Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taka Granatowa A4 B5 SPRZEdana!


kozak21.12

Rekomendowane odpowiedzi

ogarnij sobie fotografa to raz, bo nawet najlepsza fura obcykana otwieraczem do piwa stłamsi tak projekt że seryjne auto zrobione aparatem wypadnie 100 razy lepiej.

Dwa, felga taka sobie, trzy koza to i zderzak od S4 nie pomoże. ta felga to 17cali czy 18? bo strasznie mała jest wizualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobisz cale body plus gril s4 i bedzie malina, brawo za to ze robisz cale body a nie przedni zderzak jak pol forum. Wieksze kolo i jak kowi pisze lepsze foty i miazga :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga jest BBS 17 opona 225/45 zima. Zderzak tył i progi S4 są czekają na lakiernika. Z tylu jest założony gwint FK G36 przód springi żółte -40. A zdjęcia były robione kalkulatorem.

Myślałem jeszcze o zrobieniu przedniego grila w czarnym macie z białym znaczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki żeby do wakacji ja dopracować i idzie na sprzedaż . W planach jest A4 B6 1,8T i pakiet SLine

Edytowane przez kozak21.12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki żeby do wakacji ja dopracować i idzie na sprzedaż . W planach jest A4 B6 1,8T i pakiet SLine

To po co ładujesz w nią wszystko jak nikt Ci potem tej kasy nie odda?? Praktycznie wszystkie projekty idą na części, moim zdaniem jak masz plan na inne auto to tą kase odłóż fanty sprzedaj i szukaj już kupca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wiem,chciałem z body s4 gonić całość ale nie pyklo i rozbieram, wiec nie rób body tylko jezdzij i sprzedaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche bezsensu tyle ładować , dawać serducha i kasy w to a wiedzieć że i tak się to sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był inny plac co poradzę albo zostanie w rodzinie ( czyli zabierze szwagier ) a jak nie to kupiec na lato

Był inny plac co poradzę albo zostanie w rodzinie ( czyli zabierze szwagier ) a jak nie to kupiec na lato

Audi na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie rozbieram jej chce sprzedac w calosci

Dodam że zostały zrobione jeszcze podświetlane klamki od środka

http://moto.gratka.pl/tresc/17824081.html?ko=14213513478a0c9752b7fdfb44685ab3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie rozbieram jej chce sprzedac w calosci

Dodam że zostały zrobione jeszcze podświetlane klamki od środka

http://moto.gratka.pl/tresc/17824081.html?ko=14213513478a0c9752b7fdfb44685ab3

Witam

a progi s4 masz moze do sprzedania?

czy zakładasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz sprzedawal to pamietaj o mnie bo zderzakiem zainteresowany jestem ;) jeszcze pytanie jedno , ten zderzak masz od sedana czy avanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz robić pakiet S4 w następnym projekcie to po co sprzedajesz graty ściągaj zderzak i wsadzaj stary :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego naspepny projekt to audi a4 b6 wiec po co mam sciagac zderzak skoro nie podejdzie do b6 czytaj troche ze zrozumieniem

I musze sie po malu pozegnac z moja audi w poniedzialek dostanie nowego nabuwce

I musze sie po malu pozegnac z moja audi w poniedzialek dostanie nowego nabuwce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...