Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete


erbete

Rekomendowane odpowiedzi

prawie jak moja :decayed:

Haha, faktycznie prawie :wink: trochę mojemu brakuje jednak, ale w serii były podobne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNA - ale ten gril w chromie mi sie nie podoba, widze tu zwykłego polifta ze znaczkiem Q :thumbup1: ewentualnie z ramką w czerni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obkleję żeberka w grillu czarną taśmą, żeby zobaczyć jak to wygląda i podrzucę jakieś foto, ale mi się w obecnej formie podoba, poza tym zwykły mają wszyscy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka, kupiłes od mojego kuzyna:decayed:, po aucie Krychy widać co można zrobić z białą buda:kox:, Dobrze ją zglebić i bedzie miazga:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy, sprawdź PW - ważna dla mnie sprawa ;)

Krychy auto znam, on ma air więc gleba, a zaraz próg w niczym nie kolidują - u mnie niestety już tak, a jak już pisałem wcześniej, chcę trochę autem pojeździć i czerpać z tego przyjemność na codzień, bo nie jest to eventowóz, aktualne ustawienie jest do tego optymalne. Apropo, wczoraj zawisłem miską na je#$nym progu pod mcdonaldsem bo wjazd jest po skosie - mega widowisko dla całego ogródka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy, sprawdź PW - ważna dla mnie sprawa ;)

Krychy auto znam, on ma air więc gleba, a zaraz próg w niczym nie kolidują - u mnie niestety już tak, a jak już pisałem wcześniej, chcę trochę autem pojeździć i czerpać z tego przyjemność na codzień, bo nie jest to eventowóz, aktualne ustawienie jest do tego optymalne. Apropo, wczoraj zawisłem miską na je#$nym progu pod mcdonaldsem bo wjazd jest po skosie - mega widowisko dla całego ogródka :decayed:

dostałem, ale nie mam z nim narazie kontaku, jak sie odezwie to bede pisał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam fele się podobają :D jednak dobra oponka i od razu fela inaczej wygląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lwowska?:decayed:

Wtedy akurat na obwodnicy przy Heliosie, ale na Lwowskiej też jest miód :facepalm:

Grill i końcówki wydechu w czarny mat...

FRONTjpg_essqqnx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwintem pokręce coś może na przyszły sezon, pasowałoby ulepić do tego celu jakąś metalową osłonę pod silnik i zmienić z tyłu zawias na gwint :decayed:

Edytowane przez erbete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadł nowy siłownik maski i nowe oryginalne żarówki do postojówek/obrysówek - Sylvania


Kilka kadrów z wczoraj.
53513467997108797117.jpg
78262496518981009726.jpg
16494375116795792500.jpg
74829333975856363629.jpg
87935137086672161148.jpg
44239808284075005584.jpg
12511692202339333678.jpg
74663702528403364080.jpg
58807474666527650160.jpg
62311573087399436419.jpg
95939440030528197154.jpg
21090463307028978468.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi znana przeze mnie z allegro :D Sam miałem po nią jechać, ale założyłem sobie na początku, że kupię czarną i tak zrobiłem, Wstaw fotki wnętrza bo pamiętam, że było fajnie wyposażone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały przestój ostatnimi czasy w temacie.
Na tył wpadło świeże zawieszenie - amory BOGE + sprężynki H&R -50mm,

dzięki czemu tył siadł trochę więc plan na sezon "niżej" powinien się udać ;) teraz czekam na lepszą pogodę - wrzucę letnie koło i pokręcę jeszcze przodem.

Szukam jeszcze jakiejś metalowej osłony pod silnik, żeby można było spokojnie podróżować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US :slina: a grill czarny zrobił z niej trochę bardziej euro. Ja bym zostawił tak jak było. Z polerowanymi felgami dobrze grało i dawało niepowtarzalny efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...