Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie cabrio. Posiadam skórzane fotele z elektryczną regulacją lędźwi bez grzania. Jednak zostały zniszczone. Czy mogę wymienić na fotele z anglika ale z pelną elektryką bez pamięci??? Jeżeli chodzi o grzanie to nie bardzo potrzebne ale czy to wystarczy wymieć sterowanie klimatronika? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytac czy na fotel kierowcy dajemy tak samo plus i mase jak na fotel pasazera z elektrycznymi lędzwiami.

Tak oczywiscie ;)

Fotele zamontowane , elektryka podciagnieta , działaja super , wszystko jest ok. ale mam jeszcze pytanko chce załozyc kiere od b7 trzy lub cztero ramienna multifunkcyjna i teraz pytanie jak i gdzie sprawdzic jaka kiere moge załozyc .

Edytowane przez razor37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie mam fotele z pakietem oświetlenie, chce wymienić na fotele w skórze ale nie ma w nich pakietu oświetlenia. Czy z moich istniejących materiałowych foteli dam radę przełożyć pakiet oświetlenia do nowych foteli i to podłączyć do mojej instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wymieniał samo poszycie kanapy z tyłu oraz oparcia. Temat rozchodzi się o podgrzewanie, ogólnie to da się zdjąć pokrowce z oparcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak da się zarówno z kanapy jak i oparcia - kanapa to banał jak ją zobaczysz od dołu to szybko zajarzysz jak to zrobić

co do oparcia to już więcej roboty ale też w miarę proste - tu masz opis http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219523-przekladka-plecow-tylnej-kanapy-pod-rolete-bagaznika-avant/?hl=%2Bprzek%B3adka+%2Bplec%F3w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam standardowe fotele ale w full opcji (elektryczne sterowanie + podgrzewanie).

Chcialbym zmienic je na "fajniejsze".

Czy istnieje mozliwosc przeszczepu calej elektryki ze starych foteli do innych?

Edytowane przez sssV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje kupic standardowe nalesniki w skorze i przelozyc same pokrowce, dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoje stelarze możesz spróbować założc lepsze gąbki i tapicerkę. Jeśli będziesz chciał zamienić na fotele sport to będziesz musiał dospawac pręty od trzymania bocznego. Trochę kombinowania jest i istnieje ryzyko że cos nie będzie pasowało ale jeśli tanio kupisz fotele to możesz próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/panel-sterujacy-klima-climatronic-audi-a4-b7-i5773457775.html#

Witam

Koledzy i koleżanki czy ten climatronc będzie nadawał się do B6 grzanych foteli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jaki trzeba zastosować ale tak przekaźnik powinnien pomoc

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/115996-panel-klimatyzacji-b7-do-b6-rozwiazanie-z-grzana-tylna-szyba/page-1

Według tego tematu powinien pomóc jak nic się nie zmieniło

http://olx.pl/i2/oferta/fotele-podgrzewane-audi-a4-b6-100-sprawne-CID5-IDd76OF.html#gallery#gallery

Zakupiłam takie fotele po co ta czerwona wtyczka jak nie mają ledzwi elek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przekladal ktos szyny w fotelach sline z B7 ? Mam problem z odkreceniem przedniej sruby bo jest malo miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wymianie klimatronika w B6 na B7 będzie zalecana adaptacja? Bo będę dokładał grzane siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jakbyś zrobił ale i bez tego powinno działać

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...