Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

też może bym podleciał :eusathink:

Ty se możesz podlecieć do biedronki na zakupy i spowrotem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już było spotkanie z policją że rejka z przodu założona?

5 może 7 ewentualnie z 10. Przez Bogusia i jego zabawy wczoraj miałem 3 rutynowe :grin: ale c**j niech mają zajawkę

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

też może bym podleciał :eusathink:

Ty se możesz podlecieć do biedronki na zakupy i spowrotem :whistling:

Przytachał dupsko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też może bym podleciał :eusathink:

Ty se możesz podlecieć do biedronki na zakupy i spowrotem :whistling:

Przytachał dupsko :wink:

To się pies z kagańca urwał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten dalej za 20 zł nie chciał przewieź :decayed: nawet po parkingu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten dalej za 20 zł nie chciał przewieź :decayed: nawet po parkingu :whistling:

Bo to jest atrapa, replika zbudowana na polonezie :wink:

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

też może bym podleciał :eusathink:

Ty se możesz podlecieć do biedronki na zakupy i spowrotem :whistling:

Przytachał dupsko :wink:

To się pies z kagańca urwał :grin:

Przyjechał razem z budą, młodymi i swoją Panią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyderce j**ane :grin: byłem, widziałem, pomacałem... powiem tak: nnnnnno :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek ładne to masz, gratuluję!!

Pewno masakre robi na ulicy!!

Krzysiu jest dobrze, wiadomo że nie to co po modach u mnie czy u Ciebie, ale jednak 1700kg i przewaga tył napędu daje duuużo frajdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem gtr-a na wrocławskich tablicach DW ...WS jakiś taki w macie, z daleka myślałem, ze to Szymon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałeś pod uwagę wyprawy na Ring i jakieś mody siebie, żeby nauczyć się tym potworem szybko jeździć ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem gtr-a na wrocławskich tablicach DW ...WS jakiś taki w macie, z daleka myślałem, ze to Szymon :decayed:

Mojego kolegi :wink: Cobb stage 2 650PS

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Brałeś pod uwagę wyprawy na Ring i jakieś mody siebie, żeby nauczyć się tym potworem szybko jeździć ?:wink:

Nie mam czasu na razie, może za kilka miesięcy. Zresztą nie wiem jak długo będę miał okazję tym się przemieszczać :grin:

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 21:09 ----------

Dzisiaj małe upalanie zaliczone, GTR ten matowy dostal lekki wpierdiel, a R8 V10 zaliczyło japoński anal :wink: z kreski, z rolki w każdej możliwej pozycji :decayed:

spot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem gtr-a na wrocławskich tablicach DW ...WS jakiś taki w macie, z daleka myślałem, ze to Szymon :decayed:

Mojego kolegi :wink: Cobb stage 2 650PS

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Brałeś pod uwagę wyprawy na Ring i jakieś mody siebie, żeby nauczyć się tym potworem szybko jeździć ?:wink:

Nie mam czasu na razie, może za kilka miesięcy. Zresztą nie wiem jak długo będę miał okazję tym się przemieszczać :grin:

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 21:09 ----------

Dzisiaj małe upalanie zaliczone, GTR ten matowy dostal lekki wpierdiel, a R8 V10 zaliczyło japoński anal :wink: z kreski, z rolki w każdej możliwej pozycji :decayed:

http://s28.postimg.org/vuyhzw1rt/spot.jpg

Ten matowy to starszy model? 650KM dostają becki od 550 coś kiepsko pomodzony ten matowy gtr. Adrenalinka musi być konkretna ścigać się autami co mają poniżej 3s do 100 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem gtr-a na wrocławskich tablicach DW ...WS jakiś taki w macie, z daleka myślałem, ze to Szymon :decayed:

Mojego kolegi :wink: Cobb stage 2 650PS

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Brałeś pod uwagę wyprawy na Ring i jakieś mody siebie, żeby nauczyć się tym potworem szybko jeździć ?:wink:

Nie mam czasu na razie, może za kilka miesięcy. Zresztą nie wiem jak długo będę miał okazję tym się przemieszczać :grin:

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 21:09 ----------

Dzisiaj małe upalanie zaliczone, GTR ten matowy dostal lekki wpierdiel, a R8 V10 zaliczyło japoński anal :wink: z kreski, z rolki w każdej możliwej pozycji :decayed:

http://s28.postimg.org/vuyhzw1rt/spot.jpg

Ten matowy to starszy model? 650KM dostają becki od 550 coś kiepsko pomodzony ten matowy gtr. Adrenalinka musi być konkretna ścigać się autami co mają poniżej 3s do 100 :kox:

Wlasnie ciekawi mnie start i te 2.9 gtra bo w zadnym tescie tyle nie widzialem. Nawet sportmile 750KM maja na RL 3,2.

Sa filmy jak nowe porsche turbo s co ma katalogowo 2,9 do 100 gubi gtra ze startu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tu nie chodzi o moc, a o kierowce co to ogarnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocby tu:

---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

Tu w porownaniu z 911

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam wrzucał czasy bez LC i ma zupełnie inne turbo, które nie wstaje tak szybko on ma górę zrobioną. Reszta to kwestia opon, temperatury itp. Toyo R888 daje w przypadku GTR'a ok 0,2 na dobrej trakcji.

---------- Post dopisany 18-07-2014 at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2014 at 09:14 ----------

Przykład Nissana "bez dołu" ale z zajebistą "górą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek gratulacje auta i kolejnego synka :wink: tylko nie trąb na mnie jak będę powoli jechał... :grin::grin::grin:

Czy dobrze słyszałem, że Audi te co pogoniłeś miało już spotkanie na drodze ? A takie fajne bylo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to twoje w ECU jest??

Nie moje, ale jak dostałem wyniki tego z hamowni to bardzo obiecujący samochód, samym softem ponad 600 PS i 750Nm ale to bardzo delikatnie bo auto miało 300km nalotu. Na jesień pierwsze mody mechaniczne i stylizacyjne. Silnik zakuty na 900PS, wtryski, turbo, chłodzenie intercoolerów, dodatkowe chłodnice oleju w skrzyni i silniku, dyfer i cała skrzynia ze sprzęgłami na dodsonie. Taki set na stabilne 900 PS i 1100 Nm jako daily car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...