Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taka Granatowa A4 B5 SPRZEdana!


kozak21.12

Rekomendowane odpowiedzi

juz wiekszej glupoty z tymi zwojami to nie slyszalem, ze od dolu sie daje geste zwoje a od gory normalne, zawsze i wszedzie widzialem sprezyny zalozone gestym zwojem do gory i sam tak zakladam bo tak jest poprawnie, a skad to wiem? bo inaczej sie zamontowac nie da sprezyny od gwintu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko szkoda ze 1.6, wiec co mówie bo miałem wcześniej taki w a3 8L, i były to 3 lata koszmaru czyt. śmierć w oczach przy wyprzedzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co za roznica czy do gwintu czy zwykle ;) i tak i tak sa 'sportowe' wiec zasada ich dzialania jest taka sama

sory juz nie bede spamowal :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysze spryskiwaczy wszedzie są takie same, zaślepki prawdopodobnie takie same jak w przedlifcie(musisz sprawdzic w etce po numerach), od polifta poza dyszami nic nie bedzie pasować z częsci montażowych spryskiwaczy. Zamienniki fabrycznych sprysków są do dostania jakos 70-90zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliczna mam tez 1,6 i automat ale tez pare drobiazgow by sie przydalo:) powiedz mi ile dales za kompletna elekryke tylnych szyb i czy beda pasawac od polifta ?? i jak tam ze zdrzakiem przednim w jakich to cenach sa te zderzaki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się twoja koncepcja głośnika niskotonowego, masz może zdjęcia jak to od strony bagażnika wygląda? Nie wiem tylko czy w Avancie jest sens tak robić jak jest wolny boczek ale dobrze to wygląda. A jak sam dźwięk, głośnik daje radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz stronkę do dodawania zdjęć i wybierasz fotkę dodajesz i potem wyskakuja ci 4 linki ciebie interesuje link numer 2 tam numerki sa napisane i to właśnie ten link kopiujesz i wklejasz w pole tekstowe tak jak piszesz wiadomosci link jeden pod drugim i w taki sposób zdjecia będą sie wyświetlały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chyba o to chodziło

http://www.fotosik.pl

2 link (Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze)

Edytowane przez Cie5la
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze tu dobra baze do modów .... co do halogenów sprawdz halo od s4 b6 wyprofilowaniem sa bardzo podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale jakoś nie mogłem skopiować wczoraj linku ale teraz mogłem i masz go poniżej

http://www.directupload.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kolego koło na duży + lepsze od letniego setupu

Wielkie dzięki jeszcze czekam na odbiór zderzaka S4 od Lakiernika i znaczka 0000 (na biało )


160154e6bc84a21amed.jpg

e6eec6732184eac5med.jpg

bbf3c6b7a094b76emed.jpg


Ma ktos odboje zderzaka

OK Zderzak Przedni już założony

36b9ae95b97a101cmed.jpg

4104a5005c1f0f6emed.jpg

08c79c7d56a914bamed.jpg

edba126fb0cff7e0med.jpg


4993f6116cbf953dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale jakoś w wersji poliftowej lepiej wyglądał niż obecnie. Ale to pewnie dlatego,że koło mi tu średnio pasuje, brakuje grila od s4 i prawego dużego lusterka. Plany i realizacja oczywiście na + bo z pewnością z czasem to zrobisz. Swoją drogą puki nie kupisz grilla pomalował bym go pod ten zderzak plastidipem o wiele lepszy efekt byś tym uzyskał. :)

Edytowane przez KeteO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że jakoś te zderzaki z s4 coraz bardziej robią się jakieś nijakie wolę ori polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo jak dla mnie bardzo ładne no już jak masz cały pakiet to wkładaj ,dla mnie nie podoba się bo wszyscy próbują tylko w jednym kierunku S4 i na typ stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...