Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dwumasa


mr435

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam to samo ttelepie mi silnikiem przy gaszeniu. z tego co zobaczylem itd to nie chodzi mi zaworek n239...zaworek byl podmieniany i jest to samo zero reakcji. nie ma podcisnienia w wezyku co idzie do gruszki. byl robiony test vagiem to grucha chodzi. pod co podlaczony jest ten zawortek n239 i jak dostaje sterowanie?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź podciśnieniowy układ pneumatyczny gaszenia silnika - w tym zwłaszcza sterowanie klapy gaszącej. Czasami zdarza sie również, że wewnątrz jest duzo nagaru który powoduje niedomykanie sie klapy gaszącej, lub jej przycinanie. Jaki masz kąt synchronizacji w grupie 4/4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli zawor n239 sprawny i byl podmieniony na nowy i dalej nic to jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz kostkę weź miernik podłącz i zobacz napięcie czy jest po czym niech ktoś zgasi i czy coś się zmieniło. Jak ok to zawór zwrotny padł, lub dziury w przewodach lub gruszce, ewentualnie tak zayebany egr ze nie może klapa ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok najpeirw sprawdze czy jest zasilanie miernikiem i wtedy dam znac co i jak jak co bede dalej szukal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzmi jak zła synchronizacja kąta wyprzedzenia wtrysku grupa 4/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniać to na sachs jest o niebo lepsze a wcale nie tak dużo droższy( lepiej spasowane i obiło mi się że wytrzymuje więcej Nm ) ..dużo mniej reklamacji na sachsa a luk robi sobie jaja i nie chce przyjmować reklamacji na takie luzy jak tutaj:

to jakiś żart.. W sachs czegoś takiego nie uświadczysz.. Edytowane przez Duch^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny temt 3 mechaników dwumas kupiłem dwumas oraz sprzęgło LUK polecam

a wracając do tematu sprawdz poduszki silnika bo u mnie okazało się że lewa poduszka nic nie było widać a jak odkręciłem poduche to gwint mi w ręce został i to była tego przyczyna a nie dwumas i 2 tys poszło :)

racze najpierw sprawdzić wszystkie poduchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...