Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co tam, pochwalę się :wink:

2003 rok, pełna historia, od początku 5W30. Szajsu od Mirków handlarzy się nie bierze :lol1:

Karawan w kolorze LX7Z. Pod maską 1.8T QUATTRO BEX 190KM + profi Virus = 220KM / 6 biegów.

Wyposażenie
Zewnętrzny S-Line
Solardach
Kolorowa nawigacja
Pełna skóra kubeł
Kolor licznik
Bose
4xszyb
Gałka S-Line
FIS
Klimatyzowany schowek
Zawieszenie 1BE
I w sumie to nie wiem co tu jeszcze wypisać :)

W planach
Wymienić błotnik :grin:
Wewnętrzny S-Line (fotele + sufit już leży, tylko chęci brak)
Zasłonki w boczkach tył (także nabierają mocy urzędowej)
Pakiet oświetlenia (także leżakuje)
Dorzucić podłokietnik (leży)
Grill RS4
Przyciemnienie szyb tył + przód piecowo
Bi-Xenon przód
Włącznik Auto (wozi się już 2tyg w schowku)
Końcówki Ulter 90mm
Pakiet bagażnik
Odświeżenie rantów
Zagazować tego małego smoka :facepalm:
Hamulce 320mm (leżeć)
Wygładzenie zderzaka przód
Obniżenie dziada, jeśli wypadli to tylko Airem, a jeżeli to nie wypali, to tak zostaje :decayed:
Zawiesić na szybie ogłoszenie o tym, iż auto nie jest na sprzedaż, ponieważ dzisiaj już 4 osoba mnie zaczepiła czy czasem nie na sprzedaż :doh:

Co już zrobiłem
Załamałem się po którymś tankowaniu (przesiadka z LPG na PB źle na mnie wpływa)
Wsadziłem toczy fele RH Turbo P po 9,5J każda, z czego tył poszerzony rant. Opona 235/35.
Dystans z przodu po 2,5cm, tył po 1cm.
Zawiesiłem jakieś pocieszne różowe stworki na lusterku + choinka WunderBaum niebieska
Zabezpieczyłem antykradzieżowo przednie kratki zderzaka, teraz ktoś musi wyrwać cały zderzak jak chce kratki ;-)

Jak widać, tuningowiec ze mnie niesamowity :grin: Ambitny, ale leń! Do OEM+ daleko, także.. :grin:

A tu jedno foto, bo więcej nie mam :doh:

30uve5g.jpg

22.03

Dodaję parę fotek z BT : ) Dużo się w aucie zmieniło, ale pisać mi się nie chce, kiedy indziej :D

00419853192653904804.jpg

31047212563454493460.jpg

46072617363727396380.jpg

85731518066371655627.jpg

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano

Pierwszy:) :)

Zajebiaszczy kolorek ja mieć taki sam :) :)

Autko zacnie sie prezentuje , lecz poprosimy wiecej fot :) :)

Opublikowano

A ja nawet to przegoniłem. Za tydzień przegonie jeszcze raz i znowu i znowu... Aż do porzygu :grin: fajna jest :wink:

Opublikowano

Gratki bexa :decayed:

Tankowanie pb to porazka skads to znam :grin:

Koniecznie porob wiecej fot i pokaz srodek

Opublikowano

Grill rs4? :whistling:

Szkoda że ośka ale za to kolorek fest.

Opublikowano

to jest Q skodziarzu :decayed:

Opublikowano

Koło :slina:

Opublikowano

ta wgniote z błotnika jedz niech ci wyciagna

Opublikowano

Avant fuuuu, sedanów nie było? :decayed:

Graty silnika, resztę się doreza:kox:

Opublikowano

więcej fotek chce i poskładaj leniu to wszystko co masz do kupy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Grill rs4? :whistling:

Szkoda że ośka ale za to kolorek fest.

Przeca ośki bym nie kupił :decayed: Jakąś chińszczyznę się dorwie tego RS4 :)

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

ta wgniote z błotnika jedz niech ci wyciagna

Znając życie pojeżdżę tak ze 2-3 miechy i błotnik się sam w kolorek znajdzie :wink:

Opublikowano

Znając życie pojeżdżę tak ze 2-3 miechy i błotnik się sam w kolorek znajdzie :wink:

tak jak i maska :wink:

Opublikowano
  • Autor
Avant fuuuu, sedanów nie było? :decayed:

Graty silnika, resztę się doreza:kox:

No to tak, jeśli bym miał

B5 to tylko sedan

jeśli B6 to tylko Avant

jeśli B7 to tylko Avant,

jeśli B8 to mógłby być Avant lub Sedan.

Sedan w B6 powoduje u mnie mdłości i niestrawność :grin:

amen.

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

Znając życie pojeżdżę tak ze 2-3 miechy i błotnik się sam w kolorek znajdzie :wink:

tak jak i maska :wink:

Cii.. maska jest już w ori lakierze :cicho:

---------- Post dopisany 19-06-2014 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 20:40 ----------

Gdzieś tam uchwycone w przerwie w robocie :decayed:

io45jd.jpg

24gipp0.jpg

whz24o.jpg

1588dc0.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hamulce 320mm (leżeć)

Wrzucaj od razu 345/300mm.

B6 wypada ciężej niż B5, więc dobry hamulec się, aż się prosi do tego zestawu :)

Chyba, że koniecznie chcesz w zimę 16'' wrzucać?

Opublikowano

Ale ulep :decayed:

Opublikowano

Fajne miałeś te felgi :grin:

Opublikowano
Jakąś chińszczyznę się dorwie tego RS4 :)

to jest ciekawe bo.. w B6 nie było RS4 :whistling: no chyba, że chcesz robić ulepa z grillem od B7..

Opublikowano
Jakąś chińszczyznę się dorwie tego RS4 :)

to jest ciekawe bo.. w B6 nie było RS4 :whistling: no chyba, że chcesz robić ulepa z grillem od B7..

chodziło mu o wzór z plastrami :wink:

Opublikowano

to trzeba pisać po polsku i normalnie, a nie używać pojęć, które w danym modelu nie mają racji bytu :decayed:

Opublikowano
to trzeba pisać po polsku i normalnie, a nie używać pojęć, które w danym modelu nie mają racji bytu :decayed:

andrzeju nie denerwuj się, zaraz wyklepiemy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.