bujac sie z nim to tez przypal bo ma na karku policje... szpital i kostnice.

ps. z mojej strony juz ciach bajera w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan GT-R zatrzymany na Bemowie. "Rutynowa kontrola"

zwykla rutynowa kontrola

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Usuniety film juz

no wczoraj kasowal 3 razy :grin: bo go od frajerow :polew: przy pierwszych komentarzach wyzwali :grin:

wiec teraz jest nowy...

[HD] Robert N. "Frog" "Boguś" z kolegami BMW X5 Vs Audi RS6 Warszawa - Street Racing Warsaw - YouTube

komentarze nagrywajacych niszcza, to dizel 3 lity tdi ale to dopier** lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dożywotnie zabrać prawo jazdy i kija z kółkiem z przodu mu dać.Cwaniaki ku....z BMW jak chciał trochę adrenaliny do mógł sie rozpędzić i do 200 i przed ścianą hamować jak by się zabił to sam .Ale jak to mówią selekcja naturalna do dojdzie Debil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie coś piszą że już rozbił tą furę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze jak taka piz*a w nowym bezpiecznym bmw jebnie np w spokojnie jadacego opelkiem goscia to z bmw wyjdzoe bez szwanku a z opla juz nie za bardzo. Wyciagnac z auta wylaczc kamere wperdolic i odstawic na komisariat ze opor stawial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mnie dzisiaj na wiadukcie wyprzedził taka sama bmka tylko 2.0d potem dzwoni i pyta. Czy widziałem u nas w okolicy tego szaleńca w białym bmw:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy on sie sam dorobił, ale po jego rozmowie i jazdach, zachowaniu raczej watpię

Tak to niestety jest. Znam gościa, który nic nie potrafi a ma juz 24 lata, zawód syn tzw. tatus kupił nowa trójkę

no a teraz wczoraj przesiadl sie na porsche macan. Wielu ma takie życie, gdzie bez tatusia za daleko nie zajada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy on sie sam dorobił, ale po jego rozmowie i jazdach, zachowaniu raczej watpię

Tak to niestety jest. Znam gościa, który nic nie potrafi a ma juz 24 lata, zawód syn tzw. tatus kupił nowa trójkę

no a teraz wczoraj przesiadl sie na porsche macan. Wielu ma takie życie, gdzie bez tatusia za daleko nie zajada

Może niekoniecznie.

Znam tez ludzi którzy zbyt łatwo sie dorobili i tez tak sie zachowują. Nie znają wartości pieniądza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiowi głupio, że dostaje baty od rodzinnego kombi :grin:

Nie ma co porównywać tych 2 aut:decayed:

Swoją drogą kierowca audi też nie pokazał za dużo rozumu:facepalm:

Rozumiem że furki typu RS czy M itp nie są do spokojnego przemieszczania się ale z tych filmików wynika ze właścicielom często pier...się w głowie,czuja się królami na drodze.

Ryzykują dużo-życie,ale także życie statystów i tu jest już problem.

Sam nie jeżdżę przepisowo ale znam granicę.

Jestem za tym a żeby zabierali prawko,jak nie ma takiego papierka to do ciupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na youtube ma tyle odsłon ze zarobił już na czysto ok 48tys zł nie liczę tu subskrybciji kanału i filmiki bo od tego tez jest kasa

Koleś skąd Ty bierzesz takie kwoty? miałeś kiedyś do czynienia z reklamami adsense itp?

W 2013 roku google średnio płacił 40$ za 100 000 odsłon na YT co daje kwotę $1k ~3000zł

W Tym roku po zamianach google płaci już w PLN gdzie stawki są jeszcze mniejsze. Bez głębszej analizy zarobił 2,5K max:)

Jeżeli przy 2,5MLN odsłon miałbym zarobić 48 tys to powiedz mi jak? Ja miesięcznie mam po 8MLN odsłon strony i takich kokosów to nie mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Boguś a nie Roguś ? :naughty: kojarzy mi się z Rogalem z MR Motors :decayed:

w ogóle nie podobny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...