Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kiedy sie widzimy?

:polew: tak publicznie??

nie nie, my w trójke się nie bawimy :grin:

Demyt :thumbdown::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Stwierdzam że blachary poszerzają swoje horyzonty, na GTRa teraz reagują jak na Porsche :wink: powoli się staje kultowe auto :grin: ale co do jazdy to jest deska z doczepionymi kołami, do tego wierzga i kopie jak pojebany. Radocha bezcenna :kox:

Kaju jestem na razie na miejscu to daj znać

Opublikowano
do tego wierzga i kopie jak pojebany. Radocha bezcenna :kox:

chyba okres docierania szybko się zakończy:decayed:

Opublikowano
  • Autor
do tego wierzga i kopie jak pojebany. Radocha bezcenna :kox:

chyba okres docierania szybko się zakończy:decayed:

Pierwszy 1000km robię spokojnie, do 3-4 tys. obr a czasem kopnę mu do 5 i generalnie spokojnie ale bez przesady, S6 tak docierałem i dała 462PS także myślę że będzie ok

Opublikowano

w zeszłym roku jak z kumplem dotarliśmy nowego mercedesa citana na trasie koszalin-amsterdam i z powrotem to poszedł na wymianę silnika:grin:

Opublikowano

Full opcja i nie ma szyberdachu?:wink: Gratuluje fury i dobrze ze nie wziąłeś jakiegoś zap..lacza z czterema pierścieniami.

Opublikowano

Nooo odebrany to mozna gratulowac;) Gratki zakupu, fura :kox: Niech sluzy i cieszy:naughty:

Opublikowano

szkoda ze tylko auto przejsciowe na 1,5-2 lata:decayed:

bo za jakies 15 lat chetnie bym odkupił:grin:

Graty nowej fury

Opublikowano

Trochę się pośpieszyłeś z zakupem. Taka okazja się pojawiła

Inny inny 7999000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

Opublikowano
Trochę się pośpieszyłeś z zakupem. Taka okazja się pojawiła

Inny inny 7999000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

biały lepszy :decayed:

Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury :)

Opublikowano
Sorry za offtop ale nie szukasz cegły i czap na słupki przed domem ?? Mam w super cenie :):):)

Szukam :decayed:

W nocy też fajnie wygląda

http://s29.postimg.org/ygkbxawyb/20140626_211544.jpg

http://s29.postimg.org/hriw1e0cz/20140626_211609.jpg

http://s29.postimg.org/7g6j8q8nn/20140626_211948.jpg

Brak pytań dodatkowych, czekamy na więcej. Graty! :slina:

Opublikowano

Po co oni dali 2 razy "dejlajny" z przodu? :decayed: Te w lampach spoko ale te w zderzaku to tak jak Ragga napisał. Ale przecież to nie musi wyglądać to ma za... jeździć i wk#rwiać innych tym bulgotem z pięknych armat w tylnej części auta :wink: S6 brzmiało pewnie lepiej po modzie wydechu, ale miało bardziej niepozorne fifuszki niż tutaj :grin: Grubych modów i chociaż odrobinę ładniejszego dojazdu do domu życzę :decayed:

Opublikowano
Po co oni dali 2 razy "dejlajny" z przodu? :decayed: Te w lampach spoko ale te w zderzaku to tak jak Ragga napisał. Ale przecież to nie musi wyglądać to ma za... jeździć i wk#rwiać innych tym bulgotem z pięknych armat w tylnej części auta :wink:S6 brzmiało pewnie lepiej po modzie wydechu, ale miało bardziej niepozorne fifuszki niż tutaj :grin: Grubych modów i chociaż odrobinę ładniejszego dojazdu do domu życzę :decayed:

Wątpie:whistling: GTR-y ryczą nieziemsko:kox: BTW w Płońsku często widuję GTR-a na blachach O2 SPEED chyba:kox:To jest chyba Nurburgring pack czy jakoś tak. Malowanie ma z dwoma pasami i z tyłu nitkę toru:wink:

Opublikowano
  • Autor
Po co oni dali 2 razy "dejlajny" z przodu? :decayed: Te w lampach spoko ale te w zderzaku to tak jak Ragga napisał. Ale przecież to nie musi wyglądać to ma za... jeździć i wk#rwiać innych tym bulgotem z pięknych armat w tylnej części auta :wink:S6 brzmiało pewnie lepiej po modzie wydechu, ale miało bardziej niepozorne fifuszki niż tutaj :grin: Grubych modów i chociaż odrobinę ładniejszego dojazdu do domu życzę :decayed:

Wątpie:whistling: GTR-y ryczą nieziemsko:kox: BTW w Płońsku często widuję GTR-a na blachach O2 SPEED chyba:kox:To jest chyba Nurburgring pack czy jakoś tak. Malowanie ma z dwoma pasami i z tyłu nitkę toru:wink:

Tego widujesz :wink:Nissan GT-R 299000.00 PLN. Kolonia Lesznowola - Piaseczno - otoMoto.pl

Dojazd do domu się raczej nie zmieni, prędzej zmienię dom :decayed: a co do McLarena P1 to niestety panowie, ale może za kilka lat.

Opublikowano

Nie ten:wink: tamten ma inny kolor pasków. Taki wiśniowy trochę. Chyba ze tak dziwnie na zdjęciach wyszedł:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Trochę się pośpieszyłeś z zakupem. Taka okazja się pojawiła

Inny inny 7999000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

biały lepszy :decayed:

Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury :)

2mln dopłaty za biały kolor ? :naughty::wink:

Za cenę tego McLarena można mieć 20 GTRów - ciekawe czy jest 20 razy lepszy :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
Trochę się pośpieszyłeś z zakupem. Taka okazja się pojawiła

Inny inny 7999000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

biały lepszy :decayed:

Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury :)

2mln dopłaty za biały kolor ? :naughty::wink:

Za cenę tego McLarena można mieć 20 GTRów - ciekawe czy jest 20 razy lepszy :decayed::wink:

Wykończenie na pewno, co do możliwości mechanicznych to już różnie. Ja natomiast się w tym aucie zakochałem, jest brutalny wredny, kopie, buczy, ale precyzja prowadzenia przy S6 to inna bajka. Zresztą tam gdzie w Audi szedłem na limicie (zakręty) tutaj jadę jakby to powiedzieć 70-80 %

Opublikowano

Gratuluję fury. Dzisiaj widziałem słyszałem takiego na Kazimierza Wielkiego czarny mat. Piekielny szatan. Tylko ten napis nissan z tyłu jak z micry :wink:

Opublikowano
Trochę się pośpieszyłeś z zakupem. Taka okazja się pojawiła

Inny inny 7999000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

biały lepszy :decayed:

Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury :)

2mln dopłaty za biały kolor ? :naughty::wink:

Za cenę tego McLarena można mieć 20 GTRów - ciekawe czy jest 20 razy lepszy :decayed::wink:

Za przebieg :wink:

Opublikowano

Widziany GTR wczoraj około 23:00 koło rynku, Twój? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.